Roční holčička v noci nespí. Poradíte, prosím?

eliska1998
22. lis 2022

Ahoj holky mam rok a 2 mesice starou holcicku a v noci mi vubec nespi.. uz jsem vyrizena..
Chodi spat maximalne v 21:00 a vzdy tak od 2 rana kazdou hodinu nekdy i co pul hodinu se budi s pláčem.. vzdy ji dam napit cajika a hned zase usne a pak znova a znova
Jsme porad na UM davam vzdy nez jde spinkat a v noci mleko nechce to jsem zkousela proste mi ho odmítne.
Uz se tohle deje treba 2 mesice v kuse a rikam si zda to jsou zuby nebo zle sny? Netusim cim by to mohlo byt
Kdyz ji ma pres noc babicka tak ji prej krasne spi v noci max 1 v noci se vzbudi..
holky poradíte?

ekou
22. lis 2022

@eliska1998 u nás to bylo v bledě-modrém. Malá měla rok a pak 3 měsíce v noci odmítala spát. Je pravda, že když jsme ji odmontovali z postýlky bok, tak spala (ona se hodně při spaní vrtěla)

eliska1998
autor
22. lis 2022

@ekou Me mala hodne cestuje po postylce tak se prave bojim odmontovat bok😏😀

martulka88
22. lis 2022

Syn (9měs.) se od srpna změnil - do té doby spinkal v noci krásně. A od toho srpna se vzbudí i klidně 10krát. Dostane čaj a dudlík a usne. Někdy je světlá noc (např.dnes jen 2x). A je to asi díky tomu, že přes den spal jen 10 minut. On chodí spát v půl 7. a vstává okolo půl 7 🙂 Přičemž okolo 5.dostane UM. Přebalujeme okolo 22. a pak v těch 5.

ekou
22. lis 2022

@eliska1998 nám taky hodně cestovala. První noci byli takové hlídací, aby nespadla. Jak pak na to přišla...tak to bylo v pohodě (já jsem k postýlce dala sedací vak,kdyby náhodou).
Druhá věc co pomohla, že pak dostala svůj pokoj v roce a 4 měsících a najednou pěkně spala... takže otázka co pomohlo :D

jjasmina
22. lis 2022

@eliska1998 měli sme to stejně, tak asi normální no, nezbyva než vydržet. Já teda v noci i kojila co 20 min, zlepšení po odstavu, ale taky žádná hitparáda, budou jí 3r a celou noc spí výjimečně no

elodii
24. lis 2022

Neporadím, ale nejsi v tom sama ❤️ syn 20 měsíců se budí co dvě hodiny na minutu přesně 🙏 kojím a tohle buzení jedeme od jeho půl roku.... Dělám si srandu večer, když jdu spát, že jdu na druhou směnu 😅 ehm a spát s někým jiným nebo u někoho jiného je sci-fi 😂😂😂

mollyweasley
24. lis 2022

@eliska1998 V 9 večer mi už spí osmiletá a dvanáctiletá. Zkusila bych možná postupně změnit režim, dávat spát nejpozději v 8, klidně o půl. V šest dát kvalitní večeři - maso, přílohu, zeleninu, klidně zbytek oběda. Pak vykoupat, převléct, lehnout do postýlky a tradiční rituály, co máte, takže pohádka, písnička, nevím. Odpoledne volit aktivní činnosti, jestli už chodí, klidně procházka, děti unaví i kvalitní rozumové aktivity, takže cílené skládání, pomahani mamince...

klaruskaholubinka
24. lis 2022

Nechci tě strašit máme doma 4 roky a tři měsíce a pak rok a čtyři měsíce ta celkem spinká budí se tak jednou. Ale starší pořád špatně spí, dnes jsem vstával 7krat za noc k ní. V lepším případě vstávám 3krat.
V roce a půl měla noční děsy to jsme byli vzhůru i třeba od půl noci do 5 v kuse a v 7 se vyspala. A od té doby spí šíleně v noci.
Přeji ať je u vás brzy lépe.

krtikkrtovaty
25. lis 2022

@klaruskaholubinka 4 roky a 3 měsíce. 😢
Já mám 2r. 8m. a nespí od narození... Nepomohlo ani v posteli, ani sama, ani v jiném pokoji, ani konec kojení, ani spaní s tatínkem a doufám, že už to skončí... Od ledna jdu do práce a fakt bych se potřebovala někdy vyspat! Všude čtu zlomové 3 roky.... Ale teď teda koukám... 😭

klaruskaholubinka
25. lis 2022

@krtikkrtovaty tak to přeji ať jsou u vás vážně ty tři roky zlomove. Ono nevyspala a ještě do práce je naprd. Já jsem doma, tak to ještě jde. Ale taky už bych chtěla jednu noc spát celou 🙂

krtikkrtovaty
25. lis 2022

@klaruskaholubinka U nás první dcera spala ukázkově, druhá mi to asi vynahrazuje za obě. 🙈
Tak přeji, ať už se to také zlomí...

klaruskaholubinka
25. lis 2022

@krtikkrtovaty děkujeme. Oni říkají, že jsou druhé děti horší

vercamegbachovky
25. lis 2022

Zdravím, napadá mě, zda to nemůže být strachem, zda tam jste u ní -) doporučuji vyzkoušet Bachovy esence na spánek.