Červená kůže cihlové barvy ve vlasech. Je to opět seborea?

Zodpovězené
27. říj 2023

Dobrý den,

dcera trpěla na seboreu v 6 letech - doporučen dermatologem šampon, který opravdu dobře fungoval a doporučení, že má mýt pravidelně, aby se nevrátila. Nyní od léta ve vlasech fleky až krvavé barvy a citlivost při česání vlasů.

Je to stále seborea?

Přikládám fotografii.

Děkuji za odpověď.

Petra

Dobrý den,

z fotografie se kožní problémy hodnotí velmi těžko, ale myslím, že by se o seboreu mohlo jednat. Každopádně doporučuji vyšetření v dermatologické ambulanci, kde stanoví diagnózu a navrhnou terapii.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Pavlína Koucká