Dárky na Vánoce

rajecka
11. črc 2015

Vím, že mě asi ukamenujete, ale já už pomalu přemýšlím o vánocích 😀 Chci to tentokrát pojmout zodpovědně a nakoupit co nejvíc věcí v předstihu, abych se pak v listopadu nehroutila, že nemáme peníze. Děláte to taky tak? Máte vysledované, kdy je nejlepší čas koupit hračky, kdy je nějaké období slev apod....

vendulka
11. črc 2015

mně přijde, že jsou slevy celý rok 😀 jinak já jak kdy, dle toho jak jsme na tom finančně..někdy v předstihu,jindy na poslední chvíli...ale letos chci začít brzo...v tescu jsem teď viděla plno hraček ve slevách až 50%

cica002
11. črc 2015

Chichi,ja uz dokonce nejake darky mam 😀 Nakoupila jsem holkam v zimnich vyprodejich a schovam na Vanoce

vendulka
11. črc 2015

jinak teda co koupit představu mám, teď jen postupně začít nakupovat
jsou nějaké super slevy na heurece,ale nevím kdy to bývá , nevíte někdo? 🙂

zanri
11. črc 2015

já už taky začala kupovat na vánoce, jenže mám ten problém, že když to koupím, tak to nevydržím a dám mu to hned...takže s takovou pod stromečkem asi nic mít nebude - leda bych mu vše dodatečně zabalila 😵

rainbow_x
11. črc 2015

ženský nestrašte 😀 😀 😀

nov777
11. črc 2015

Ja jsem asi out, ale nakupuju opalovaci krem na dovcu 😉 😉 😉

loafeer
11. črc 2015

my na dovcu nejedem, takze uz se mi taky v hlavě honí tipy na dárky:o) kupuju tak od srpna září- kvůli penězům:o)

lucka_zaoralova
11. črc 2015

Já asi budu teda patřit k menšině zde, ale první dárek na vánoce už mám koupený od minulého týdne 🙂. Jsem na tom stejně jako @rajecka, nechci pak šílet v listopadu a celkově se tomu stresu kolem vánoc vyhnout 😉, resp. já nějak nestresuju už několik let, ale vadí mi nakupování v obchodech s šílenými lidmi 😎

smardik
11. črc 2015

už mám vymyšleno a v plánu nakupovat, jako každý rok, pokaždé začínám v červenci nebo v srpnu

babulinkab
11. črc 2015

když se mi něco líbí, tak to koupím a schovám, pak se většinou rozhodnu jestli to bude na vánoce,nebo na narozky...

heduska82
11. črc 2015

@rajecka loni jsem to vychytala, nakoupila vsechno vcas....od srpna do rijna a byl klidecek a pohodicka. Nechapu celkove to predvanocni silenstvi a neminim se na nem podilet. Navic letos nehodlame kupovat hromady, stejne to nema smysl a kluci si toho pak nevazi. Mladsi dostane auta po brachovi, co jsme uz uklidili plus neco maleho noveho a starsimu jeste uvidime. Kazdopadne hromady darku za hromady penez v tomle veku nemaji smysl. To uz vime. 😉

dendy88
11. črc 2015

ja uz mam darky koupeny nejaky mesic , pro deti mam bezne uz v rijnu nakoupeny vsechny, letos chci aby si starsi dcera napsala jeziskovi tak nejaky koupim i dyl , ale vanocnimu schonu se nevyhnu, ostatnim pribuznym to taky flakam na posledni chvili

gracinka7
11. črc 2015

Každý rok nakupuju od září. Akorát mám občas problém si před Vánoci vzpomenout, kam jsem dárky poschovávala :D

krystalka
13. črc 2015

Já začínám většinou začátkem podzimu přemýšlet komu co, hlavně u syna se mi moc neosvědčilo to nakupovat moc dopředu, spíš vyčkávám, co ho bude v té době zrovna bavit a o co bude mít větší zájem, už se mi párkrát stalo, že jsem něco koupila, co jsem si říkala, že bude přesně akorát pro něj, no a než došlo na darování, tak už o to žádný extra velký zájem nebyl....a tedy každý rok mi to přijde těžší a těžší, protože syn už pomalu odrůstá z hraček a je docela těžké něco vymyslet, třeba počítače a elektronika ho neberou vůbec, klasické hračky už taky moc ne, kolo, koloběžku apod. už má....knížky jsou tedy vděčné, ty udělají radost vždycky, ale taky vyčkávám na pozdější dobu, co ho zrovna bude zajímat.....ostatním členům rodiny to mám většinou nakoupené dřív, ale u syna vyčkáváme....taky před Vánocemi pak ještě třeba spousta pěkných knížek vyjde, takže to řeším později.....Peníze si dávám stranou tak nějak průběžně....

