Jaký sporťák vybrat? Britax / Moon / Valco / Petite Mars / Colleto

jaded
31. led 2019

Vybírám sporťák a jde mně z toho hlava kolem....Už jsem našla nespočet recenzí, plusů i mínusů a pořád nevím....Poradíte, co vám komu sedlo a jaký byste už nekoupili, případně proč? DEKUJI
Požadavky:
- polohování nožiček
- prodlužovací stříška
- polohování do úplného lehu
- gelová nebo nafukovací kola (ne plast)
- nosnost víc jak 15kg (nejlíp 20 nebo 25kg)
- cena do 7tis Kč (/-)

Vybírám mezi:
- Britax B-motion 4+
- Valco Snap 4 (tady nevím jestli Trend, Sport...) - Valco se mně nelíbí vzhledem, stříšky jsou takové
šusťákové....
-. Petitte Mars Street
- Colleto Joggy
Ještě jsem se dívala na Joie Literax Air, ale ten je asi na posledním místě.....

elinkav
1. únor 2019

@jaded Máme Valco snap 4 sport a jsem s ním spokojená. Má vše, co od kočárku očekáváš. Je lehký, skladný, měli jsme ho s sebou i na dovolené. 🙂

terka555
1. únor 2019

@jaded ja budu taky porizovat Valco, jen teda ten Trend je zrovna za 11tisic, ale nema tu sustakovou strisku, ale latkovou

balet
1. únor 2019

Mame Valco snap 4 sport a nafukovacíma kolama a muzu vrele doporucit. Pouzivali jsme ho od 11 mesicu do 32 mesicu a nemuzu si ho vynachválit. Zvladl vsechny tereny i nakupy a nikdy zadna závada, snadna udrzba, pohodlny na spanek. Ted sedlame u dalsiho mimi na hlubokou korbu, ale za rok jdeme do Valca znova. 👍😉

balet
1. únor 2019

@balet a jeste dodavam, ze právě ta sustakova striska je pecka na údržbu. Velmi snadno se cisti a rychle schne...

kattyd
1. únor 2019

Take jsem nejdriv valco zavrhovala kvuli te sustakove strisce, ale nakonec jsem ho kvuli nizke vaze vzala a super, splnuje vse co pises a je krasne lehoucke (britax mi proti nemu prisel o dost tezsi a ja ho potrebovala casto nakladat a vykladat do auta tak se mi nechtelo s tim tahat), sla bych do valca znovu a ta striska nakonec uplne v pohode. Kola jsem vzala penova, na sportaku z trojkombinace jsem mela nafukovaci a pichla jsem je vzdy kdyz jsme zrovna nekam odjizdeli, proste zakon schvalnosti, tak jsem uz nafukovaci nechtela. Stanov si prioritu co od toho kocarku chces (vzhled? nizka vaha? teren?) a podle toho vyber. Jinak je to asi jedno, vsechny co tam mas jsou +- ok

nikolaamiminko
1. únor 2019

Take mame Valco baby Snap4 trend, striska je normalne latkova a nepromokava, mame k tomu nanoznik (taky nepromokne) a nemusime mit plastenku, jen mam tedy normalni kola (jezdime mestem) ale je i verze s nafukovacima. Nejlepsi na tom kocaru je, ze je fakt lehouckej, a super skladnej do auta.

patmouse
2. únor 2019

Taky jsem resila takove dilema a vyhral Valco. Mam verzi sport taylor made, material je kvalitnejsi nez ten klasicky sustak a vic se mi libil vzhledove,mame sedou verzi.
A jsme maximalne spokojeny. Prostornej,lehkej,striska dlouha,skladnej do auta... 👍

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaded
autor
3. únor 2019

děkuju holky 🙂

kubulakubikula
20. únor 2019

Super je Valco s nafukovacimi koly.