Vynechaná menstruace a ovulace. Mohla bych být těhotná?

macek24
13. srp 2019

Ahoj, dnes je to můj 13. den od vynechání menstruace. Už 3 dny mi je po celý den nevolno (zvracení ne) , večer bolí prsa. Včera jsem si udělala ovulační test a byly na něm //. Myslíte, že bych mohla být těhotná a mít ještě poslední ovulaci? To asi nelze, co? .... Jinak mám menstruaci nepravidelnou, možná je zpoždění v mém případě "normální" :( Hezký den

kiki1912
13. srp 2019

@macek24 udělej si těhu test. Pokud
máš MS spozdenou už 13 dní tak by na testu už mohlo jít něco vidět. A to co jmenuješ jsou dva z příznaků těhu. Přeji ať najdeš dvě čárky na těhu testu

vitezove
13. srp 2019

Máš 13 dní zpoždění a neuděláš si těhotenský test??????????? V čem je problém??? Jinak můžeš být těhotná, protože jestli máš opravdu pozitivní ovulační test, tak ovulační test také dokáže ukázat těhotenství. Ale musí být opravdu pozitivní (čárky stejně tmavé). 13 dní zpoždění by 100% bylo na testu už velmi viditelné. 14 dní od vynechání se už chodí k doktorům a může být i vidět srdíčko.

keety2
13. srp 2019

Zdravím nevím jestli to sem patří ale chtěla bych se zeptat. Mám 4 dny zpoždění a dělala jsem si těhotenský test který byl negativní. Myslíte že je ještě brzo ?? Děkuji za odpověď

vitezove
13. srp 2019

@keety2 ano, mohla jsi mít pozdější ovulaci a ještě není nic vidět. Zkus za 2 dny a pak za další 2, pokud nepřijde ms.

keety2
13. srp 2019

@vitezove děkuji nemám ráda takovou nejistotu 😄

macek24
autor
13. srp 2019

@vitezove ... Já už si dříve dělala těhotenské testy, ale vždy byly negativní. Tím jak mám menstruaci nepravidelnou se teď "bojím" si ho zase udělat, protože se bojím dalšího zklamání. Ale zítra si ho dojdu koupit. Děkuju 🙂

vitezove
13. srp 2019

@macek24 Prostě udělej a uvidíš. Jinak nic nezjistíš. Bohužel na příznaky se nedá spoléhat, já to dobře znám. Před ms mám stejné příznaky jako při těhotenství. Prsa, nevolnost, únava... prostě PMS. Je fakt, že při těhotenství mě možná prsa bolela o něco víc.. ale těžko říct. Jediný příznak co jsem měla jiný při těhotenství bylo, že jsem naprosto neměla chuť na sex. Ani minimálně. Ale jiný rozdíl nebyl.

macek24
autor
14. srp 2019

@kiki1912
@vitezove
Tak jsem těhotná, dnes mi to potvrdila i doktorka 🙂... asi 4. týden, za 14 dní kontrola.
Moc děkuji za rady, neměla jsem tušení, že by mohl ovulační test prokázat těhotenství.
Jsem štěstím bez sebe. Díky!

vitezove
14. srp 2019

@macek24 gratulace

kiki1912
14. srp 2019

@macek24 gratuluji a přeji příjemné prožití těhotenství 🙂😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru