Zápal močových ciest alebo zápal obličiek

vladkabalazova
22. feb 2022

Dobrý večer akurát som dočítala články na nete ja som bola v nedeľu na pohotovosť na urologii mala som vysoké horúčky zimnica bolesť hlavy závraty pocit na vracanie...tam mi zistili zapal mocovych ciest a upchaty stent v ľavej oblicke čiže mi ho vymenili predpísala antb.
Mohli sa na urologii pomýliť?mala som presne priznaky na zápal obličiek alebo je možné že horúčka , zimnica bolesť tocenie hlavy a pocit na vracanie môže byť aj pri zápale mocovych ciest????🤷‍♀️určite z kovovými cestami mala niektorá z vas problemu a tiež nejaké priznaky určite.
Mohla by som si kúpiť aj urinal k tím antb čo užívam?poprípade niečo iné?vopred ďakujem

natalis1998
22. feb 2022

@vladkabalazova ja som mala toto do toho krv v moci ešte a aj bolesti v krížoch a predsa to bol len zápal močového mechúra tuším že nie obličiek.
Crp Vám nemerali ? Lebo tuším to ue indikátor, že či to je na zápal obličiek alebo nie. Ja som nemala crp vysoké tak automaticky usúdili len zápal močového mechúra.

vladkabalazova
autor
22. feb 2022

@natalis1998 áno ja mám aj krv +++ hnis+++ bielkoviny +++v moci a nie len mi urobili sono obličiek vzali moc a nie viac

natalis1998
22. feb 2022

@vladkabalazova čo sa taký urinalu.. tak ja som nepozorovali nejaký pozitívny volyv toho lieku zbytočne peniaze. Skôr veľa tekutín, urologicky čaj, vitamín C a mne sa osvedčilo dať škoricu všade kde sa dá (jedlo, čaje atd) má to fakt pozitívny účinok. A hlavne teplo na chodidla a aj v okoli panvy

vladkabalazova
autor
22. feb 2022

@natalis1998 aha dobre aj v reklame ukazujú taký prášok D rmanoza či jak sa to volá už neviem no mne príde čudné to že už prešli dva dni čo užívam antb. A teploty mám stále tak ja neviem

natalis1998
22. feb 2022

@vladkabalazova podľa mna keď sa nebude lepšiť tak tam choďte znovu. Možno teraz kvôli covidu to kúsok “odflákli” čo je v nemocniciach momentálne bežne. Ale asi pokial by to bol zapal oblieciek mali by vás hospitalizovať, aspoň to som počula od známych čo to mali. Držím palce

natalis1998
22. feb 2022

@vladkabalazova aj to je dobre . Podľa mna by ste po 2 dňoch nemali mat už teploty. Aspoň čo si ja pamätám vždy keď som mala chyteného močové cesty tak po 1-2 tabletkách mi bolo už lepšie. Takze radšej asi zájdite

vladkabalazova
autor
22. feb 2022

@natalis1998 no veď práve že po antb.po dvoch dňoch je vždy už lepšie aj ja teplotujem už5 dní

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
engel76
23. feb 2022

@vladkabalazova urinal je o nicom, uroval je lepsi. K antibiotikam blokurima uro+ pripadne utipro plus a urologicky caj herbex s brusnicami

vierka0508
23. feb 2022

@vladkabalazova preco mas zavedeny stent? Mas kamene?