Svědění hlavy. Co s tím?

lucietamamieta
10. lis 2021

Zdravím. 🙂
Už přes rok trpím na lupy a svědění pokožky na hlavě. Používám hetenšoudrs. :D Ale je to na nic. Na dva dny se to zmírní a pak znova :( Už jsem z toho trochu zoufalá. Nevíte nekdo o něčem co by opravdu zabralo? Beru chemii i přírodu. 😒

95newmommy2020
10. lis 2021

Jablecnej ocet. Zní to divne ale fakt to funguje.

brixavonpavli
10. lis 2021

@lucietamamieta ahoj 🙂 zkus jiný. Mě pak (po roce) začala hlava svedit prave po hedenšoudrsovy :D teď mám nějaký sibiřský s lopuchem a vůbec nesvedi 🙂

lenatko91
10. lis 2021

Šampuk pro poškozenou pokožku od Vitelaria 😊 a nebo v Dr. Max mají šampon Alfaparf Milano.

mon_88017
10. lis 2021

Drbu se úplně po všem, nakonec mi nejvíc sedí obyč šampon DM Balea ultrasensitive. A teď mi lékárnice poradila občas do šamponu rozdrtit acylpyrin, tak hodlám vyzkoušet....

aselluska
10. lis 2021

@lucietamamieta acylpyrin taky doporučuji, nebo jediné po čem jsem se přestala drbat, z lékárny Eucerin proti svědění. Pomohl okamžitě. Chce to vyzkoušet i víc věcí, než něco sedne.

pavelkamat
10. lis 2021

@95newmommy2020 jak ho použít?

klokanka31
10. lis 2021

@lucietamamieta Hedenšoudrs 😂 je k ničemu,taky mě vysušoval. Používám Pantene a pohoda 🙂

95newmommy2020
10. lis 2021

@pavelkamat Ocet má výborné protizánětlivé a antibakteriální účinky. Nejlépe je použít nějaký bio. Smíchejte 2 – 3 čajové lžičky jablečného octa a hrneček teplé vody. Poté, co si umyjete vlasy jako obvykle, do nich vmasírujte tuto směs. Nechte ji pár minut působit a pak opláchněte.

lucietamamieta
autor
11. lis 2021

Supr, dekuji za rady!! 🌺 Nejdřív zkusím ten ocet než se poženu do lékarny. 🙂

kacenka1111
11. lis 2021

@lucietamamieta Za mě Klorane Pivoňka (jen tenhle)...po prvním použití az do teď (4 roky ) ani tuk...

zuza_l
11. lis 2021

@lucietamamieta taky me druhy den svedela pokozka..dlouho jsem pouzivala tuhe sampony,ale musel tam byt ricinovy olej. A ted jsem spokojena s konopnym samponem od ryoru. Efekt se dostavil asi az po tretim umyti,ale ted uz spokojenost,nic nesvedi😉

monuleee
11. lis 2021

Konopnej šampon od RYOR. Je to přírodní a hodí se pro lidi trpící atop.exemem,lupenkou, svědivou pokožkou,citlivou...

eloise02
11. lis 2021

Za mě jedině Nizoral, je drahý, ale pomáhá.

nagojka
11. lis 2021

@95newmommy2020 a nesmrdi potom hlava po octu🤔🤔???

hanyzka11
11. lis 2021

Manžel už si myje hlavu jen octem 🙂 Taky ho z běžných šamponů svědila hlava a měl i takové bolačky ve vlasech.
@nagojka smrdí to pak v koupelně, když si myje hlavu,ale z něho to cítit není. 😉

patapuf
11. lis 2021

Ahoj. Taky mě trápilo svědění hlavy a seborea. Šampon nepomohl žádný, ale dlouhodobě používám tonika proti lupům a ty mi zabraly skoro hned. Teď už používám jen výjimečně, věkem se to zlepšilo.

95newmommy2020
11. lis 2021

@nagojka drobet 😄

lenulacek
11. lis 2021

@lucietamamieta sampon Ducray

szuzia
11. lis 2021

Souhlasím s @eloise02 Nizoral byl jediný co pomohlo. V Dr. Max mají pod vlastní značkou Ketokonazol. Je to úplně to samé, jen levnější. Určitě doporučuji 😉

zelenaesmolda
11. lis 2021

@lucietamamieta
najdi si na fb no poo skupinu,jinak head and shoulders je chemicka sracka,tim fakt nic nevyresis

lucietamamieta
autor
11. lis 2021

@zelenaesmolda Jsem holka bezfacebooková 🙂 Jinak no poo metodu jsem zkoušela a bylo to fajn, akorát po porodu jsem na sebe nemela čas a všechno flakala. Ale myslím, že mi to udelali Alverde šampony. Každopadně dekuji za radu. Šampon je už v koši 🤘

lucietamamieta
autor
11. lis 2021

@lucietamamieta Děkuji za rady. Dneska jsem vyzkoušela ocet. No a světe div se nic mne nesvědí. 🤷‍♀️ Určitě se pokusím najít nejaky nejlépe přírodní šampon, protože si myslím, ze davat si na vlasy pořád ocet, tak není nejlepší. 😄 Ješte jednou diky a mějte se 🤘P. S Jablečnej ocet na vlasech nesmrdí. 🙂

patapuf
11. lis 2021

Kdybys hledala přírodní prostředek, tak teď používám Haartonic gegen schuppen od Bioturm naturkosmetik

zelenaesmolda
12. lis 2021

@lucietamamieta
zkusila jsi reethu?