Moon nuova. Jakou máte zkušenost?

danzan
15. říj 2020

Ahojky, máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Moc se mi líbí a chtěla bych ho koupit. Jen chci vědět, že s ním budu spokojená. 😃 Děkuji

honeya
15. říj 2020

Já mám, ale už model 2017. Takže nevím, jak moc se liší nová verze od staré. Každopádně terén nezvládá, řachtají přední kola a to i na kočičích hlavách a to jsou přední kola "odpružená". Ale možné je, že nová verze už to má vychytané. Jinak jsem s ním neměla nějak problém.

adinka19
15. říj 2020

@danzan Ahoj, ja mam 2019 v cerne barve. My jsme spokojeni, barva se nevysisla, kocarek zvladl i polnacku 🙂. Je pravda, ze neni moc odpruzeny a jedno predni kolecko rachtalo, ale manzel ho promazal a uz je o.k. Jsme z vesnice, ale jezdi i mesto. Dobre se mi sklada do auta a spousta lidi mi ho chvalila, ze neni tak nizky a vypada elegantne. Vyskove vyhovuje me i manzelovi, ktery je vyssi. Na druhe ditko chceme znovu Moon.

e7
15. říj 2020

Já ho doma nemám, zkoušela jsem na prodejně a vadilo mi, že není odpružený. Chce to odzkoušet. Každému vyhovuje něco jiného 😊

danzan
autor
15. říj 2020

Holky, moc děkuji. Já se do něj zamilovala. 😂 Tak ho půjdeme vyzkoušet a uvidíme. 🙂