Svědění hlavy. Co na to?

nelakalejova
25. říj 2022

Dobrý den prosím o zkušenost ,začala jsem používat masku na vlasy jiné značky a hrozně mě začala svedete hlava nemůžu se toho zbavit .vsi to nejsou 😁 také by to možná mohlo být tím že jsem dobrala antibiotika ale vůbec nevím co na to děkuji

jjasmina
25. říj 2022

tak to může bejt z tý masky, mě třeba taky svědí hlava po některých šamponech

helen_h
25. říj 2022

@nelakalejova Jako že tě svědí hlava pořád stejně, i když tu masku už nějakou dobu nepoužíváš? chápu dotaz dobře??

zelenaesmolda
25. říj 2022

@nelakalejova
prestat pouzivat tu masku?

nelakalejova
autor
30. říj 2022

@helen_h ano no nakonec jsme zjistili že nám holka donesla ze školy vsi 🤷‍♀️ a já hloupá to nepoznala nikdy jsem se stim nesetkala .dostala je malá i já takže neustále vycesavame ,desinfikuji celý byt a jsem stoho teda úplně na nervy .nevíte prosím jak dlouho trvá než se toho zbavíme nebo naky typ děkuji moc

camelinka
30. říj 2022

@nelakalejova Co jde, vyprat, co nejde, napytlovat a vyhazet tak na tyden-14dni pryc, bez krve chcipnou...
Vycesavat vsivackem, projet zehlickou na vlasy..

nelakalejova
autor
30. říj 2022

@camelinka jj Peru všechno co jde povlečení každý den čisté .vičesavam co to jde tak snad bude brzy klid

camelinka
30. říj 2022

@nelakalejova Drzim palce, je to psycho🙈

nelakalejova
autor
30. říj 2022

@camelinka děkuji no to je já hlavně to ani nepoznala 😱 myslela jsem si že mě svědí hlava z nového kondicionéru 😂 když jsem došla na to že se jedná o vsi malém jsem dostala infarkt 🤷‍♀️