Co koupit 1,5ročnímu dítěti za hračky?

anulis
3. lis 2015

Ahoj holky, uz nejakou dobu premyslim, co sve dceri koupim na Vanoce. Za chvilku bude mit 1,5 roku. A popravde receno, se mi zda,ze ji hracky vlastne nezajimaly a nezajimaji. S cim si aspon trosku hraje je houpaci konik a pak porad dokola prohlizime knizky nebo travime cas venku. Mam i ruzne vkladacky, kostky, krouzky, zvuk.masinku atd...ale s tim vydrzi chvilku a jen s moji pritomnosti...tak prosim poradte, s cim si Vase deti v tomto veku hradi 🙂. Dekuji

evulkaa35
4. lis 2015
Uživatel evulkaa35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evulkaa35.

Já bych už možná koupila lego Duplo 🙂 Neteř má teď rok a půl a hraje si s hračkama po bráškovi, takže vlastně se vším :D Jinak bych koupila kočárek (golfáček) a panenku, s tím si hraje asi nejvíc 🙂

anulis
autor
8. lis 2015

@evulkaa35 dekuji 🙂 golfacek uz ma, jen je plastovy, takze se porad prevraci, coz ji brzo prestane bavit...a panenku urcite nejakou dokoupim...s tim lego duplo mam prave strach, protoze staveni kostek ji vubec nebavi

evulkaa35
9. lis 2015
Uživatel evulkaa35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evulkaa35.

@anulis Aha 🙂 no tak uvidíš .. Jinak babička ted koupila ještě takovou skládací postlýlku pro miminko a plastelínu

florane
9. lis 2015

@anulis u nás ted frčí magnetická tabulka a čmárání na ni, jinak na Vánoce to bude od fisher price mluvící hrnec

libara
9. lis 2015

Ahoj....mám stejný problém. K roku dostala spousty dárků. My teď jedeme mluvící panenku s dudlikem a kuchyňku a občas odráželo. Sama si nepohraje. U všeho musím asistovat. Jo a abych nezapomněla docela in je kočárek. Ale co pod stromek nevim???? Ráda bych něco zvukového, ale abych se z toho zase netbláznila. 😉

ililina
9. lis 2015

Moje holky si v tomto věku sami nehrály, ale zajímalo je Lego duplo, vkládačky - poznávaly tvary a barvy, jednoduché puzzle, dřevěné kostky, stavění kelímků, dřevěný rybolov - chytání ryb pomocí prutu s magnetem, kreslící mazací tabulka

anulis
autor
9. lis 2015

Ta kreslici tabule muze mozna dobry napad 🙂 protoze uz zkousela kreslit na zed 🙂 a asi koupim kuchynku, pac mi u vareni porad asistuje...a s jakou panenkou mate dobre zkusenosti..takove opravdu ty drahe, co i mluvi nebo staci obyc?

ililina
9. lis 2015

1,5 leté holčičce bych pořídila panenku obyčejnou. Koupila jsem za 200Kč a dcera si s ní hraje i nyní, když už má 4,5roku a další panenku, která i povídá. Kuchyňka je také dobrý nápad, k tomu nějaké nádobí a krásné vánoční dárky jsou vymyšlené. Rozhodně poradím nakupovat s rozmyslem, protože potom má člověk problém vymyslet dárky k Vánocům, narozeninám v dalších letech.

anulis
autor
9. lis 2015

@ililina dekuji 🙂. Rozhodne to s darky nechci prehanet, prece jen z toho jeste nema rozum a po rozbaleni druheho darku ji to prestane bavit
Spis me zajimal nazor, s cim si vlastne deti tohoto veku hraji, pac mi prislo, ze ta moje cacorka si skoro nehraje...ale jak tak vidim, tak je to docela normalni