Rozhozené hormony po ukončení kojení. Zkušenosti?

rosaliia
13. únor 2020

Ahojky vsem 💐, jak jste to mely po ukonceni kojeni s hormonalni rovnovahou? Teprve ted 6 mes po ukonceni kojeni (kojila jsem rok), se mi zacina objevovat pms horsi nez pred tehu - bolesti v krizi, bricha, nalady, zadrzovani vody, obcas pupinek a zas mi trochu vic padaji vlasy, k tomu nocni poceni a nabira to kazdy dalsi mesic grady... 🤷🏻‍♀️ Je mozny, ze se teprve ted telo dava dohromady?

petrasipkova1
13. únor 2020

Nic takového jsem nezažila, krevní testy mas v pořádku ? Prober to na gynekologie

cuuza
13. únor 2020

Jj, par měsíců po ukončení kojení najednou hrůza na hlavě, plet hrozná a vlasy skoro žádné. Ale srovnalo se to, chce to dobrou stravu, hodně zinku a bude líp...

rosaliia
autor
13. únor 2020

@cuuza diky moc 😉👍🏻 Jen me to prekvapilo, ze az ted, ale to kojeni pro telo taky narocny, tak asi proto... snad se to co nejdriv zase srovna 😊

rosaliia
autor
13. únor 2020

@petrasipkova1 na testech jsem byla asi pul roku po porodu a vse ok 😉😊

jinajanna
13. únor 2020

Zrovna o tom stejném jsem přemýšlela včera. Ještě kojím, ale PMS šílený jak nikdy, a to se MS ani nedostavila.

rosaliia
autor
13. únor 2020

@jinajanna a jak dlouho uz kojis? Ja dostala ms hned 3 mes po porodu, ale pms jsem nepocitovala, to az ted...😉🙈

jinajanna
13. únor 2020

@rosaliia 10 měsíců. Měla jsem 3 MS i s PMS, teď jen PMS.

rosaliia
autor
13. únor 2020

@jinajanna jasne, tak to uz kojis celkem dlouho 😉 ale cetla jsem, ze pri kojeni to muze byt nepravidelny... akorat to pms ti nezavidim teda 😅 ale mozna to bude i tim, ze uz kojis mene casto 🤷🏻‍♀️

cilkat
14. únor 2020

Kojila jsem 2 a čtvrt roku. To, co popisujes, jsem taky zažila zhruba rok a půl po porodu, bez ohledu na to, že jsem kojila beze změny. Vracel se mi cyklus. Prebila jsem to kontryhelovym čajem.