Homeopatika na kojení/ poporodní hojení?

barusak95
22. lis 2016

Ahoj maminy co s tim mate zkusenosti chci se zeptat zda jsou dobre a opravdu funguji homeopatika na hojeni po porodu a na kojeni ? 🙂

kekulice
22. lis 2016

@barusak95 homeopatika jsem nezkousela, pro me to je placebo. Mrkni na bylinky od motherlove, pracuji s tim laktacni poradkyne. jejich emulze na hraz a piskavice recke seno na podporu kojeni funguje dokonale....

agar
22. lis 2016

Já homeo brala, rozkojila jsem se dobře a stále kojím. Ale věřím v ně. Na rozjetí laktace se doporučuje Ricinus Communis 5ch. Jinak hodně pít, Caro... Pŕi opravdu problému fungují bylinky benedikt lěkařský a pískavice - řecké seno, s nima ale osobní zkušenost nemám.

barusak95
autor
22. lis 2016

@aga moc dekuji takze to opravdu pomuze k rozkojeni a stale to pouzivate nebo uz ne ?

agar
22. lis 2016

@barusak95 Kojím už skoro 16 měsíců, takže je už nepoužívám 😀. Vypotrebovala jsem tuším 3 balení. Pokud si dobře pamatuji, tak první 3 dny 3x5 kuliček, pak 2x5 (týden?) a nakonec jen 1x5. Jedno balení jsem měla pořád doma, až pŕijde nějaká laktační krize, naštěstí u nás se nic takového nestalo 🙂. A poctivě pila Caro, jak jsem ho nemusela, tak teď ho zbožňuji 😀.

barusak95
autor
22. lis 2016

@agar ty jo tak doufam ze to pujde tak hezky i u me 🙂 ja caro nepiju nemam rada nic co chutna jako kafe 😀