Hračka do vany. Jaké se vám osvědčily pro roční děti?

malymax
4. únor 2021

Maminky, jaké hračky do vany se vám osvědčili pro vaše roční děti ? 🧸 děkuji

pe_tu_ss_ka
4. únor 2021

https://www.mall.cz/vana-hracky/yookidoo-detska...
Toto, malej miluje sprchu, a mi nemusíme protáčet zbytečně vodu. A teď ve 2 miluje kelímky s různými otvory, které se přichytí k vaně a on do nich naleva vodu.

leniczka23
4. únor 2021

Matýska baví tahle žába a baví i sedmileťáka😁
https://www.darky.cz/bublinkovac-do-vany-zaba?g...

pipi_puncocha
4. únor 2021

@leniczka23 my jsme to dostali k Vánocům a syn má rok a čtvrt a má z toho zatím hrůzu.😅 vždycky začne brečet když to pustíme, tak možná spíš pro starší.

malymax
autor
4. únor 2021

@pe_tu_ss_ka z tekoucí sprchy má strach, vadí mu ten zvuk i když voda teče míň :(

leniczka23
4. únor 2021

@pipi_puncocha Malýmu je rok a půl a je nadsenej, takže to nebude o věku, spíš o dítěti.

pe_tu_ss_ka
4. únor 2021

@malymax tak to chápu, že není úplně pak fajn hračka 🙈

elencze
4. únor 2021

v roce naprostá klasika, gumové kachničky, jen bacha ať nemají díru kvůli plesnivění, obyčejná plastová konvička s kropítkem, k druhým narozeninám dostal ponorku se sprchou od Yokidoo, ale pořádně si s ní začal teď sám hrát až po půl roce.

me_druhe_ja
4. únor 2021

Já mu teď Koupila takovej malej basketbalovej koš s háže ho toho micky, zvířatka...🙂

lovemusicsun
4. únor 2021

Obě mé děti si ve vodě nejvíc vyhrály s hrníčkem a lžičkou, konvičkou a kelímkama.

nekiaxy
4. únor 2021

@lovemusicsun jo, lahvicka od samponu a kelimek:D

meronym
4. únor 2021

Vodolepky. Maly se na nich naucil zviratka, hrozne brzy. Vzdy jsem mu je davala po jednom a napodobovala zvuky a po case jsem zjistila, ze presne vi, ktery zvuk patri k jakemu zviratku (treba be be - ovecka). Existuji ruzne druhy, pozdeji mel nejradsi vozidla.

keksik002
4. únor 2021

Jakekoliv kelimky, nadobky a pak ma sprchu - slunecnici 🙂

dejvitka
4. únor 2021

@malymax vodolepky, kachnicka, micek, ale vetsinu casu jen misky, hrnicek. A ted top zabava pousteni sprchy 🙂

anetg
4. únor 2021

Máme zmiňované yookidoo,ale kachní dráhu a bublinkovac, dráha byla sice dražší,ale doataly ji holky k narozeninám a jsou nadšené obě dvě,1a4roky,jen bacha, nechtějí pak vylézt z vany😁

martaskaaa
4. únor 2021

@leniczka23 Máme tu samou a koupila jsem ji v Pepcu za 180kč, ta cena v odkazu je teda mazec 😮😁 bubliny se libi i chlapovi 😁