Kojení a menstruace

galaxy23
17. črc 2019

Ahoj holky,
Chci se zeptat jestli se nejedná o menstruaci nebo spíš nějaký problém ... Po porodu jsem krvácela slabě do 8 týdne ,pak jsem krvácet přestala na dva až tři týdny a teď jsem začla znovu krvácet ,přitom ale furt kojím , mám tedy pocit že se jedná o menstruaci,protože mě tři dny předtím trošku bolelo břicho,jakože podbřišek.

sudylichozrout
17. črc 2019

@galaxy23 Ahoj, o menstruaci se muze jednat. Kojeni neni zarukou toho, ze zena nebude menstruovat a ze nebude plodna. Tak pokud nechcete hned dalsi robatko, chrante se 🙂

katkakotrikova
17. črc 2019

@galaxy23 ja taky "doufala",ze MS přijde az prestanu kojit-nektere to tak pry maji,ale presne na 3 měs.po porodu MS prisla 😏😉

pe_tu_ss_ka
17. črc 2019

@galaxy23 já dostala první menstruaci přesně 9 týdnů po porodu a od té doby pravidelně každý měsíc.. Také přes kojení 🙂

snahnah
17. črc 2019

@galaxy23 U prvního jsem měla očistky 8 týdnů a ani ne měsíc na to MS, plně jsem nonstop kojila. U druhé MS až v 9 měsících.

leniczka23
17. črc 2019

Jsem dva mesice po porodu a vcera to.prislo..taky.plne kojim.
no velkej vopruz..
Nicmene ocistky by nebyly uz jasne cervene, pikud nemas nejake extra bolesti bude opravdu spis MS.

hani1234
17. črc 2019

Já kojím a ms normálně mám . Akorát cyklus mám rozházený.

calvac
17. črc 2019

@galaxy23 muze to byt menzes. Ja behem kojeni taky normalne menstruovala a dokonce pravidelne.

priefi
17. črc 2019

@galaxy23 muze to byt ms, ale i zbytky ocistek. U me to po 3 tydnech byly zbytky a pak uz nic (mimco ma 6m). Je to ale individualni

astyna88
18. črc 2019

Ja jsem pri plnem kojeni dostala ms az za 7 mesicu. A to bylo jen takove,jak pises.

galaxy23
autor
18. črc 2019

Dneska krvácím silně,jak kdybych měla vykrvácet