Bodavá bolest vedle pupíku

yerry
6. kvě 2017

Od včerejšího rána mne trápí podivná nařizovat a bodavá bolest na levé straně vedle pupiku. Většinou je to když se sehnu k miminku nebo když blbě vstávám z pošleme nebo naopak uleham. Prostě když dostanu do činnosti břišní svalstvo. Prvně mne napadla kýla, ale žádná boulicka není cítit. ...
Mám pocit jako bych měla v tom břiše něco navíc. Jsem 5 ,měsíců po porodu CS ale to s tím asi nemá nic společného, bolest se objevuje výše.... Nestalo se vám to některé?

lulu_ali
7. kvě 2017

@yerry
také jsem to měla několik měsíců po třetím císaři, dokonce jsem po týdnu bolestí šla na pohotovost, ale zrovna tam měli nějakou velkou bouračku a všichni doktoři byli na sále, tak jsem zase odešla a do pár dnů to samo přešlo, jen jsem se snažila nenamáhat břicho
i já si myslela, že je to asi kýla, ale boule tam nebyla, bolest byla ostrá, píchavá
tak ať se ti brzy uleví
vím, je to nepříjemné a člověk na to pořád myslí a neví, co to je
kdybys šla k doktorovi, dej vědět, prosím, co to je, také by mě to zajímalo 🙂

yerry
autor
7. kvě 2017

@lulu_ali děkuji za tvou odpověď... Dneska je to i poznání lepší, prostě si hlídám pohyby u kterých to bolelo nejvíc... Pokud se to nevrátí tak k doktorovi nepůjdu.... Doufám že se to ne daří, nechce se mi někde běhat.....