Ideální kočárek - trojkombinace, lehký

misullas
8. bře 2018

Ahoj, mám prosbičku, asi je to tu už poněkolikáté, ale stejně nemohu dohledat to co bych potřebovala 🙂 a to poradit s výběrem kočárku který je - nejlépe trojkombinace (vše do sebe pasuje bez dalších adaptérů) je lehký (cca 12kg?) , dobře se skládá, korbička aspoň 80 cm- lepší 85, vajíčko testované - kvalitní, a hlavně s ním můžu i do terénu ( na procházku se psem do lesa? ) cena cca 15000 budu ráda když mi někdo poradí 🙂 díky moc

klaraslavickova
8. bře 2018

Ahoj já měla kocarku hodně a teď sem koupila mutsy Evo dokonce je z druhé ruky s je to nejlepší kocarek co mi prošel rukama je úžasný dá se na nej dat vajicko maxy cosy a cibex

klaraslavickova
8. bře 2018

Akorat teda cena za nový asi presvihne tvůj rozpočet

misullas
autor
8. bře 2018

cena není konečená, klidně připlatím, ale radši bych rovnou i s autosedačkou bez nástavcu, koukám že tenhle má korbu jen 74 :/ mám vyhlídlej britax bmotion4+ s korbičkou affinity, ale tam je zas trochu problém ten terén , nebo Dorjan Danny Sport Prim Alu 2017 ten už má ale kilo 15, navíc mě trochu děsí že je Polská výroba :/ :D není to jednoduchy vybrat takovej kočár :D

sviva
8. bře 2018

Záleží jak moc terénní kočárek chcete. My hledaly právě kvůli psovi a většiny času outdoor prioritně terénní kočár a pokud chcete trvale zachovat dobré jízdní vlastnosti, bytelnost a stabilitu, je to většinou na úkor větší váhy konstrukce...my skončili na 18kg...a teda taky ceny, bohužel.

misullas
autor
8. bře 2018

ještě koukám je JEDO TRIM 2017 má někdo zkušenost ?
@sviva no terení, lesní polní cesty, občas asi nějaký to bláto 🙂

kaja2016
8. bře 2018

@klaraslavickova Mám taky mutsy Evo a je fakt super. Lehký, dá se s nim i do terénu, skladný...a je hezký. Někdo mi tu psal, ze prý jsou lepší kočárky s nafukovacíma kolečkamá, to nemůžu posoudit. Každopádně za mě taky doporučuji...
@misullas

kaja2016
8. bře 2018

@misullas jako na lesní cestě s kořeny, už jsem měla trosku problém.. ale jako i louku do kopce jsem s ním vyjela, akorát si maknes a nevím, jakou by měl pak životnost. Stěrkové cesty v pohodě..

wivisek
8. bře 2018

My měli Jané Slalom a nemůžu si stěžovat, i na bruslích jsem s ním byla 🙂

sviva
8. bře 2018

@misullas každý kočárek ti víceméně jakýkoliv terén ujede, pro pravidelně strávený čas v terénu, doporučuji opravdu kočár do terénu, jde o to, že ty městské to ujedou, ale často se to na nich pak podepíše... vrzání, vyosena kolečka, povolení konstrukce...nebo třeba taky projedou, ale neumí moc dobře tlumit nerovnost do korbičky. Taky záleží, jestli chcete kočár pro jedno dítě nebo do budoucna ho zachovat i pro další. U nás se jezdí Hartanem Racer GTS, terén boží, ale je docela mimo vaše ostatní požadavky, je to takový tank. Kamarádka si teď pořídila Anex a zatím působí velice prakticky a bytelně a přesto by mohl splňovat vaše další požadavky. Další má vámi zmiňovaný Britax, ale tam mi přijde, že jdou jízdní vlastnosti hodně dolů. Jinak ještě by terén mohl řešit šátek nebo nosítko. Za nás doporučuju, na venčení do lesa šátek nebo nosítko, je to proti kočáru naprostá svoboda, ale ne každého to zaujme.

kafr
8. bře 2018

Taky jsem nad kočárkem hodně přemýšlela, bydlíme na polosamotě v lese (příjezdová cesta=1km lesňačka) a přijde mi, že 3 kombinace není vůbec vhodná. Ty podvozky jsou moc těžké a blbě skladné. Takže beru Gesllein poděděný po švagrové (max na rok, synovci je 9m a v hlubokém už být nechce) a plánuju investovat do kvalitního sporťáku, který pak budeme užívat delší dobu.

rebe
8. bře 2018

Podle mě takový kočárek neexistuje... Každý kočárek z některých z kritérií uteče, buď hmotností, nebo cenou. Podle mě do terénu je nejlepší Hartan nebo Gesslein, ale ty jsou těžší a dražší, případně Cameleon Buffalo, ten má o kousek menší korbu a zase cena. Na tuhle cenu dosáhneš s bazarovým kočárkem, kterého se u těchhle značek konkrétně ale bát nemusíš.

maii
8. bře 2018

Presne, ideal neexistuje, a 15 litru se vsim, to nevim nevim. A jeste k tomu tu (podle me spravne) hodnotis polskou kvalitu jako... jako prumernou a podprumernou. Vyhovoval by treba Britax Go/Big, ale ne ve vsem, a jedine z bazaru nebo starsi model (Britax go). Do terenu bych koupila starsi Inglesinu nebo Hartan, Gesslein, Emmaljungu a pak zvlast skladne golfky, Valco snap sport nebo Britax (ty vhodne od narozeni). A proste mela dva kocary. Jo a trojkombinaci jedine takovou, co vyrabi a prodava ty autosedacky zvlast, takove, ktere se v testech umistuji top, takze z tech beznych Britax, Maxi Cosi (Maxi Cosi Mura 4) a Cybex (Priam All TErrain, ale to je nad tech 15 000 teda.

lucyp13
8. bře 2018

Napadá me Jane crosswalk , splňuje vše jen ta korba ma asi 75 Cm ale je o dostačující, velká korba není potřeba , deti chtějí stejne od pul roka koukat, panuje vše bez adaptérů,

madana79
8. bře 2018

Za mě je trojkombinace zbytečnost. Taky jsem takhle vybírala, ale stejně jsem ani u jednoho dítěte sportovní nástavbu nepoužívala resp. cca měsíc, než jsem zjistila, že sportovní kočárky jsou mnohem lepší, lehčí, skladnější... Vystřídala jsem na dvou dětech sedm kočárků a jelikož syn není vůbec kočárkový a chce jen chodit, tak jsem v jeho 18měsících nakonec skončila s golfkami, které používám jen do obchodu :(
Každopádně zvažujte velkou korbu, zvlášť pokud tam bude dítě v zimě, protože s fusakem tam pak nemá moc prostoru.

marketa11112
8. bře 2018

Ja mam nemecky tfk a cesky patron...a jsou super oba...

backspace
8. bře 2018

Za me vyzkoušeno britax revolution nebo thule urban glide. Oba projedou všechno.

jansovad
9. bře 2018

Já fandím PATRONu. Nekupovali jsme sice trojkombinaci, autosedačku jsme koupili zvlášť od jiného výrobce. Ale jinak je patron skvělý, kvalitní. Kamarádce vydržel bez problémů, už v něm vozí třetí dítě 🙂

swizz
9. bře 2018

A co ABC Design viper? Ten je do terénu, má hliníkovou konstrukci, je cenove dostupný. Akorát tedy vazi 16kg ale ja jsem prcek a jsem s nim v pohodě. Ona všechna ta kritéria bude asi tezke splnit 😊

carrie_b
9. bře 2018

Concord Wanderer, odzkoušen Šumavou 🙂

dzogobela
9. bře 2018

Takovy podle me neexistuje.... Bud ti presahne cenu a vyrazne, nebo bude tezky, nebo budes muset dokoupit vajicko s adapterama.... Budes muset z neceho slevit 🙂 Ja mam baby design a jsem s ni spokojena, byli jsme s jim na Sumave, jezdili v lete po sjezdovce a dal to v pohode. Uz jezdi rok a pul denne a vubec nevrze. Vajicko k nemu mamr maxi cosi, to jejich baby design nedoporucuju... Korba je asi mensi, nez ty chces, ale mala v ni jezdila do 10 mesicu 🙂 preju dobry vyber.

blackhole
9. bře 2018

My máme Dorjan Dannysport Babyboat 2017, synovi je 8 měsíců, je docela cvalda a přesto se ještě vejde ve fusaku do hluboké korby. Velmi mi vyhovuje nákupní koš, protože nemá zapínání na zip, s kočárkem se dobře manipuluje, akorát když ho s někým nesu po schodech (což naštěstí nebývá často), tak je trochu těžký. Jediné negativum je, že mu vržou kolečka, přítel je už 3x promazal a pořád to nestačí (použil WD40, nevím jestli to stačí). Co nevidět budeme testovat sporťák. Nemáme auto, takže jsme šli pouze do dvojkombinace. Měla jsem limit 10 tisíc a v pohodě se tam vešel.

misullas
autor
9. bře 2018

ABC dopadl v dTESTU hrozně :/
mátě někdo zkušenost s tímhle ?
https://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/jedo... ,
slevila bych nejradši jen z autosedačky, protože tu má asi opravdu kvalitní v kompletu za rozumnou cenu Britax , částka není konečná , ale třeba 20 už mi přijde dost, na ti že je to vlastně všechno na rok :/ díky za rady 🙂

misullas
autor
9. bře 2018

mimčo čekáme začátkem řijna, takže z velký korby bych slevovala nerada :/