evulkaa35
Uživatel evulkaa35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evulkaa35.
evulkaa35
20. lis 2015

@kajka93
@valeri10

Tak to je celkem rychlé 🙂 doufám, to příští týden už budu vědět .. když jdu v UT na gyndu, tak by mažel mohl stihnout spermio 🙂 děkuju

evulkaa35
19. lis 2015

@pinkorblue_marcela To naštěstí má :D letos tam bude 5 dětí .. akorát my pořád čekáme :(

evulkaa35
19. lis 2015

@valeri10
@kajka93

Super holky, děkuju moc 🙂 jsme objednaná k dr na úterý, tak uvidím, co mi řekne 🙂 Jinak jak dlouho se tak čeká na spermiogram? Jsem ve všem hodně nedočkavá 🙂

evulkaa35
16. lis 2015

Štědrý den trávíme jako rodina. Můj bratr má velký dům a vleze se tam celá rodina (vlastně tři rodiny) :D a je to to nejlepší .. Pravdou je, že stromeček není pod návalem dárků skoro vidět :D

evulkaa35
16. lis 2015

Já s tím asi souhlasím, taky jíme cukroví dost dlouho :D a když je v chladu, tak by se tomu nemělo nic stát

evulkaa35
16. lis 2015

Super je Infinit na lesné 🙂 je to spíš welnessko, ale je to naprostá paráda a teplá voda 🙂

evulkaa35
16. lis 2015

Úplně souhlasím 🙂 Vít je moc hezké jméno, ale líbí se mi i Antonín (mám super kamaráda Tondu ) 🙂

evulkaa35
16. lis 2015

Nedalo mi to a dneska jsem se objednala na gyndu. Na co se ho mám zeptat, na nějaké prášky? Nebo už požádat o nějakou pozvánku do reprodukční kliniky? Vůbec nevím, poradí te mi prosím, jak to funguje, když nemůžu otěhotnět?

evulkaa35
11. lis 2015

@ninusch Páni, tak to seš hodně dobrá 🙂 Já se chci pustit do oken tento víkend .. Jinak přesně jak říkáš, jsem docela ráda, když mi jde muž trochu z cesty :D stejně si to vždycky nejlíp uklidím sama a když uklídí on, tak to vždycky přeuklízím :D

evulkaa35
11. lis 2015

@janule1987jk No v to pořád doufám, ale jak jsem psala, snažíme se od února, takže za chvilku už to bude rok :(

evulkaa35
11. lis 2015

@janule1987jk Já jsem rekla, že chci ještě chvilku počkat a začnu být opravdu poctivá a začnu plánovat :D ale jestli to do Vánoc nevyjde, tak od nového roku taky asi poprosím gynekoložku o pomoc 🙂

evulkaa35
11. lis 2015

Přidávám se do klubu 🙂 já se teda snažím už delší dobu je to cca od února. Ale pořád si říkám, že to může být ještě normální. První tři měsíce jsem vůbec nic neřešila, žádné ovu testy nic. Po cca 5 měsících jsem už začala, takže doufám, že to brzo příjde 🙂

evulkaa35
9. lis 2015

Souhlasím, ale to se tak někdy stává. Čas od času mám taky takové období a vadí mi, i když se na mě někdo jen podívá :D

evulkaa35
9. lis 2015

Přítel od kamarádky je v tomhle dost podobný :( a od ní vím, že je to velice těžké soužití. Vždycky, když bouchne, tak odchází z domu a nechá ho vychladnout. Tohle je asi jediná možnost 🙂

evulkaa35
9. lis 2015

@pavlapola Chápu to tak, že určitě nechceš, aby si sama krájela maso 🙂 ale pomalu jedla vidličkou a lžící, že? Já jsem pro začít učit děti všechno brzo a ne, až ony chtějí. Mojí švagrové to ulehčilo hodně práce, že nemuse do 5let dceru krmit, tohle mi přijde hrozné 🙂

evulkaa35
9. lis 2015

@veraga Ano 🙂 vlním si vlasy jenom žehličkou .. naučila jsem se to už dávno a vypadá to moc dobře 🙂

evulkaa35
9. lis 2015

@anulis Aha 🙂 no tak uvidíš .. Jinak babička ted koupila ještě takovou skládací postlýlku pro miminko a plastelínu

evulkaa35
4. lis 2015

Já bych už možná koupila lego Duplo 🙂 Neteř má teď rok a půl a hraje si s hračkama po bráškovi, takže vlastně se vším :D Jinak bych koupila kočárek (golfáček) a panenku, s tím si hraje asi nejvíc 🙂

evulkaa35
4. lis 2015

Určitě bych si koupila Remington 🙂 mám ji už 5 let a pořád drží .. jinak z vlastní zkušenosti bych si koupila nějakou tenkou, abys mohla dělat i vlny 🙂

evulkaa35
30. říj 2015

Pravda je, že s tady tím jsem taky hodně dlouho bojovala. Byla jsem zvyklá pořád někde chodit, koncerty, kafíčka, večírky. Pořád někde s kamarádama a to stejné partner. Nedokázala jsem si představit, že se tady toho života vzdám a pak to tak nějak přišlo samo 🙂 kamarádky okolo mě začaly rodit a najednou jsem začala chtít taky 🙂

evulkaa35
30. říj 2015

Dáváme na stromeček sušené pomeranče. Letos budu dělat ozdoby z plsti. Jinak pro malou třeba malování na baňku nebo může něco namalovat a ty to pak vystřihneš. V 3,5 letech se mi zdá brzo pracovat s nůžkama 🙂 ale třeba je malá moc šikovná

evulkaa35
30. říj 2015

Nechci strašit, ale já byla v podobné situaci a v mém případě to nevyšlo :( ale už to nevychází rok, takže u nás to bude asi v něčem jiném .. Jinak budu držet palce 🙂