X lander move x Firkon x Maxi cosi mura 4, co myslíte?

aneztuzka
21. kvě 2015

Holky dotaz: rozhoduji se mezi X-lander X-move (2013 nebo 2014), Firkon verano long, Firkon Balance a Maxi cosi mura 4 (ale verze s nafukovacími kolečky) . Co myslíte?🙂 Mé priority jsou, otočný sporťák, 4 kola, nafukovací a větší kola i do terénu, přední otočná, prostornější korba, velký košík, spíš skladnější, stabilní🙂) Děkuji!

aneztuzka
autor
21. kvě 2015

ještě přidám další Jané Epic Formula Koos Nano 2014. Je teda kráásný 😀 nezdá se vám malá korbička? Má s nám někdo zkušenost? Díky

rousse
22. kvě 2015

@aneztuzka mame X-move 2013(protoze to bylo barevne velmi povedene oproti lonske kolekci s liskou, ktera pelichala uz na prodejne) a nevim nevim, jestli bych do nej sla znovu. Pozadavky byly naprosto totozne s vasima a jo, jezdi se s nim dobre,ale korba ma do prostorne daleko-nase "mala" mela docela vysoke startovni miry(4kg a 54cm)-ted ve 3mesicich ma 7kg a tu korbu vidim tak max na mesic a pak budeme holt muset vytahnout sportak nalezaka, protoze do hlubokeho se nevleze☹ a dal jsem hod e rozpacita z konstrukce-nejake perovani do terenu by se fakt hodilo a hned prvni jizdu zacalo strasne hrkat predni kolecko a hrka furt,at mazeme a cistime jak chceme, jakmile najedeme na mensi nerovnosti (staci klidne i trochu proladla zamkova dlazba) , tak je to jak kdybych jela s kufrem na koleckach, kazdy se za nami otaci, jak hlasita ta jizda je...ale jinak jo, material korby super, design moc pekny, krom hluku se s nim jezdi paradne, je lehky, skladny, manipulace s rozlozenym kocarem parada, ale za ty prachy bych cekala kvalitnejsi muziku...

aneztuzka
autor
22. kvě 2015

Díky moc za zkušenosti! tak kdybych volila mezi x move 2013 a firkon verano long- vyberu tedy firkon, taky mám teda pocit, že hned vrže, ale je prostornější.

Jinak mám teď ještě na Teutonia cosmo - ten tedy nemá nafukovací kolečka a bojím se, že je nestabilní, jinak mi přijde dobrý jak kvalitou (Německo), tak je i odpérovaný.

rousse
22. kvě 2015

@aneztuzka Já měla tehdy v nejužším výběru i Maxi Cosi muru 4 a teď, když to vidím zpětně, tak bych šla do ní.... ten cenový rozdíl nebyl až tak velký a vyřadila jsem ji skrz váhu (máme doma schody do baráku) a přišla mi těžká, ale teď, když vidím, jak fungujeme, tak bych nad tím mávla rukou a radši pořídila fakt kvalitu, která nehrká po prvním vyjetí na silnici🙂 Každopádně vám přeju příjemné vybírání a hlavně potom spokojenost a radost z jízdy🙂

aneztuzka
autor
22. kvě 2015

@rousse já ji nakonec vyřadila, že je dost malá i toho x move. Nakonec se rozhoduji mezi tím Firkonem verano long a Teutonii. Ta je asi kvalitnější, zato Firkon větší.

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz