Pomáha šatka a nosič na koliky?

leuska15leuska15
20. sep 2020

Dobrý deň, pomáha prosím šatka a nosič skutočne na koliky, alebo nie?
Moja malá ma hrozne koliky, nasla som takýto článok a vôbec neviem, čo si o tom myslieť. Je to tam opísané akoby ta šatka bola magický prútik, ktorý vyrieši všetky problémy. Nikdy som ale na nosenie nebola a neviem, či tomu veľmi veriť alebo nie.
Dakujem
https://www.mamila.sk/sk/pre-matky/pribehy-mati...

lucilaines
20. sep 2020

Moj syn prezil v satke asi prvych 6 mesiacov zivota. Tiez som si hovorila, ze to ja nikdy nebudem take veci nosit. Rychlo ma to preslo a bez satky by som asi skoncila na praskoch. Pomahala na koliky, na plac ktory som nevedela identifikovat aj na uspavanie. Urcite to aspon vyskusaj.

nika82
20. sep 2020

pomozee, alebo pozistuj nieco o Kiss syndrome

meluela
20. sep 2020

v satke revala najmenej. ani tak to nebol ideal, ale bola som radsej ked mi spala v satke hoci aj s grckou v mojom vystrihu nez ked revala kdekolvek inde. och, to boli casy .. nezavidim ...

sara07
20. sep 2020

najmladšie bolo v nositku skoro stale , ked šli zuby ani inak nezaspal , za mna užasna vec
pozri su aj obchody aj web stranky kde si za poplatok môžeš ten nosič požičat, požičaj si a uvidíš či to pomôže len pozor treba ho tam mat spravne uloženého a nohy maju byt v určitej polohe

cookie29
21. sep 2020

No tak zázračný prútik to určite nie je. A koliky to nelieči. Ale drobček sa na mame cíti lepšie a ty máš voľne ruky. Ja som povodne mala nosič a šatku ako doplnok a nakoniec v nom strávil celé dni.