Dítě nespí v noci. Máte rady, prosím?

kristynavaneska
24. led 2022

Ahoj maminky potřebuji poradit už si nevím rady syn 15mesicu už 2mesice v kuse prostě v noci nespi vzbudí se třeba v 11 nebo1v noci a jde spát az ráno v 5 už si nevím rady když se vzbudí chce zapnout pohádky nebo je řev na celí barak 🙈

budouci_maminka
24. led 2022

@kristynavaneska takhle na rychlo me napada zapremyslet nad aktivitama pres den ( moc? Malo?), jestli je ok cas odpoledniho spanku, strava (hlad? Moc cukru?), divani se na tv a ritualy pred spanim..a kdyz se probudi tak s placem (nocni desy? Zuby? Bricho?) Nebo ze je vyspalej

areh
25. led 2022

@kristynavaneska tyjo, tv bych striktně vyřadila. Odpoledne být co nejvíc venku. Jak spí přes den? To bude mít taky hodně posunuté, co? V kolik vstává, když usne v 5? Postupně bych ten čas zkracovala, dávala dřív spát přes den a nějak normálně večer. Ono se to postupně upraví. Až bude teplo, budete víc venku, nahřišti se i víc unaví. Ale teda musí to být teď náročné...

jjasmina
25. led 2022

@kristynavaneska Já bych tv v noci prostě nezapla a to proti tv nic nemám , v noci se prostě spí.Třeba je to jen období. Já byla v nemocnici a tenhle nešvar zavedl manžel , že jí pouštěl v noci tv, já se po týdnu ve špitále nestačila divit.

skarol
25. led 2022

Okamžitě přestat s TV, žádný cukr a pořádně vyběhat venku. Jak si jako 15 měsíční může diktovat pohádky? 🤔. Je to pro dětský mozeček opravdu nezdravé, navíc takhle v noci, kdy má spát.

korin
25. led 2022

A co odmítnout rozsvítit velké světlo? PC nezapínat.