Ako originálne oznámiť partnerovi, že čakáme miminko?

27. máj 2020

Ahojte, pisem anonymne, aby som bola prva, co to partnerovi oznami 😀
Ako ste to oznamili vy? Je to nase prve dietatko a rada by som to oznamila
nejakym originalnym sposobom 🙂 Dakujem za kazdy napad 😘

eriksonka1234
27. máj 2020

Zabalila som mu tehu test do krásnej krabičky, celá natesena aká to bude romantika a keď to otvoril, nevedel, čo to je... Myslel si, že je to nový typ USB cka 😂

autor
27. máj 2020

@eriksonka1234 fiiiha, 😀 tak to potesi. Ale tak originalne to teda bolo 🙂

anavianavi
27. máj 2020

So zovretou pastou prides k partnerovi a na nej budes mat napisane stlac tu, ked stlaci vystrcis ukazovak a tam napisane, potiahni. Ked potiahne, otvoris dlan a bud budes mat napisane, co si zelas, alebo nozes drzat baby ponozku. Mozes si to rozsirit a prisposobit aso ti vyhovuje.

autor
27. máj 2020

@anavianavi dakujem, celkom zaujimavy napad 😘

deti95060810
27. máj 2020

@eriksonka1234 prežila som niečo podobné...len mne test kúpil mm. 2 deti sme už mali doma. Nevedela som čo s tým mám robiť, tak mm kdesi vyčítal že to treba očúrať... A keď som to už doniesla tak sme obaja čumeli na test na ktorom boli 2 čiarky. Ale sme nevedeli zas čo to znamená tie 2 čiarky. Tak sme test hodili do koša a bolo po testovaní...

snowflake07
27. máj 2020

Tak ked je to partner,mozes mu povedat,ze konecne mozes byt jeho manzelka,lebo budete traja.

anavianavi
27. máj 2020

nam brat tiez originalne oznamil. Boli akoze nakupovat a ukazu, co kupili a zacali vytahovat tricka a ine oblecenie a prikladat si k temu a potom vytiahli ani nie baby, ale detske tricko. Mne to hned doslo, mamka nechapala, hehe.

autor
27. máj 2020

@snowflake07 ano 🙂 On sa tomu nebrani, takze aj taketo oznamenie by ho velmi potesilo. Dakujem za tip 🙂

autor
27. máj 2020

@anavianavi super napad tiez 🙂

daganov
27. máj 2020

mne sa páčia aj malé detské topánočky a cumlík v krabičke, alebo tričko s nápisom ocino

anavianavi
27. máj 2020

a na nete som este videla. Na zemi polozene tatove topanky a vedla napisany rok narodenia, vedla alebo za nimi mamkine a rok a narodenia a v rade dalej detske s rokom 2020.

autor
27. máj 2020

@daganov ano, presne nad takymto niecim som premyslala, konkretne nad salkou s napisom ocko a ze by som mu do nej dala test.... 🙂

autor
27. máj 2020

@anavianavi tak toto je velmi mile 🙂

anavianavi
27. máj 2020

ano, s mesiacom este presnejsie.

amelia000
27. máj 2020

No u mna to mozno originalne nebolo...ale manzel mi uz par dni hovoril, ze som tehotna.
No ani za svet som mu nechcela verit. (Ano mala som priznaky, ale povazovala som to za bliziacu sa MS). Tak som bola v praci pisali sme si, ze si mam spravit test..ok. Sla som do lekarne kupila test a tam //. 😳😳 ale tak snad mu to neoznamim cez fb nie? Stiahla som fotku negativneho testu a poslala mu. 😁 nebolo-neriesil 🙂

Takze ja som sa vybrala do obchodu, kupila malu darcekovu tasticku, do toho to najmensie ruzovucke tricko. Na spodok tasky som dala test a nato minitricko.

Prisla som domov polozila som si to na stol a neriesila povedala som ze som dostala darcek od kamosky. Ale, moj zvedavy chlap hned musel smatrat co to tam je :D Vytiahol mini tricocko a zacal sa smiat, ci som kamoske pisala ze si idem robit test, ze hned taky darcek som dostala...a ze to sme my zeny ako inak :D Tricko zroloval naspat do tasky :/

Tak sa ho pytam z kuchyne ci tam bolo len toto, ze kamoska vravela, ze su tam 2 veci. Chyti tasku do ruky, vytiahne tricko, polozi vedla a pozera na spodok krabicky kde je test.
A teraz:
To su ciarky?
Ano drahy ciarky....
2 ciarky?😳
Ano drahy 2 ciarky...
Nase ciarky? ☺
Nase ciarky drahy. 🙂

Bola to ta najzlatsia reakcia, aku som kedy mohla cakat. A potom uz len obijmacky so slzickami v ociach.

martul
27. máj 2020

Ále do šálky? a test od moču? to potom asi už nevyužije šálku.

21anjelik19
27. máj 2020

Ja som to oznámila manželovi tak, že som napisala list v mene bábätka typu....ahoj ocko som v maminkinom brušku, mám 5 týždňov, vidíme sa vtedy a vtedy a veľmi sa na teba a mamičku teším (bolo to na A4ku, nuz nechce sa mi to tu vsetko rozpisovat..len cca že čo asi som písala 😉) pekne som list vložila do obálky a keď prišiel z práce tak som mu ho dala že to som našla v schránke a je to pre neho ...... boli aj slzičky a list ma odložený na pamiatku 😊😊

hefo
27. máj 2020

Ja vám dámy neviem, ale nemám dojem, že by chlapi boli príliš na takého originálne nápady. Teda aspoň ja nie... podľa mňa veľká časť mužov tie originálnosti prijme len s ohľadom, aby ženu neurazili, ale že by ich to až tak bralo...

Ako odstrašujúci príklad z iného súdka - keď žena polepila mužovi k narodeninám celú kanceláriu v práci ružovými post-it srdiečkami.

bsp39
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daganov
27. máj 2020

no použitý test by som asi do šálky nedávala, ten by som asi vôbec nepoužila, je to trošku nechutné

daganov
27. máj 2020

@hefo
@bsp39 ale niektorí romantikmi sú a toto uvítajú a dlho na to spomínajú. Viem, že asi menšia polovica, ale sú

autor
27. máj 2020

@21anjelik19 tak toto je supeeer

autor
27. máj 2020

@hefo narodenie dietata je nieco uzasne a vynimocne, podla mna by aj to oznamenie malo byt uzasne a vynimocne. Zmeni nam to zivoty... A my zeny proste sme romantičky, a mojmu sa to na mne paci , tak verim,ze to oceni. A on ma uz tiez vela krat romanticky prekvapil❤️

petronela235
27. máj 2020

Ja som manzelovi podala do ruky ked prisiel z prace gulicku hrasku, samozrejme nechapal na co som mu dala hrasok 😅, a povedala ze asi tak velky je teraz jeho syn. Po chvilke mu to doslo a ze my sme tehotny?🤣

maminuska
27. máj 2020

Ja som pri našom prvom spoločnom mužovi dala test do saka keď odchádzal do práce , bežne tam nosí vždy jedno pero . Len so nevedela že má poradu . No a na porade siahol do vrecka a spolu s perom asi pred 10 ľudmi , z toho tam boli aj ženy , vybral aj test, pekne zatvorený . Keďže nevedel čo to je , odložil bokom , ale sedela pri ňom jeho asistentka, zvedavá ako šľak , mrkla a vedela . A potichu sa ho pýta , že či čakáme bábo ? On že nie , niečo by o tom musel vedieť. Tak mu ukázala na ten test a potom mu to došlo 🙂

andreaafilipko
27. máj 2020

Ja som sa mojho opytala ci si dame vinko. Poslala som ho po nieco do obchodu a zatial som mu naliala a napisala na pohar vodovkami, ze cakame babatko. Nachystala som to do obyvacky, zhasla svetlo a nechala len lampu nech si to hned nevsimne. Vsimol si to az ked sa siel napit a velmi sa potesil. Ale to bol lrn taky napad narychlo. Potom mi este parkrat spomenul, ze to bolo pekne ako som mu to oznamila, tak neviem ci to chlapi neriesia.

lucijalucy
27. máj 2020

Keď mi vyšiel pozitívny test, odložila som si jedno semiačko čierneho sezamu (čítala som, že cca takú "veľkosť" by malo mimčo aktuálne mať). Večer som zobrala sezam, test a prisadla som si ku drahému ku telke, zasvietila svetlo, ukázala som mu semiačko na dlani a spýtala som sa ho, či vie čo to je. Prišla chlapská odpoveď:,, Nejaká špinka?" 😅 Tak som sa zasmiala a povedal som že áno, ale to je "TÁ naša vytúžená špinka". Chvíľu uvažoval a potom mu to došlo 🤗 Tak som mu potom ešte ukázala test aby si nemyslel, že si robím nemiestne žarty. Trošku sme si poplakali od radosti a tešíme sa doteraz. 💖

evkamotka
27. máj 2020

Normalne som len povedala a nasledne sme sa tešili. Nebolo treba nic špeciálne abysa viac tesil

punka24
28. máj 2020

My sme robili test spolu, nechcela som ho z toho vynechať... to napätie či tam bude 1 či 2 si prežil na vlastnej koži sám... ešte mi vravel že to budú zbytočne vyhodené peniažky za 1 čiarku... boli tam 2... 😊

sonalove
28. máj 2020

@anavianavi ja som priateľovi dala v krabičke tieto ponožky , bol veľmi šťastný 😊