Tělísko Mirena. Pozitivní test?

mama3deti
25. srp 2022

Ahoj holky. Mám už rok a půl zavedené hormonální tělísko Mirena tudíž nemám MS a nepoznam kdy je čas dělat kdyžtak těhotenský test. Doma už mám 3 malé děti, takže 2dny zpět jsem cítila v podbřišku zase takový to že se něco děje a udělala si test. (Mamatest) viz první foto a vidíme tam s manželem slávou druhou čárku. Druhé foto jsou testy následující den a jsou negativní. Tak teď nevím zda ještě testovat dál nebo ne. Zase u tělíska je prý možnost mimoděložního těhotenství tak nechci něco zanedbat.

klokanka31
25. srp 2022

@mama3deti Na prvním je vidět duch, zkus ještě další test.

mama3deti
autor
25. srp 2022

@klokanka31
V reálu jde vidět čárka víc. Tak asi zase ráno zkusim další. Dnes ráno jsem si dělala ten ClearBlue.

lucina90
25. srp 2022

@mama3deti zkusila bych dr.max nebo Livsane od Benu lékárny...

leniczka23
25. srp 2022

Já bych udělala test třeba až za týden. Myslím, že těhotná nebudeš když následující dva testy jsou negativní, ale pro klid. Jen bych počkala aby bylo fakt jasno.

mama3deti
autor
25. srp 2022

@lucina90 ok děkuji zkusim a dám vědět 👍

lencaa11
25. srp 2022

@mama3deti máma test je teď hodně blbej má čárky které jsou falešné jinak digitální test je 25 citlivist tak ten je negativní a když další dva testy jsou negativní verila bych jim ale pro jistotu udělej te ještě z Benu ,Dr max test jinak někdy se tělo trochu ozve v době Ms + - tak třeba se mohlo jednat o tohle ...

kackabis
25. srp 2022

@mama3deti já jsem řešila před měsícem úplně to samé. Nakonec z toho nic nebylo, pozitivní jsem měla dva mamatesty ale jiné byly negativní i týden po. Nakonec jsem po přečtení všech diskuzí na toto téma radši vytáhla tělísko a jdeme s manželem do toho :D

mama3deti
autor
25. srp 2022

@kackabis tak uvidím. Ráno zkusim test z maxe.a uvidí se. My chtěli vždy 3deti. Ale když měl druhý syn rok tak jsem zjistila že už čekám třetí a to bylo pravdu překvapení. Ale jsem šťastná protože jinak bych si to pak časem i rozmyslela ale nejmladší je úžasná a neměnila bych. Ale čtvrté dítě to už si přece jen říkám jestli to není moc?vím že kdyby se podařilo bylo by to těžké rozhodování

vikysek0987
25. srp 2022

Nebála bych se,tyhle testy jsou na nic a čárku jsem měla vždy a nebyla těhotná.....

pajasala
26. srp 2022

@mama3deti mamatest nebo sluníčko teď dělají falešné. Nebo je brzy. Ty další testy jsou asi 25 ne? Zkus jiný 🙂

jana_001
26. srp 2022

@mama3deti zkus jiný test, citlivější než 25 a dej vědět. 🙂

mama3deti
autor
27. srp 2022

Ahoj holky. Takže jsem si dělala obyčejný test od Dr Maxe a nic jsem tam neviděla tak snad jen nějaký vadný kousek toho mamatestu. 👍Ještě mám teda pořád v rezervě druhý test z balení ale ten asi dělat nebudu nebo možná radši pro klid duše zkusim přes týden.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru