Máte tip na zajímavé dárky? Prcek má 18 měsíců

enrie
20. říj 2016

Ahoj maminky, blíží se zase Vánoce a já přemýšlím, nad vhodnými dárky pro našeho malého divočáka. Prcek má 18 měsíců, ale u ničeho nevydrží. Máte nějaké tipy na zajímavé a hezké dárky? moc se mi líbí dřevěné hračky. nebo nějaké pastelky, barvičky apod?

chacipe
21. říj 2016

Ahoj, já se inspiruju na blogu u Madame Coquette a mám problém s tím, že nemůžu tolik utrácet 🙂 Má tam pro kluky (12-24měsíců) článek z 8.října. Pokud se ti líbí dřevěné tak co česká firma drevodetem.cz? Voskovky mám ve wish listu taky, prý se skvěle maluje s těmi hranatými ze včelího vosku a (voní!). Co pro akčňáka houpací prkno nebo interiérovou houpačku? Jinak můj synek ujíždí na knížkách co se dají nasvětlovat.

shine2015
21. říj 2016

Nevim zda mate od fisherprice psa - u nas se osvedcil...pak houpaci kun,auto (s tim natahovanim dozadu,v bambuli do 200kc),hudebni nastroje,odrazedlo,fisherprice stolek s funkcemi,ruzna prostrkovatka,pak v tescu jsme koupili v akci auto na dalkove ovladani mickeymouse za 169kc...robot od fisherprice,ten je nadherny,kdyz tak nrknu na presny nazev....jo a maji uz i prvni sady - hraci ponk,motorov pila,pistole barevne blikaci....

viridie
21. říj 2016

@enrie Co motorka/odrážedlo ? Moje dcera 18m je také lehce akční- tak drandí na motorce a pak co je velký hit je kočárek pro panenky (golfky). Bez něj ani ránu a pokud nemáš genderové dilema, doporučuju ..🙂

enrie
autor
21. říj 2016

Motorku mame, uz jsme museli poridit i helmu, protoze synecek je na motorce mnohem rychlejsi nez ja :D

viridie
21. říj 2016

@enrie Aha...🙂 Nás to také brzo čeká, proto chodíme ven spíše s tím kočárkem a nemusím nikde běhat....🙂

daisypink
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivasek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz