Jsou úzkosti a deprese každý den?

16. srp 2022

Dobrý den chci se zeptat úzkost deprese je to každý den? Nebo jak je to ? Nikdy jsem to neměla dneska mám premiéru jsem vyrizena zoufalá a nevyspala. Děkuji predem

lv
16. srp 2022

Deprese je nevyzpytatelná.. Někdy se plíží, zhoršuje, až utlumí veškeré prožívání a zůstane jen bolest, výčitky, zoufalství.. Jaké jsi měla příznaky, obrovský strach, bušení srdce, nedá se skoro úzkostí dýchat? To je spíš panická ataka.

autor
16. srp 2022

@lv mám divny pocit v břiše strach to je bych řekla ale jde to celým tělem nemůžu nic vůbec nejsem schopna něco udělát 🥺 je to hrozny řeším už 2 měsíce problém s krkem mám v něm knedlík všechny vyšetření v pořádku ale dneska jsem se vzbudila s tomhle :5

autor
16. srp 2022

@lv plus mám hrozné navaly horka

lv
16. srp 2022

Může to být cokoliv, klidně i stresová reakce, zajdi k psychiatrovi, domluv si terapii u psychologa a bude líp

autor
16. srp 2022

@lv nikdo me nechce vzít dřív jak 30 zari co do té doby budu dělát :(

jana_001
16. srp 2022

trpím úzkostmi, většinou mi je tehdy velmi teplo, rychlé bušení srdce, třes, zavratě a pod. Někdy se toho zbavím na dlouhou dobu, ale velmi často se to opakuje. Trpím tím od dětství

cilkat
16. srp 2022

Deprese tohle nebude... to je dlouhodobý stav. Ale může to být nějaká panička či uzkostna ataka. Což je obojí na psychiata...
Tricateho září je naprosto špičkový termín. Zní to příšerně, ale je to tak.

lv
16. srp 2022

Ok, do té doby zkus magnesium (tělo ve stresu spotřebuje až 20x více), vitamíny skupiny B, Persen forte, někomu zabírá čaj s kozlikem lékařským. Nauč se dechové techniky na zklidnění, autogenni trénink.

levandule_k
16. srp 2022

To magnézko můžeš doplňovat koupelí v empsomské soli, magnézko odtud je dobře vstřebatelné.

autor
16. srp 2022

@cilkat a bude to každý den? Nebo jen někdy? 🥺

lv
16. srp 2022

Jak to bude další dny, noci nikdo neví

cilkat
16. srp 2022

Přesně tak - jak bude zítra, nikdo neví. Držím palce, ať líp.

autor
16. srp 2022

@lv to je strašný vědět ze mi zitrs nemusí bejt lip

autor
16. srp 2022

@cilkat 🥺🥺🥺

lv
16. srp 2022

Nemusí, ale taky může, být líp.

autor
17. srp 2022

@lv je to hrozny dneska zase spala jsem 3 hodiny od ty doby premyslela ze si snad zavolám sanitku

kacvorus
10. říj 2022

praktik ti napise Lexaurin nebo Neurol nez se dostanes k odbornikovi. At sezbytecne netrapis.

autor
19. říj 2022

@kacvorus já jsem už u psychiatra a napsal mi asentru přes den neurol a Trittico na spaní mám toho až až

marselina
19. říj 2022

Presne tyhle léky jsem dostala i já mimo to trittico.
Uleva přijde cca během 14dnu,neurol jsem na noc brala jen když mi bylo hodně ouvej.Bezo bude dobre, drzim pesticky.

marselina
19. říj 2022

Ještě co bych ale určitě doporučila tak magnerot, ono to telo potřebuje. Některa antidepresiva už magnesium obsahují, mne vždy ještě moje lékařka napsala magnerot.

levandule_k
23. říj 2022

Hořčík se dá doplnit dobře koupelí v epsomské soli, nechci nijak zatracovat doplňky stravy, sama občas nějaké beru, ale někdy je pro tělo náročné vstřebat danou látku z doplňků a je mu bližší přírodní forma.

katynkahan
22. únor 2024

Zkuste terapeuta, osobně chodím již 3 roky. Úzkosti jsem začala pociťovat po 20 roku života, vyzkoušela jsem mnohé. Lékař, bylinky, kozlíkové kapky, meditace, apod. Zjistilo se, že mám úzkostné stavy a lehkou depresi. Trápí mě to klidně 3 dny v kuse. Pak z ničeho nic zlepšení. Zkuste brát kapsle Be happy, doporučili mi v lékárně, používám jako doplněk a cítím se lépe.

sarkavacul
27. únor 2024

@katynkahan mluvíte mi z duše, kapky jsem měla také, moc nepomohlo. Je to běh na dlouhou trať. Kapsle jsem nezkoušela, ale jsem zoufalá zkusit vše. Za jak dlouho pomohly?

katynkahan
29. únor 2024

@sarkavacul https://www.pangamin.cz/happy-speed-80-vege-kap... to je ono. Zkuste. Cítila jsem zlepšení cca po měsíci, ale pocitově trošku lépe už dříve