Kočárek pro dvojčata. Máte tip? 🙏

petule_c
3. čer 2023

Prosím zkušenosti s jakým kočárkem pro dvojčata jste spokojené a případně jaký nebrat. Nej co se skrz aktivity starších vejde do výtahu/dveří. Děkuji

dominge
3. čer 2023

@petule_c já mám Easywalker duo a jsem spokojená. Vejdu se všude a je dobře ovladatelný

sherryel
4. čer 2023

@dominge : taky máme a ovladatelný jednou rukou , což se u nás hodí, máme ještě syna autistu, musím ho sem tam přidržet a nebo ho mít u kočárku ...

fyii
4. čer 2023

bugaboo donkey, je skvely i bazarovy a ovladani jednoduche

alianan
4. čer 2023

@petule_c Taktež Easywalker duo, jezdíme terény, lesní a polní cesty plné kamenů a kořenů, v tomto směru je výborný. Není ani tak velký. Akorát mi přijde neskladný do auta a není to žádný krasavec, hezký kočár si představuji jinak.

petule_c
autor
4. čer 2023

Já na něj koukala - Easywalker, ale úplně vzhledově nezaujal. Budu ho brát i po městě a do Prahy, tak ať trochu vypadá. Asi pojedem pak někam vyzkoušet 🙈 ale moc děkuji za typ

aspie83
4. čer 2023

@petule_c jako sourozenecký jsme měli taky Easywalker duo a úplně super 😊 je to tank, co projede všechno, přitom se v pohodě vejde do 80 dveří 😊

mdch91
4. čer 2023

Ja nejsem z Prahy :D, takze jsme meli otrhanej easywalker s paradnima jizdnima vlastnostma za par tisic z bazaru pro dvojcata i sourozence

me_druhe_ja
4. čer 2023

Easywalker duo fakt projede všechno. Vydrží velkou zátěž. 🙂 Akorát je méně skladny do auta a pokud bydlíte v domě, kde je menší výtah, tak se tam nevejde. Ale normálně 80cm dveře dá. A cenově pecka.
Jinak kdybych se měla možnost znovu rozhodnout, brala bych Thule nebo TFK duo. Možná spíš to TFK. Klidně z bazaru.
Pokud máš dost peněz, záleží ti na vzhledu a nevadí korytkovy sezení, tak ten Bugaboo (i když mě se třeba vůbec nelíbí, ale je to takový posh a kvalitní je taky).
Já osobně mám Mountain Buggy duet, kterej je parádní do terénu, je extrémně úzký (jen 63cm, takže se fakt vleze všude), vydrží hodně (denně ho používám v terénu 2 a půl roku a jsem už druhý majitel), akorát nevýhoda jsou úzké sedačky, takže pro větší děti pokud v kočárku třeba spí to není moc pohodlné (což mě nevadí, oni tam nespí) a taky se v ČR skoro nedostane.

hafika
6. čer 2023

Měli jsme EasyWalker duo, jezdilo se s ním dobře, ale sporťáku chybí podpora pod nožičky a děti v něm do roka nerady jezdily, hodně brečely a bylo to k vzteku. Po zkušenostech bych šla asi do TFK duo, ten by se mi nakonec líbil víc, ale odzkoušený ho nemám.