Kočárek vhodný pro menší postavy. Moon Resea S, Moon N. One, Joolz Hub, nebo jiný?

Zodpovězené
20. dub 2021

Dobrý den,

rádi bychom si nechali poradit s výběrem kočárku dvojkombinace nebo trojkombinace pro menší postavy (160 cm a 170 cm) vhodný do města i do menšího terénu (město bude určitě převažovat, ale chceme, aby kočárek zvládl i menší terén na výletech).
Další požadavek je, aby byl kočárek skladný a lehký.

Máme vyhlídlé tyto kočárky, ale rádi si necháme poradit:

Děkujeme moc.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Nejprve bych ráda napsala, že při výšce 160 cm, resp. 170 cm, byste neměli mít problém prakticky s žádným kočárkem - drtivá většina je uzpůsobena na průměrnou výšku (což Vy máte). Větší problém mívají maminky a tatínci s výškou přes 185 cm, tedy naopak ti, kteří jsou hodně vysocí - ti už by jako jedno z hlavních kritérií měli mít například teleskopickou rukojeť atd.

Z Vašeho výběru bych určitě vyřadila kočárek Moon Resea S, protože nejsem zastáncem korbiček nacvaknutých na podvozek skrze adaptéry, ve většině případů to dříve nebo později nedělá dobrotu (nestabilita, kýve se). Takže od toho raději ruce pryč. 😉 A v podstatě to stejné i u modelu Moon N. One.

Já osobně bych bez váhání volila Joolz Hub. Pokud ty penízky máte, tak je to v tomhle případě vážně skvělá volba. Je nejen krásný a skladný, ale má pevná kola a je celý odpružený, takže je to opravdu perfektní parťák nejen klasicky do města, ale i do horšího terénu. 😍

Být Vámi, tak vůbec neváhám a beru ho. Tyto kočárky si navíc velmi stabilně drží cenu, takže i za pár let nebudete mít problém ho prodat!😉

S jakýmikoliv dalšími dotazy se neváhejte ozvat. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz