Růžový výtok po sexu, co to mohlo být?

linduskap
25. srp 2014

Ahoj berušky... Holky,jsem už opravdu na budku...Poslední menstruace mi skončila 30.7., poté jsme se s přítelem do 11.8. snažili o mimco, co to šlo,...Od té doby plácam jídlo jedno přes druhé,prsa mě bolí tak 12 dni,přestala jsem pít kafco a ze jsem před tím byla na něm total závislá,bolí mě podbrisek,spis tam píchá a můj obličej,ani nemluvím...Ale proč to sem píšu :(... Dva dny zpátky jsem se s přítelem milovala,celý sex proběhl stejně jako vždy, ale když jsem šla do koupelny,tak jsem měla na papíře růžový výtok... Vše bylo bez bolesti,trvalo to tak hodinku. Pak už vše bylo v pořádku... Nevíte holky, co to mohlo byt? Nikdy se mi to nestalo, tak jsem z toho vyplasena :/

kikimaruska
25. srp 2014

Já měla tyto problémy před lety pravidelné, vždy po sexu...měla sem citlivý čípek, který při podráždění krvácel. Nakonec sem musela na konizaci a mám klid, ale může to mít více příčin...moje byla tato...Ale jak říkám, já to měla téměř pravidelně a také mě jinak nic nebolelo...Také si vzpomínám, že i při vyšetření u dr.ten čípek krvácel...

danielka82
25. srp 2014

@linduskap Ahoj, stalo se mi něco podobného. Čekala jsem každým dnem MS a po milování se mi objevil lehce růžový výtok - jen trochu, pak odezněl. Cca za 2-3 dny jsem dostala MS. Takto se mi to stalo už párkrát. Ale je možné, že jsi třeba těhotná a žádná MS nepřijde 🙂 Budu držet palce 😉

klarkak
25. srp 2014

@linduskap mě se to stalo minulý týden, byla jsem 11+6, po obědě jsme se milovali a navečer jsem dělala večeři a cítím "mokro" a když jsem došla na záchod málem mě mrsklo růžový výtok, ne krev, ale maličko jakoby špinění....už jsem začala šílet, že jsme přišli o miminko, na štěstí to za 10 minut přestalo, druhý den jsem byla na screeningu a doktor říkal, že v těhu je to běžné a že je to podrážděním čípku...prý nejlepší je 2-3 dny sex vynechat a pak dobré...a opravdu v pohodě...🙂

linduskap
autor
25. srp 2014

Dekuju Vám moc, o tom čípku jsem také slyšela, tak uvidím, jak to celé dopadne.Pak už to bylo po dalším sexu bez problémů... Dnes to mám dostat,zatím nic, tak snad ani ta mrcha nepřijde.

linduskap
autor
25. srp 2014

@klarkak Také mu to už během milování přišlo nějaké divné a pak ten šok na záchodě, jsem si připadala jako nějaká puberťacka, vůbec jsem nevěděla, co se stalo.. Neřeknu, kdyby jsme byli nějaký divoký :D... Poté se mi už do dalšího sexu nechtělo, i když jak jsem psala, tak do hodky bylo opět vše v pohodě... Nechci si dělat žádnou naději, zkusím zítra udělat testik

jenninka123
5. zář 2016

Ahoj holky sem tu nova a prekladam diskuzi nevim jesli jsem tu dobre ale snat jjj .... mela sme MS 17.8 a 1 .9 jsem mela byli spis pruhledny vytok s prouzkem krve a v cera vecer kdys sem sla na wc sem mela na kalhotkach spis jak susen ale byl ruzovy mela ste to uz nekdy nejaka z vas prosim o radu MS ma dojit az 17.9 dekuji za odpoved

mava
14. bře 2017

Oživuji v neděli jsem měla bolest podbřišku, určitě proběhla ovulace, poznám ji. Včera sex a dnes hnědé špinění. Může to být tou ovulkou? Občas se mi to už stalo dva dny před nebo po ms. Doktor řekl, že to může byt tou ms. Na kontrolu chodím pravidelně, poslední byla v listopadu, v pořádku. Vy co jste měli špinění, jak se to vyřešilo? m.

sabinka32
3. dub 2021

Dobry den mam taky dotaz ?? Jde o to ze jsem v únoru potratila v 5 týdnu hned na to sem znova otěhotněla ale na ultrazvuku nebylo videt vubec nic a hcg asi po dvou týdnech začalo klesat Takze dr to uzavřel jako biochemický tehu ... navíc jsem to i dostala 21.3 a skončilo mi to 28.3 .. pohlavní styk byl v den ukončené ms .. a oak i dalsi den .. od te doby sem mela ruzovy vytok ktery sem mela asi jen 2 dny ... a vcera znovu po sexu .. Takze nevim co se muze dít .. ?? Dekuji za odpovědi ...🙂🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru