Antigen. Je negativní?

1. únor 2022

Mám brát tento výsledek jako pozitivní a objednat se na pcr test,anebo je to negativní?dekuji

autor
1. únor 2022
autor
1. únor 2022
hojda
1. únor 2022

Jestli je tam náznak druhé čárky, tak může být pozitivní https://www.mistrantigenu.cz/

mesic
1. únor 2022

Pokud máte pochybnosti, objednejte se na PCR ( nárok pro očkované).

radkovy
1. únor 2022

Objednala bych se.

marcicek84
1. únor 2022

A co vam ten PCR rekne,kdyz uz ani tam to vsem nevychazi dle pravdy? 🤔

missym
1. únor 2022

Měla jsem to teď podobně. Duch na testu, raději jsem se objednala na pcr a pozitivní.

autor
1. únor 2022

Děkuji,tak jsem si pro jistotu sjela na pcr,ale zase jak píše marcicek,tak je pravda,že už ani ty Pcr testy nejsou spolehlive.
Manželovi ještě nedošla ani SMS a už to je 24 hodin,co byl na testech

martt
1. únor 2022

Na vyhodnocení výsledků počítají 48 hodin. Záleží kolik mají vzorků. Včera jsme byli se synem na testech a bylo před námi cca 40 aut. A to jsem pocitala auta ktere byli před námi ve frontě infikované lékařem, vedle byla další kolons aut na "dobrovolné" a placené PCR testy.Takže počítám, ze nám to přijde tak v noci .

izz76
1. únor 2022

Já jsem asi slepá, vidím jednu čárku, na pcr bych šla jediné, že by mi bylo natolik blbě, že bych potřebovala neschopenku, jinak nevidím důvod.

leymea
1. únor 2022

@marcicek84 nekomu by se treba mohla hodit "imunita" na 180 dni, pokud neni ockovany.

marcicek84
1. únor 2022

@leymea a ty myslis,ze po omicronu bude,kdyz se po 30 dnech muzes znovu nakazit?Ja bych si tim az tak jista nebyla...

leymea
2. únor 2022

@marcicek84 no zatim nic nezrusili, tak bych pocitala, ze jako neockovana budu mit stale 180 dni klid.

leymea
2. únor 2022

@marcicek84 myslim ohledne sluzeb a restauraci a tak.

marcicek84
2. únor 2022

@leymea zeusil to dnes ustavni soud ty restaurace maji 7 denni lhutu na napravu a zduvodneni,takze asi tak...diskriminace a nuceni do ockovani konci...

ninive211
2. únor 2022

Já teda jindy duchy vidím, ale tady koukám a koukám a nic. Máš příznaky? Zajdi na PCR. Nemáš? Kašli na to.

leymea
2. únor 2022

@marcicek84 doufejme 🙏

autor
2. únor 2022

příznaky jsem měla,mamka byla pozitivní a když o tom nevěděla,tak jsem s ní byla v kontaktu.duch tam byl,ale naštěstí jsem negativní.i z práce mě právě poslali domů,protože tam byla slabší čárka.