Urban Glide 2 - poloha díděte ve sporťáku. Co myslíte?

10. říj 2022

Ahoj maminky, ktere mate tento kočár. Muj syn je velice zvědavý, takze kdyz jsem ho pripoutala do kocarku, tak neustale zvedal hlavu a rozciloval se. Takze jsem mu povolila popruhy a on jezdi v sedu a pridrzuje se madla. V recenze tady na koniku jsem cetla, ze to odbornice taky tak dela. Dnes jsem ale cetla jiny článek asi od jine odbornice taky tady, ze kočárek je schvalne v polosedu, aby dite nutil, aby bylo oprene, protoze je to mnohem lepsi pro pater. Tak ted jsem z toho jelen a nevim, jestli jsem neudelala chybu s tou polohou. Poridila jsem i pasek, aby sel kočárek vic do sedu, ale syn se stejne neopira a vzdycky kouka kolem sebe. Bydlíme na vesnici, takze kazdy den jezdime po polní ceste, místy kamenite. To odpružení mi neprijde tak uzasne jak se vsude prezentuje, ale prijde mi ze to pruzi v tom kloubu a taky mam mirne podhustena kola, prave aby to pobralo makadam na ceste. S kocarkem nebeham. A syn v kocarku nespi. Takze davame 2 x denne tak 40 min prochazku. Co myslite? Muze to byt opravdu škodlivé pro pater? Diky

pomerancik
10. říj 2022

S vaše dítě už samo sedí? Pokud ano nevidím v tom problém... Pokud ne nemá se prosazovat a jezdit ve sporťáku.. což by teoreticky mohlo mít dopad na pater.. ale já jsme pohodař 2x 40minut bych byla v klidu..

pomerancik
10. říj 2022

Někde jsem četla že je to pro ně prostě lepší když se přitahují, že tím jakoby posilují 🤷

autor
10. říj 2022

@pomerancik ano ano, sedi. Davala jsem ho tam az v 8 mesicich kdyz sedel.

autor
10. říj 2022

@pomerancik jo ja prave taky a pak taky pravý opak a to tady na koniku od odbornic

pomerancik
10. říj 2022

No já bych byla v klidu, když už sedí sám... Takhle jezdí spousta dětí..

biciklissie
11. říj 2022

Pokud už sám sedí, tak bych už nic neřešila. Stejně, ono si dítko sedne, jak potřebuje a hlavně se nasteluje, aby dobře vidělo. Nějak si nedovedu představit, mu v tom bránit.

martina_slama
11. říj 2022

No já nevim, ale nas syn - 13 měsíců v kočáru zásadně stojí, skaka nebo visí hlavou ke kolečkům. Koupila jsem mu takové ksandy ke kočárku. Pokud bude mít on zdravou pater, tak u vás bych byla úplně v klifu