Herbalife, je to opravdu takový skvělý přivýdělek?

88jani
8. bře 2018

Ahoj holky, jsem na rodičáku a sháním přivýdělek, abych taky trošku přispěla do rodinného rozpočtu. Narazila jsem na ,,Herbalife”, kde slibují dost peněz, pokud se tomu budu věnovat a kdesi cosi. Chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenosti s touto firmou a jestli je to opravdu takový skvělý přivýdělek jak říkají. Jsem dost skeptická vůči tomuto druhu práce, ale pokud by z toho nějaká káča padla... Díky za případné názory 🙂👍🏼

renatajaskovska
31. bře 2018

@alcar naopak není to predpotopni značka, teprve to tu rozjizdime.

junkka
31. bře 2018

@renatajaskovska ja teda nevim, ale tvrzeni ze vysledky lze videt pouze s vyvazenym jidelnickem mi prijde smesne. Jasne, ze kdyz se zacnu zdrave a vyváženě stravovat, tak budou videt vysledky. A opravdu k tomu lidi nepotrebuji predrazene koktejly a doplnky stravy. Netvrdim, ze vyrobky jsou spatne, ale jsou předražené a zbytečné.

renatajaskovska
31. bře 2018

@junkka naprosto nesouhlasím, obsahují všechny živiny, které tělo potřebuje, já už produkty používám 5 let a vím o čem mluvím, cena odpovídá kvalitě a jedna snídaně vyjde zhruba na 35 Kč, to mi nepřijde předražené, ano, je to víc než za běžnou snídani, ale rady víte jistě, že dodáváte veškeré živiny, a díky tomu nejsou chutě, hlad..

renatajaskovska
31. bře 2018

@junkka tělo potřebuje živiny, myslíte si, že je dostanete z ovoce a zeleniny, které je plné chemie a supermarkety jsou jsou z 80% plné éček, kde vezmete živiny pro tělo?

letadylkokane
31. bře 2018

@renatajaskovska tak tohle uz presne zapada do kolonky Herbalife "vymyty mozek". Nezlobte se na me, ale fakt placate blbosti.

renatajaskovska
31. bře 2018

@letadylkokane tak když to víte lépe než já, tak mi řekněte kde vezmete pro tělo živiny?

letadylkokane
31. bře 2018

@renatajaskovska ja nevim co jite vy, ale ja jim kvalitni potraviny. Ryby, hovezi, drubez, zeleninu, ovoce, testoviny, mlecne produkty, lusteniny, ryzi, brambory... Zkratka vse a ziju. Ba dokonce moje telo nikterak nestrada, takze zivin mam dostatek z bezne pestre stravy. Netrpim nadvahou, mam krasny ktevni tlak i obraz. A fakt nepotrebuju predrazeny doplnky stravy, ktere jsou k nicemu. Trochu mi pripominate prodejce hrncu, nebo tu brnenskou babu, co za tezky prachy "leci" elektrinou vymyslene parazity v tele.

renatajaskovska
31. bře 2018

@letadylkokane no nic, koncim tady s konverzaci, nemá to tu s Vámi význam, to, že nadváhu nemáte, to buďte ráda, ale není to důkazem ničeho, stejně tak můžete být unavená, trpět chuti na sladké, čili zaneseny organismus, jednoduše chytremu napovez, hloupého....

letadylkokane
31. bře 2018

@renatajaskovska smarjaaaapanno, to snad nemyslite fakt vazne. Jestli takhle vandrujete do vsech cizich lidi, ktere potkate a chcete obratit na svou herbalife viru, tak se fakt nedivte, ze ma HL tak mizernou povest. Ucelove lzete jako vetsina obchodnikubs destem.

alcar
31. bře 2018

@renatajaskovska pokud vim, tak Herbalife tu byl uz v mych pubertalnich letech, coz je tak 20 let zpatky. A fakt se divim, ze to nekdo jeste porad kupuje...ba co vic...ze tomu veri! Ale jinak dekujeme za prednasku.

letadylkokane
31. bře 2018

@alcar presne 😀 Fakt ziram, cemu vsemu jsou lidi schopni a ochotni verit 🙂))

journals
31. bře 2018

@renatajaskovska Myslím, že jsi tu ukázala přesně to, co lidi na všech těchto prodejních systémech odrazuje nejvíc... Aspoň mě přesně tohle vadí a jak slyším všechny tyto obchody na stejný princip - Amway, Herbalife, Avon, Oriflame, MK... je to děsivý, s takovými lidmi nechci mít nic společného. Vím, jednou bez všech těchto prodejních společností zemřu (na vyčerpání, stres, nedostatek vitamínů, budu tlustá a ošklivá a já nevím co dalšího) ale asi s tím dokážu žít 😉 Otázka kde bereme živiny pro tělo mě docela rozsekala. (Ne)Chápu, nějaký rozemletý prášek je lepší než "obyčejná" strava 😀

letadylkokane
31. bře 2018

@journals divim se, ze lidstvo, neznaje v davnych dobach Herbalife, nevyhynulo 😀

journals
31. bře 2018

@letadylkokane me by spis opravdu uprimne zajimalo, jestli tim je krmeno i to male, kdyz je to takova zdrava pecka a obyc jidlo je takovy prezitek 😂

letadylkokane
31. bře 2018

@journals jednoznacne ano, vsadim svoje boty 😀

linbrno
31. bře 2018

Zakladatelka - máš-li na to žaludek a máš-li kolem sebe důvěřivé duše, pusť se do toho. Pokud ne, zkus nabídnout něco, co umíš nebo se začít v něčem vzdělávat.
Ad zdravý životní styl - popravdě, nevím, proč bych si měla kupovat nějaké preparáty. Když už ne zboží ze supermarketu, pořád je tu dost lokálních prodejců, farmářských trhů, malopěstitelů sousedů od vedle nebo příbuzných, nebo se stačí začít zajímat o to, co kolem nás roste a je zdarma. Teba aktuálně kopřivy nebo medvědí česnek. Jenže to už se prodejcům do krámu nehodí, vzdělávat lidi, že...

anunek
31. bře 2018

@mimiveru TianDe je masný jen v katalogu 😉 když se registrujete (stejně jako do tisíce jiných e-shopů), tak stojí jako běžná kosmetika - říkají tomu "VIP cena" nebo "VIP karta" 😉

ajka198
31. bře 2018

Narazila jsem na tento přivýdělek cca před 10 lety, ještě na vysoké. Po absolvování prvního školení jsem utíkala co nejrychleji od toho pryč. Takovou vymývárnu mozku jsem v životě neslyšela. Bylo mi z toho akorát na blití. Takže za mě určitě ne 😉

mimiveru
31. bře 2018

@anunek Zkusila jsem se registrovat minulý měsíc a žádnou slevu mi to nedalo. Možná je to výší objednávky?

kami1984
31. bře 2018

tato legrace mě stála 30tisíc a nikdy více...

denny27
31. bře 2018

Na Herbalife jsem dělala seminární práci-prezentaci firmy/výrobku tenkrát na střední 😮😮😮... protože s tím tenkrát začínal můj dnes již bývalý tchán..kravina na entou... chvíli zkusila ty výrobky používat i tchánova, ale že by ji to pomohlo....😮😮
No ale chápu, že se tu za tu firmu budou zaměstnanci bít, i když to asi zrovna kvalitní taky nebude

letadylkokane
31. bře 2018

@denny27 budou se za to bit, protoze maji totalne vyplachnute hlavy, viz prispevek o zivinach @renatajsakovska z dnesniho podvecera 😛

denny27
31. bře 2018

Prej to tu teprve rozjíždí..mazec..tak já jsem ze střední už 15 let a to byla značka už na trhu..tak milá paní, ať tu lidem nemaze med kolem huby👿👿😂

anunek
5. dub 2018

@mimiveru Zajimave, nekdy sice aktualizace trva, ale urcite ne dele nez 24 hod. Asi bude chyba nekde v registraci ... Klidne mi napiste soukromou zpravu, muzeme o tom pokecat 😉

jitulien
16. dub 2018

Herbalife funguje na principu MLM, tedy vyděláš podle toho, kolik lidí přesvědčíš 🙂 a když dostaneš nějaký lidi pod sebe, tak vyděláváš na nich 😉 výrobky HL jsem používala a řadím se k těm spokojeným 😉 né všechny výrobky tedy stojí za vyzdvižení, ale v pohodě 😉 když na to máš peníze a nechceš se trápit tím, co uděláš k snídani tak okey, zbytek dne ale taky musíš něco jíst a tam už ti nikdo beztak nenamíchá ideální jídlo, které by zdokonalilo efekt snídaně, takže pokud neřešíš, co jíš dál tak ti to dá jen tu snídani 😀 někomu to za to stojí, někmu ne 🙂 já měla perfekt poradce, co nestál jen za HL, ale doporučoval i jiné věci a tak to skvěle fungovalo 🙂 pokud chceš dělat HL, musíš se naučit výživovému poradenství, jinak si tím fakt nemáš šanci vydělat

pavca1982
16. dub 2018

Tý jo to ještě funguje???Když jsem byla malá holka máma chtěla zhubnout a tenkrát si za nehorázný peníze koupila Herbalife.No nezhubla nic že jo😃