svetlanap
27. črc 2015

Já se teda přiznám, že už mám taky sem tam něco nakoupené. Normálně jsem teda flegmoš a kupuju všechno někdy v listopadu, ale vzhledem k tomu, že letos čekají našeho synka první vánoce ze kterých bude mít, teda doufám, trochu rozum, tak už i mě to chytlo. Když uvidím něco pěkného koupím a schovám, dokonce jsem schovala i něco co dostal, když se narodil, dostali jsme spoustu věcí, na který byl a ještě je malý - odrážedlo, stan do pokoje, židličku se stolečkem a pod. Naše babička mu taky pořád něco kupuje a většinou jsou to taky věci pro trochu větší děti, takže to taky dávám stranou na vánoce, ne že bych mu to nechtěla dát, ale myslím, že by to bylo zbytečné, takhle to snad udělá radost pod stromkem.Něco málo koupím ještě v tom listopadu a bude.

ilonkaseda
27. črc 2015

doporučuje se,že dítě by mělo mít tolik dárků,kolik má let plus jeden navíc,víc stejně nevstřebá..Myslím,že v cca v roce jim jsou nějaké vánoce úplně fuk ,nejvíc asi ocení stejně ten papír

dendy88
27. črc 2015

@svetlanap syn z toho nic mit nebude, maximalne ho bude bavit trhani papiru, ale taky jsem nakoupila toho dost 🙂 to byla spis radost pro me nez pro holky, ani pred tim druhym rokem z toho nemeli moc rozum

jija
27. črc 2015

Ja mám 3 dárky od začátku července, brachove chtějí povleceni tak vždycky chytam akcí v jysku a rovnou jsem vzala i dcerce do velké postele 🙂

svetlanap
28. črc 2015

@dendy88 jasně no, ale pořád to bude lepší než první vánoce, když mu bylo asi 14 dní 😀 opravdu jde spíš o to, že z toho budeme mít radost my dospělí.

malibu77
28. črc 2015

Já už mám pár dárku také koupených.Letos jsem to pojala ,že chci mít před Vánoci klid a nechci se stresovat ,že mi něco chybí.Tak pomálu se rozhlížím co koupit a pomálu i nakupuji 🙂

ninusch
28. črc 2015

Holky a co chystáte pod stromeček partnerovi a rodičům? Pro děti to nebude problém vymyslet, něco už nasysleného mám, ale pro dospěláky je to vždy problém :(

katka_mel
28. črc 2015

Tak já už mám tak nějak zažité, že v září dělám seznam co komu bych chtěla, to mi tak měsíc trvá než všechno vymyslím a pak do listopadu brouzdám po netu, kde co koupit nejlevněji a konec listopadu začátek prosince objednávám, aby stihlo vše dojít. 🙂

japona
28. črc 2015

@ninusch Dospělakum idealne nějaký zážitek: poukaz do restaurace, lístky do divadla nebo něco k pití/jídlu. Vecne dary jsou nesmysl. Většina lidí si přece koupí, co potřebuje. By me trefilo, kdybych našla pod stromem nějaký spotřebič, který bych si nikdy nekoupila..

veronika182
28. črc 2015

@ninusch partner dostane na podzim naše miminko a naši vnouče = a víc neřešim 😀

leeena_4
28. črc 2015

Já už taky mám první dárek a už vloni jsem nakupovala průběžně od druhé půly roku, když mě něco cvrnklo za doboru cenu do nosu. V prosinci jsem pak nemusela stresovat, shánět a platit vše najednou 🙂

smardik
28. črc 2015

@ninusch já nemám ani pro rodiče problém, klasika kalendář s fotkama vnoučátek, jeden rok jsem nedala a byli zklamaní a ze slevomatu apod. portálů koupím bud pobyt, masáž, nějakou lepší večeři nebo tak něco, ted na narozeniny jsem třeba brala vířivku pro 2

betelgeuzz
28. črc 2015

Obě holky mají na podzim narozky, jedna svátek před Vánoci, druhá po. Takže já si většinou v srpnu sednu, proberu tipy, které si ukládám v průběhu roku a rozplánuju, co by kdy mohly dostat, co dát jako tip prarodičům a začnu hledat, na kterém eshopu se toho dá objednat nejvíc dohromady. Něco kupuju průběžně, ve skříni mám pár omalovánek, pracovních sešitů, knížky, lego.

betelgeuzz
28. črc 2015

a dárky pro dospělé se většinou ptám, co chtějí, teď asi 2 roky jsem udělala malé fotoalbum a kalendář s fotkama holek. Na drahé dárky, jako pobyty apod. si nepotrpíme.

naomi6
27. zář 2015

Ahoj, já už také začínám nakupovat pomalu dárky, protože obě děti mají pak hned začátkem ledna narozeniny a je toho opravdu moc, takže to finančně pak nezvládáme. Už mám nakoupené nějaké knížky, ty kupuji každý rok všem členům rodiny. Jen nemám letos zatím moc nápady, co koupit dětem - holčičce bude 5 a kloučkovi 2. Poradíte?

humpio
27. zář 2015

co desetiletému synovy a pětileté dcerce pod stromeček?Poradíte?Tablet už měl a rozbyl ho vzteky u hry a jinak telefon ma a pleystation ma ja nevim co.Asi oblečení toho je pořád málo