Menstruace ještě v šestinedělí?

nikjean
22. črc 2022

Ahoj maminy. Jsem 5 týdnů po porodu - aktuní císař. Kojím. Před pár dny jsem už nabila dojmu, že jsem konečně přestala krvácet. Vložka už byla čistá. Dneska ovšem krev znova, tentokrát ale krev má jinou barvu - červenou (oproti velmi tmavé červené po porodu). Je možné, že už se mi takhle kráce po porodu rozjela menstruace? Má někdo podobnou zkušenost?

gbp
22. črc 2022

@nikjean pry to mozne je, ale ja mam zkusenost, ze se mi ty ocistky taky takhle jakoby vracely. treba 3 dny bez a pak znovu 🤷🏼‍♀️

felixfelicis
22. črc 2022

Stava se to docela casto, podle me to menstruace jeste neni. Taky jsem to tak mela a pak byla bez MS rok.

lencaa11
22. črc 2022

@nikjean může to bejt Ms ale taky nemusí může se jednat ještě o čištění dělohy ...

zmrzlinka
22. črc 2022

@nikjean já jsem začala menstruovat koncem šestinedělí a pak pravidelně každý měsíc i když jsem kojila....

jjasmina
22. črc 2022

@nikjean mě se ty očistky taky vratili ještě

helen_h
22. črc 2022

@nikjean Ja při plném kojení u obou dětí nastoupila menses zpět 5 týdnů od porodu...

te_reza
22. črc 2022

Dostala jsem krámy týden před koncem šestinedělí 🙈 ale já jsem nekojila.

corry21
22. črc 2022

Já jsem dostala ms sest týdnů po porodu, při plném kojení.

treasurka
22. črc 2022

@nikjean Jo. Svet je nespravedlivej 😤

apokalismus
22. črc 2022

@nikjean u obou dětí jsem dostala první ms koncem šestinedělí a pak už pravidelně každý měsíc a to jsem plně kojila obě... Takže možné je všechno...

tasimia
22. črc 2022

@nikjean může byt i nemusí. Mě přišla první MS čtyři dny před koncem šestinedělí..

veeev
23. črc 2022

@nikjean Ja dostala ms 5 tydnu a 3 dny po porodu, takze v sestinedeli. A od te doby pravidelne kazdy mesic. Takze ano, urcite je to mozne.