Kočárek Baby design walker nebo tiny?

moni_89
29. bře 2016

Zdravím,
potřebuji vybrat nějaký lehčí, skladný kočárek. Líbí se mi Baby design walker neb tiny. Můžete mi pomoct s výběrem? Dítěti je rok, je docela dlouhý a potřebuji aby kočárek vydržel i na druhé dítko.

sarlotte09
29. bře 2016

@moni_89 ahoj já měla u dcery podobný tomuhle. A byla jsem naprosto spokojená. 🙂
http://kocarky.naakup.cz/hauck-sport-disney-v-m...

evson_rachanda
29. bře 2016

Vzhledem k požadavku aby vydržel tak určitě walker, tiny se odrovná vzhledem k tomu že má podstatně menší kolečka a při větším zatížení se začnou kazit, na druhé nevydrží. S walkerem to bude lepší, ale zase je větší než tiny.

kkouzlo
29. bře 2016

tak já mám doma baby desing mini, co jsem koukala, tak je podobný tomu tiny, ale asi menší a po prvním ho mám v top stavu schovaný na druhé dítě. Jezdila jsem s ním cca rok, malý k tomu už hodně chodil. Barva, kolečka drží pořád stejně

1markina
7. dub 2016

@kkouzlo ahoj, já bych si ráda koupila ten Walker, ale nikde na recenzích nemohu najít, jak zvládá terén - tím myslím třeba polní cesta nebo lesní cesta (nemyslím přímo lítat po lese :D ) nebo cesty štěrkové... bydlím na vesnici, takže chodníky eee :(

kkouzlo
8. dub 2016

Ja na ten milý taky nemohla skoro nic najít. Nebala bych se a koupila. Ja zvládla i cesty necesty u našich na vsi

letosa
22. dub 2016

Také mám baby design mini a jsem spokojena ale mala je teda drobnější, to je fakt. V tobě a půl 10kg. Jinak k ať SK elegantní ovladatelný, léky koš, Velká bouda....

letosa
22. dub 2016

V roce a půl má 10 kg . Kočár je skvěle ovladatelný. ...opravuji muj "chytry" telefon 😀