Barvící šampon. Existuje?

annoonniimm
7. únor 2023

Zdravím, prosím vás existuje nějaký šampón co mi obarví vlasy? Nemyslím třeba takový jak je od Palette to je spíš barva musí se namíchat..ale opravdu šampón, který použiji při mytí vlasů a zároveň obarví. Děkuji

alice180
8. únor 2023

@annoonniimm a co chceš za barvu? Třeba Schwarzkopf professional Bold color WASH má tónovací šampony, ale jedná se o zářivé barvy - modrá, růžová atd.

krisstina93
8. únor 2023

Tak záleží jaké mas vlasy a jakou chceš barvu. Na tonovani jsou takové ty sáčky, ale to ti nezbavi třeba blond vlasy na černo, jen to hodí takový jiný tón.

nijij
8. únor 2023

Wella profesional má barvící masky na vlasy

alice180
8. únor 2023

@nijij jojo těch už je taky hodně, stačí napsat na netu barvící maska na vlasy a vyjede jich plno

eloise02
8. únor 2023

Co Plantur...?

annoonniimm
autor
10. únor 2023

@alice180 spíš hnědou.. mám světlé vlasy a odrosty jdou vidět hned a nechce se mi je ani ne po měsíci zas barvit. A mám je hodně dlouhé a to je prostě potřeba hodně barvy..tak by byl lepší šampón kterým umyju a je to. Vím, že známá tenkrát používala od Shaumy červený a opravdu měla červené vlasy..

alice180
11. únor 2023

@annoonniimm tak jsou šampony i masky. Dobrou zkušenost mám s maskou od Maria Milá Colour Refresh hnědou mají myslím taky. Plus je že netestuji na zvířatech.

sonaxoxo
11. únor 2023

Mám stejný problém s vlasy, takže chci zkusit Plantur 39 color Brown, kofeinový šampon..

l_
11. únor 2023

Sampon ktery lehce barvi do hneda ma i dm..

veronikanemcova20
12. únor 2023

A co třeba takové ty barvící spreje na odrusty?