Kočárek Tako Junama Impulse

hacenkaaa
30. dub 2015

Jen přidávám fotky co jsem pořídila na prodejně, kdyby měl taky někdo o kočárek zájem... Prvně jsem se šla na prodejnu podívat na Tako Junama sport a Acoustic, ale tohle byla láska na první pohled. Pro mě velice krásný, bezva ovladatelný, omyvatelný, jemně sladěný, prostorný kočárek. Pokud máte někdo jiné názory, piště, budu ráda 🙂

anushe
4. kvě 2015

Ahojky! Na jake prodejne jsi kocarek zkousela? Tady v zapadnich Cechach ho asi nikde neprojedu, tak budu rada za jakykoliv tip.. Taky hodne zvazuju jeho nakup. Libi se mi Motostyle a o barve zatim nemam jasno..

asadek
4. kvě 2015

mám ho už doma v ekokůži v barvě capoucino 🙂 vybrala jsem ho hlavně z důvodu své vysoké postavy, mám přes 180 cm, tak abych se nemusela moc shýbat 😀

hacenkaaa
autor
5. kvě 2015

jé a nedáš sem foto v té kapučínové 🙂 já ho zkoušela v Pardubicíh...

zanolkamanolka
23. kvě 2015
zanolkamanolka
23. kvě 2015

@hacenkaaa capuccino

hacenkaaa
autor
23. kvě 2015

@zanolkamanolka jeee dekuji, no v realu koukam krasnejsi jak na fotce 😀 to mam zas dilema. Jeste bych potrebovala videt ten hnedy.

vevebubu
26. kvě 2015

Taky už ho máme doma, v béžovém lnu a je krásný 🙂

daduska02
27. kvě 2015

v západních čechách ho mají v dětátku v sokolově.

welunka
28. kvě 2015

Ahojky,
holky PROSÍM moooc potřebuji poradit, hledám kde můžu na internetu a nenacházím ....
Nevíte kde se dá sehnat?
http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/kombinovane...
nebo: http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/kombinovane...

Nikde ho nemůžu sehnat (jen u bazaru) prosím poraďte, kde ho sehnat, musím ho mít 🙂)))

bambullkaa
28. kvě 2015

@welunka Tak Tako Warrior se už nevyrábí, leda že u někoho bude stát na prodejně. Já ho osobně nedoporučuju protože po nasazení sportovní korby se nedostaneš ke košíku (vznikne tam cca 5 cm prostor mezi sporťákem a košíkem, z boku to taky moc nejde). Mrkni se třeba na Jumper Light http://www.e-batole.cz/tako-jumper-light-plast-... nebo 4Baby Atomic, ten má košík otevírací ze stranyhttp://www.e-batole.cz/4baby-atomic-blue/d-71699/ .
@hacenkaaa mě se osobně líbí ta Pistácie. Krémových kočárků je mraky, ale tahle zelenkavá se jen tak nepotká 😉

welunka
29. kvě 2015

Ahojky... mno já jsem pohledala a popátrela po netu a kupodivu jsem našla i jiné značky, podobně barevně laděné, tak teď jen vybrat.... 🙂))) Našla jsem třeba tento http://www.cumel.cz/jet-neo-babyactive-kombinov....... a spoustu jiných pěkných.... naštěstí mám na vybírání ještě čas, mimi bude až v listopadu.
Moc děkuji za radu a za odkaz

hildicka
11. čer 2015

@anushe dnes jsme koupili v Plzni u Krtecka 🙂 je paradni

lindaaa10
11. čer 2015

Ahoj holky, dneska jsem v obchodě viděla kočárek Junama Impluse a zdá se mi úžásnej. Akorát jsme nechtěli za kočárek dávat tolik. Budu vděčná za Vaše zkušenosti s tímto kočárkem...třeba mě pozitivní ohlasy přesvědčí🙂 Děkuji

sp92
12. čer 2015

Ahoj, máme Impulse modrý len a jsem z něho unešená 😀 původně jsem chtěla ve lnu šedej nebo hnědej ale na prodejně, když jsem se na něho jela podívat vyhrál ten modrej. Jen co mě trošku mrzí, že tahle varianta má konstrukci bílou s šedou a né s černou, ale i tak jsme ho vzali.. Doma vypadá, že zatím vše funguje jak má, ještě jsme venku nezkoušeli, malýho ale čekáme každým dnem, tak pak napíšu... Jen při houpaní mi přijde, že se tak jako nadzvedávají kolečka přední a docela nepříjemně to bouchá, tak uvidíme, všiml si toho taky někdo, nebo to dělá jen ten náš?

bajushh
12. čer 2015

Jen pozor holky na tu eko kůži, musí se o ní často pečovat nedělá jí dobře velká horka bo naopak velká zima...🙂 Jinak jsem ho taky chtěla a nakonec jsem zvolila Tako moonlight (love kids)..🙂

bambullkaa
12. čer 2015

@bajushh To nevím kdo ti tohle řekl?! Bratr má kočárek Tako Alive Eco 02 už rok a kůže drží a nikde nepraská. Hlavně žádná impregnace a podobně. Kočárky Tako jsou automaticky výrobcem impregnovány a doporučuje se pouze vlhký hadřík. Musím podotknout, že i po roce užívání je kočárek stále jako nový.

bajushh
13. čer 2015

@bambullkaa Švagrová měla baby heaven a měla s tím tyto problémy a ostatně více lidí z mého okolí si na eko kůži stěžovali...ku příkladu na místě kde se hodně ohýbá..ale myslím, že na každém kočárku se najde nějaké to pro a nějaké to proti..a každý má jinou zkušenost..nikomu nic nevymlouvám..pouze říkám svou zkušenost..ostatně já mám sama půl kočáru z eko kůže a zatím bez jediného problému.

bambullkaa
13. čer 2015

@bajushh Já mám kamarádku která vlastní obchod s kočárky a musím říct, že má spousty spokojených zákazníků. Já sama u ní v krámku občas zaskočím prodávat. Lidé co si u ní koupili kožený kočárek a jezdí s ním rok, tak jsou maximálně spokojení a nikde jim nic nepopraskalo. Ono asi taky jde o to, že jim kamarádka vysvětlí kompletní údržbu kočárku do posledního nýtku 🙂 Pak taky záleží na tom, jak se člověk ke kočárku chová. Já osobně budu chtět eco kůžový kočárek hlavně kvůli té snadné údržbě. Nic ve zlém k tobě. Pro zakladatelku: Vřele doporučuju!

berrusska
14. črc 2015

AHoj holky tento kočárek se mi také moc líbí.

Chtěla bych se zeptat jakou výšku postavy máte? Já mám 162, ale kočárek se mi prostě líbí, všude právě čtu jak jej vlastní především vysoké maminky, ale mě osobně se prostě ty "malé" kočárky nelíbí.

A dále mě zajímá zda je boudička zvlášť na hluboký a zvlášt na sportovní verzi, nebo je jedna pro obě? U některých kočárků bylo už z fotek jasné ze na hlubokou mají jinou boudičku než na sporťák, ale u tohohle to nějak nemůžu poznat. Chci právě mít boudičky zvlášť jelikož v hluboké bude od prosince do léta a pak abych na podzim přešla na sporťák a měla "vybledlou" boudičku ve srovnání se sporťákem právě nechci.

Děkuji.

hacenkaaa
autor
14. črc 2015

@berrusska tak to me ani nenapadlo .... Snad da nekdo vedet, ted me to taky zajima 😀 Jinak mam 165cm jezdila jsem s nim zatim jen po prodejne a super.

bambullkaa
14. črc 2015

@berrusska nic ti nevybledne protože má kočárek hlubokou korbu s vlastní stříškou a sportovní sedačka má taky svou vlastní stříšku...ostatně jako všechny modely Tako 😉

hacenkaaa
autor
14. črc 2015

Bezva 🙂

symcca
14. črc 2015

Přidávám se mezi nadšence, také se mi moc líbí 🙂

berrusska
14. črc 2015

@hacenkaaa já právě take jen po prodejně.

@bambullkaa to je super,zapomněla jsem se totiž prodejně zeptat.

Děkuji holky.

bambullkaa
15. črc 2015

@berrusska Jó, v pohodě...klidně se ptej, ráda odpovím 😉

sp92
15. črc 2015

mám taky 162 cm a nemám problém 🙂

berrusska
15. črc 2015

@sp92 Tak to jsem opravdu ráda holky, měla jsem tak trochu obavu abych nevypadala jak trpaslík s velkým kočárkem. 😀

@bambullkaa Děkuji, pokud by mě ještě něco napadlo tak se určitě zeptám, prozatím je to ale úplně všechno. 😉

symcca
15. črc 2015

@sp92
@bambullkaa Holky, prosim vas a neni ten kocar tezky? Cetla jsem podvozek 9,9kg; korba dalsich 5kg plus dite do toho? 😲 Mame domu dost silenej kopec a mam co delat tahnout kolo, co ma jen 13kg, tak si to s tim kocarem moc neumim predstavit teda. Diky

bambullkaa
15. črc 2015

Ssymcca upřímně jsem kočárek nikdy nevážila... obecně jsou kočárky zn.Tako těžší byť jsou super odpružené ale mají nafukovací kola, které mohou váhu podvozku ještě navýšit. Na miminko jsem měla Tako a pak jsem si koupila lehčí sporťák od Peg-pérego. Tako jsem měla do sněhu a Peg-pérego na výlety-teda jen ze začátku než si ho oblíbil malý 🙂 Ten už do Taka nechtěl... A tak se vesele jezdilo s Peg-péregem. Kočárek byl o dost lehčí a hezky se ovládal. Podvozek je sice tvrdší ale TO vlastně malý na kočárku miloval nejvíc 🙂 Kolečka byla menší silikonová a přes to že to byl městský kočárek, tak v pohodě zvládnul terén a kopce jsem vyjela jako po másle. Navíc nafukovací kola potřebují čas od času zkontrolovat a případně je dofouknout. Nenafukovací kola jsou prakticky bez údržbová.

bambullkaa
15. črc 2015

Oni jsou všechny kočárky odpruženém jen některý míň a některý víc. Osobně bych volila míň odpružený a lehký než mega odpružený a těžký a málo skladný 😉