Ublinkávání 7mi měsíčního mimča. Máte zkušenost?

nissanek
19. dub 2008

Ahoj, Kristýnka má už měsíc příkrmy, a to jen v poledne (sní tak 190g zeleniny, někdy s masem a trochu se napije vody). Jinak pořád kojím. Po poledním příkrmu kojím za 4-5 hodin a tak hodinu po tomhle odpoledním kojení začne dost blinkat. Je to mlíčko zabarvené podle oběda (zelená je špenát, zlutá dýně atp). Tohle mi dělá už třetí den za sebou a já nevím co se to děje. nemáte někdo s tím zkušenost? Jinak je v pohodě, směje se, a ani to když se poblinká (a to občas vrhne dost) jí náladu nezkazí...

bramburka
19. dub 2008

my teda blinkáme taky dost, ale pořád, i mrkev, brokolici.... prostě je asi odpoledne pohyblivější, malá taky nejvic blinká právě odpoledne, protože šíleně blbne a kope.... tak si to trochu z toho žaludečku vyleje...

cazadora
19. dub 2008

holky natálka nikdy neblinkala a teď jak se točí na bříško a mele sebou v jednom kuse tak ublinkává pořád 😠 a ona ještě ke všemu jí tak blbě že mě každej ml mrzí má v 6,5m 5,5kg a vypije tak 80ml jen pro představu

nissanek
autor
19. dub 2008

no, mě akorát zmátlo, že je to poslední tři dny se železnou pravidelností...řikala jsem si jestli 190g není pro ní moc, ale ona to sní ani nemrkne...a ty ublinky nejsou takový ty malý i s ukrnutím. Dneska mi solidně ohodila kalhoty a koberec...a taky to už i smrdí jako dospělácký blitky (taková ta nakyslá vůně) a ne jako miminkovský... (omlouvám se za ten naturalismus 😅 )

cazadora
19. dub 2008

nis tak jí zkus dát míň toho příkrmu asi jí to šmakuje a třeba nepozná kdy má dost když by to nepomohlo dala bych jí zase 190 ale jen to ozkusit jestli takhle blinká jen po obědě myslim že to nic nebude kdyby se ti to nezdálo tak zavolej doktorce co ti na to řekne at máš klid. 😉

nissanek
autor
20. dub 2008

tak jsem dneska dala jen 150g oběda a blinkací odpoledne se nekonalo...tak snad to bylo tím...