Výběr kočáru, 4 nafukovací a neotočná kola

misina01
23. zář 2016

Ahoj, holky. Chtěla bych Vás poprosit a zeptat se na zkušenosti. Pátrám po kočárku už nějakou dobu a mám jasnou představu. Nelíbí se mi dnešní ,,moderní" kočárky s plastovými otočnými koly. Bohužel jsou jich plné krámy a já za boha nemůžu nikde sehnat klasický kočárek, trojkombinaci nebo dvojkombinaci s většími koly, aby byl prostorný a hezky houpal ☹ všude na prodejnách mají snad jen kočáry s otočnými koly. Máte někdo zkušenosti, kde se podívat po takovém kočárku? Když už najdu na internetu ten, který se mi líbí, není nikde skladem k podívání. Už jsem obepsala snad 3 prodejny a nikde nic ☹ moc prosím o radu, kdo máte ty klasické kočárky, doporučte mi takový, který sháním. Líbí se nám tako ballila, tako sunline, junama impulse sport a bexa line classic. Ale k sehnání na podívání snad není nikde ani jeden ☹ strašně moc děkuji. Přikládám obrázek, po jakém kočárku toužíme 🙂 díky všem!

tery_s
23. zář 2016

@misina01 Ahoj fotku co přikládas je nejspíš Tako má ho kamarádka a kolečka nerotuji , je spokojená a Bexa taky není špatný ten má zase další kamarádka a kolečka rotují i docela často mění gumy asi 2x za rok ale jinak super provoz a dobře skladny.

misina01
autor
23. zář 2016

Tery_s tohle je tako sunline. Kamarádka je spokojená? Nám se strašně líbí, ale je jenom na objednávku ☹ nikde není k vidění ☹

tery_s
23. zář 2016

@misina01 ano do půl roku využili hlubokou potom už sportovní korbu prostor by byl v hloubce klidně dele, ale malá už chce víc vidět ven. Jinak žádný problém skladnost jízda i houpani 🙂 i cena myslím byla fajn takže já bych se třeba rozhodla pro bexu ten se mi líbí víc, ale já jsem pro rotaci, tak to vidím jinak

astyna
23. zář 2016

Nikde k vidění? my tyhle kočárky viděli v řadách v Dětském ráji v Praze a na výstavě For babies v Praze 😀 a to mraky 😀

misina01
autor
23. zář 2016

My jsme v Dětském ráji ve Vysočanech byli a byly tam jen kočárky s aretací. ☹ 4 kola takhle snad tři kočárky a ani jeden z těch, které jsme vybrali. Ta bexa se nám taky moc líbí 🙂 for babies bude teď 9.10., tak možná zkusíme jet 🙂

astyna
23. zář 2016

@misina01

Aha...tak to hodně změnili...my tam byli před rokem a měli jsme problém zase najít s aretací 😀 nám právě ukazovali spíš inglesiny, roany apod, které mají ten "tvrdý podvozek" 😕

Veletrh fakt doporučuju, vloni tam bylo toliiiik kočářků, plná hala 😀 tam si už musí vybrat každý. Já tam jdu obkouknout a vyzkoušet nosítka 🙂

danculina
23. zář 2016

Tako acoustic. Divala jsem se přímo v prodejně. Super houpe, korba velká i sportovní verze. 4pevna kola. Super, budeme určitě kupovat. Byla jsem z něj nadšená. 🙂

cukrle13
23. zář 2016

Podobné typy vyrábí i Kajtex. Já mám doma Bergsteiger Venedig, ovšem nevím zda ho někdo dováží do čr.

jerou
24. zář 2016

Ahoj, ja jsem taky nechtela kocarek s otocnymi koly, ale bytelny terenak. Bydlime na vesnici a potrebuju zvladat les a ne zadna obchodni centra. Sehnat kocarek byl des. Nakonec mam Patron a i kdyz byl uz bazarovy, je super. Spousta mista v kocarku i pod nim. Velka kola a dobre se s nim jezdi.

andysek2512
24. zář 2016

@misina01 kamarádky mají tako balilla, původně jsem ho také měla vybraný, ale co jsem se bavila s paní na prodejně mívala strašně moc reklamaci, takže pak je měla uz jen na objednávku a ani ne na prodejně.... Nakonec mám firkon vesta swing a ty velká kola jsou super, projedu všude. Krásné houpe. Korba je veliká, sporťák supr🙂

andysek2512
24. zář 2016

@misina01 jo a další kamarafka ma kajtex......
Ja jinak kočárek kupovala na prodejně v Nymburce - kočárky Max a na prodejně od firkonu měla🙂)))

maanule
24. zář 2016

@misina01 myslim, ze co popisujes nabizi znacka Bebecar...
Maji vice modelu, tak mrkni a uvidis... ;) 🙂

misina01
autor
24. zář 2016

Děkuji moc všem za rady! 🙂 zkusím sr mrknout po prodejnách, na internetu kočárky nacházím, ale pak nejsou nikde vystavené. Ještě se mi líbí ta bexa line, barletta a nebo junama sport. Taky ale jen na objednávku. Byl jste někdo loni na for babies, jak to vypadá tam? 🙂 díky

ivchez
24. zář 2016

@andysek2512 ahoj taky kouk na Firkony, ale zarazilo mne kolik je jich typu a nevím jaký je v nich rozdíl.

maqggienka
24. zář 2016

Mám tenhle od Taka a spokojenost

ivchez
24. zář 2016

@maqggienka ten vypadá krásně a ma i ten normální košík. To je jaky tip prosím tě?

maqggienka
24. zář 2016

@ivchez http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kombinovane/...

Já kupovala tady. Akorát mám konstrukci z tohohle a korbu a tašku Tako Baby heaven exclusive. Dodavatel jim to popletl a poslal to takhle špatně.

ivchez
24. zář 2016

@maqggienka vypadá úžasně, ten mas nový a čeká na mimi nebo už jsi ho otestovala? Mám pocit, ze kdyz se mi nějaký kočár líbí najdu pak recenze co mne odradí.

maqggienka
24. zář 2016

@ivchez Klukovi budou 2 roky, takže v kočáru už nejezdí, ale ještě nějaké dětičky, odjezdi.

misina01
autor
24. zář 2016

@maqggienka : strašně děkuju! Ten váš je opravdu krásnej. Já už nevím, kde hledat. Objedeme ještě pár prodejen a možná veletrh for babies a když nás nezaujme nic na prodejnách, tak asi riskneme objednat přes internet ☹ i když se toho docela bojím, přeci jen to není levná záležitost a než kočárek koupím, chtěla jsem ho alespoň vidět.. 🙂 nemáte víc fotek? Od taka se dají korby kombinovat i s jiným korbičkami? U nás vede zatím tako sunline, bexa line, adamex barletta nebo ta junama. Základ je hlavně bytelný teréňák a ne ta otočná plastová kola 🙂 díky všem za rady a nápady! Budu vděčná za každý další 🙂

pejsanek
24. zář 2016

Za mne Roan Marita,máme.trojkombinaci a velká spokojenost 🙂

majvik
24. zář 2016

já mám taky perfektní zkušenost s Roan Marita, i když kdybych vybírala dnes znovu, vzala bych Roan Emma (když jsem vybírala já tak ještě nebyl na trhu) nebo potom hodně dobré podobné kočárky jsou Bebecar, Navington a Inglesina. Do těchhle tří značek bych se nebála jít ani bez odzkoušení. Já jsem si tehdy vyhlédla ten Roan v bazaru starší, tam jsem si ho osahala a až potom koupila nový po internetu... Tyhle klasické se v obchodě hodně málokdy objeví☹ přitom to jsou super kočárky🙂

tahejhula
24. zář 2016

Bebecar mohu doporucit, u nas odvozil tri deti a jeste klidne nejake zvladne. 😉

tahejhula
24. zář 2016

Akorat bude drazsi, nez polske typy, ovsem vraci to funkcnosti.

misina01
autor
24. zář 2016

Přesně tak, kočárky jsou to skvělé. Proto moc nechápu, proč je prodejny nemají k nahlédnutí 🙂 jako kdyby chtěl každý jen ty kočáry s plastovými koly 🙂