Císařský řez - porodnice Příbram. Zkušenosti?

lizzie001
30. srp 2020

Ahoj, nemá některá z Vás nové zkušenosti s porodnici Příbram? Za pár týdnů mě tam pravděpodobně čeká porod císařským řezem a chtěla bych vědět, jak to probíhá - kam maminku odvezou po operaci, jestli opravdu vozí dítě na kojení, jak často kontrolují hojení po operaci, jak to funguje s pohybem a stravou apod. Jsem vyděšená prvorodička. 😁 Díky moc.

e7
31. srp 2020

Nemám zkušenost doufám, že budu rodit přirozeně ale doporučuji si zajít na prohlídku porodních boxů - každé pondělí v 14:30. Sestřička vše zodpoví 😊

vendy30
31. srp 2020

@lizzie001 já tam tedy rodila 2x, ne Teda císař a můžu říct, že naprosto super přístup. Jak doktoři, porodní asistentky, tak i sestřičky. Vše vysvětlí, pomůžou.

jednaholkaa
31. srp 2020

@lizzie001 Ja tam taky rodila, ale ne cisar. A taky souhlasim, super pristup vsech. Nejlepsi je pani v jidelne, strasne mila. Jedine co nebylo ok bylo jidlo. To teda bylo strasny.. doporucuju domluvit nejakou dovazku..

lizzie001
autor
31. srp 2020

@e7 Tam jsem byla, ale ještě před tím, než se začalo mluvit o císaři...

lizzie001
autor
31. srp 2020

@jednaholkaa V jídelně? Já myslela, že jídlo nosí na pokoj. 😱

jednaholkaa
31. srp 2020

@lizzie001 Je tam jidelnicka. Kdyz nedojdes tak ti ho asi donesou. Po cisari ti to asi budou nosit tipuju..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru