Vitamíny proti únavě, nervozitě, podráždění

greg1
25. únor 2018

Ahoj, mám 18měsíční dceru a kojím. Poslední dobou se cítím více unavená, nervózní a podrážděná. Poradíte nějaké vitamíny nebo doplněk stravy co by pomohlo alespoň zmírnit tyto stavy? Děkuji

hanih
25. únor 2018

Já bych zkusila zajít k doktorce, aby zjistila, jestli máš dostatek železa. Právě při těhotenství a kojení ho ženy často mívají nedostatek a únava je jedním z příznaků. Nebo nějaké vitamíny pro těhotné.

gretka79
25. únor 2018

@greg1 ahoj, sveho prvniho syna jsem kojila rok a pul a byla jsem jak vymackany citron a navic jsem zhubla a vypadala jako z Dachau. Ted mam 2mesicni miminko a jsem uz poucena. Preventivne jsem ted mesic uzivala vitaminy Multi - sanostol sirup. Jsou to jedine vitaminy, ktere muze brat i dite uz od jednoho roku. Jsou i pro kojici maminky a me se osvedcily. Nikdo jsme se po nich neosypal - davala jsem i synovi, ktery se mi po Martankach loni osklive osypal a ctvrt roku jsem ho lecila. Dale preventivne beru Dologran natural- prirodni horcik a vapnik. Od Dr.mam predepsane zelezo. Citim se dobre a rozhodne ne tak unavene jako s prvnim synem. Ale urcite by stalo za to udelat krevni obraz a zjistit, co Ti chybi.

priefi
26. únor 2018

@greg1 vitaminy superfolin 2 chytre miminko, je to pro tehu, ale i pro kojici, cena je docela vyhodna (napr.giga lekarna) a bylo mi po nich mnohem lepe. Pak na podrazdenost horcik, ale cisty bez vitaminu B

konidana
26. únor 2018

Vitamín D - nedostatek má většina naší populace, vitamín B - na nervy :D To výše uvedené žalezo má také něco do sebe.