Pálení vklidu v levém stehnu, většinu po požití alkoholu. Nevíte, co by to mohlo být?

zdenclik
12. říj 2019

Dobrý den již 3 týden mám občas palivo bolest ve vnitřním levém stěnu, většinou v klidovém stavu a stává se mi to po požití alkoholu, jsem jen příležitostný pozivatel alkoholu... Byla jsem u doktorky a ta mi řekla, že by nemělo jít o nic závažného... Měla jsem virozu a brala hodně brufenu, nejsem příznivce prášků ale jinak to bohužel nešlo, doktorka mi rekla ze to může být i tím... Dnes to boli docela dost, včera jsme popili a skoro celou noc jsem kvůli bolesti nespala...

mimco
12. říj 2019

@zdenclik dna?

hezz17
12. říj 2019

@mimco dna je nemoc kloubu

zdenclik
autor
12. říj 2019

Tohle nejsou klouby ale spíše cítím pálení svalů nebo nedej bože co jsem si přečetla ze by to mohlo být zúžení cév... Musím opět k doktorce raději, jen jsem se chtěla zeptat zda tu někdo nemá podobné problémy...

malytlustyhroch
13. říj 2019

Nedavno tu takova diskuse byla, ale nemuzu ji ted za nic na svete najit. Nekdo tam upozornoval, ze lokalni bolest po poziti alkoholu ("alkoholova bolest") se muze vyskytovat u lymfomu a ze i to je potreba u takoveho nezvykleho priznaku vyloucit. Vim, ze te takovym strasenim nepotesim, ale aspon to muzes probrat s doktorkou, kdyz tam, jak pises, znova pujdes. A v tom malem procentu, ze by to nahodou bylo ono, tak je dobre na to prijit vcas.