Ako originálne oznámiť rodičom tehotenstvo?

cejara
25. jún 2013

Ahojte ženy, viete mi poradiť nejaký originálny nápad, ako oznámiť tehotenstvo rodičom? Napadlo ma, že keď budem mať v 3 mesiaci fotku nášho bábätka, že by som ju rozmnožila a dala obrázok rodičom a svokrovcom. Poradíte mi ešte niečo originálnejšie? Ďakujem Vám za každý nápad 🙂

klincek
25. jún 2013

kup im hrnceky alebo tricka s napisom "babka" a "dedko"🙂.
urcite su aj originalnejsie sposoby, toto mi napadlo prve. a radost bude urcite velka, aj ked to len uplne jednoducho oznamite🙂

andrejka1974
25. jún 2013

@cejara ak sa uz nevedia dockat, bude to uplne jedno ako im to poviete, mozes aj tak co vy na to ze od toho a toho mesiaca, neviem kedy ocakavas babatko vam budem vraviet dedko a babka, alebo starka a starky 🙂 🙂 🙂 🙂 a ked ako u mna to bolo posledne neocakavane, nadseni velmi neboli tak sme im to povedali rychlo, ale teraz su stastni, ze maju take krasne vnucata 🙂 🙂 🙂 🙂

sashabb
25. jún 2013

@cejara mne sa páčia tie tričká s nápismi, s nožičkami a tak. Obliekala by som si ho na návštevu 😉

cejara
autor
25. jún 2013

Uvidím, čo povie manžel, ale páči sa mi nápad s tričkami - Budem babka, budem dedko. A fotku malého dám zaliať do fólie... No uvidím 🙂

danka79
25. jún 2013

ja som dala darcekovu poukazku na vnucatko s predpokladanym datumom narodenia,bez zaruky atd..potesilo..

cejara
autor
25. jún 2013

@danka79 a mohla by si mi to poslať do IP? Ak to teda ešte máš 🙂

cat
25. jún 2013

@cejara počuj, ja som si stiahla z netu peknú fotku bociana ako nesie v zobáku bábo, spravila som v Adobe programe takú pohladnicu, capla som tam toho bociana, pridala text, že " v dátume okolo toho a toho dňa.... Vám prinesiem vnuka alebo vnučku" a ešte som im to aj poslala v obálke poštou 😎 😀

cejara
autor
25. jún 2013

@cat to je skvelééé. Fakt originálne a ešte im to poslať aj poštou 🙂 Môžeš mi to poslať do IP?

cat
25. jún 2013

@cejara joj to nemožem hoc by som velmi chcela, to je už 7 a pol roka dozadu... ale vedela by som to ešte vyrobiť ak by si chcela...

cejara
autor
25. jún 2013

@cat ďakujem moc, ale nechcem ťa obťažovať. Pokúsim sa to spraviť sama a keď sa podarí, pochválim sa ti a pošlem ti môj výtvor 🙂

cat
25. jún 2013

@cejara OK pošli 🙂 /ale určite by ma to neobťažovalo/ 😎

bebe02
25. jún 2013

Ked sme boli na navsteve, tak som im zacala srdecne gratulovat. Oni prekvapene, ze k comu? Ja ze, no predsa k prvemu vnucatku. 🙂

gretocka
25. jún 2013

my sme pri syncekovi posielali pohladnicu, ze mily dedko a babka, tesim sa, ze sa (datum) uvidime. Vase vnucatko. Na pohladnici bolo male spiace babatko v kosiku.

cejara
autor
25. jún 2013

@bebe02 zlatéééé, viem si predstaviť svokra... ten by na mňa pozeral ako na blázna 😀

mamina2208
25. jún 2013

my sme zistili že čakame babo po vyše roku snaženia a to bolo 21.12.2011 tak sme našim oznámili na Vianoce že v auguste budú babka a dedko tak že som si na seba obliekla červené tričko s napisom prechodný pobyt na 9 mesiacov a vedľa nápisu bola fľaška a dudel.

lenz
5. sep 2014

Ja by som prisla na navstevu z velkou cervenou maslou previazanou cez brusko 🙂

mmaatt
5. sep 2014

no neviem, či je to teraz aktuálne, ale my sme oznamovali na vianoce, že čakáme a to tak, že na každý balíček sme napísali že darček je určený pre: "babka čakateľka", "dedko čakateľ", "ujo čakateľ", "skoro svagriná čakateľka" a pod.... a pri treťom darčeku im to doplo.......svokra plakala šťastím...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre