Ako oznámiť rodičom a svokre, že som tehotná?

manchester1987
8. jún 2015

nemate nejake vtipne dobre napady ako oznamit rodicom a svokre ze sme tehotny

pribinak
8. jún 2015

Ododnes ma mozte volat kinderko ;))

lillika
8. jún 2015

Ahoj Babka-dedko 🙂

fabien13
8. jún 2015

V podobe "oznamka" na Fotoshooting .Na prednej str.bude napisane KDE: mesto, kde sa male narodi KEDY: datum, kedy sa ma narodit CAS: to sa im da este vediet Previaz to oznamko stuzkou, aby to hned neotvorili.Po otvoreni tam uvidia fotku z ultrazvuku a nad nou mozes napisat : Ahoj babka ahoj dedko, uz sa tesim na nasu prvu spolocnu fotku 😉 ...................................................... Nam to prekvapko vyslo na 100% a hlavne ta previazana stuzka robi vsetko take napinave 🙂 a ich pohlady a ked ich clovek pozoruje tak sa len drzi aby nevybuchol od smiechu a radosti a nevytaral im to este predtym ako rozviazu stuzku 🙂 VELA STASTIA 😉

smejo00
8. jún 2015

Kúp si ruzove alebo modré topanocky poloz ist na stvol a spytaj sa co myslite bude to chlapec alebo dievcatko uvidia aký budú vsoku

zdena12345
9. jún 2015

ja som mala vtipne oznamenie. mami dnes nepridem lebo lezim v nemocnici lebo asi potratim ☹
ale inak to ahoj babka a dedko je super 😀

natalym
9. jún 2015

@zdena12345 No mne ako mame nepríde vtipné, že by mi dcéra napísala, že potratím.

ladyblcha
9. jún 2015

@natalym to bola asi len sms ze je v nemocke a ze nepride... ale tiez mi nepride vtipne ani napisat to tak.

katka.gzd
9. jún 2015

Kupit malych bocianov (plysak, keramika, to je jedno), dat mu stitok "priletim v .... (Dopln mesiac)" a supni do krabicky 🙂

simonka77
9. jún 2015

manzel nakupil krasne pohladnice, myslim ze to bolo v tvare lienky, a napisal tam basnicku o tom, ako sme traja a budeme styria....malo to vtip, malo to šmrnc, rýmovalo sa to, a pritom to bolo ako hadanka 🙂

ukulela
9. jún 2015

@natalym vtione asi @zdena12345 myslela v uvodzovkach - preto je za tou vetou :( ....
@manchester1987 moj poslal svokre mailom foto z ultrazvuku a oni, zlati, velmi nevedeli, co to je 🙂 prve vnuca, tak velmi nemali kde vidiet 🙂

nanka3
9. jún 2015

@manchester1987 my sma dali do krabicky detske body a na polozili fotku z ultrazvuku v 12tt a nechali im krabicku na stole 😉 a cakali na reakciu, my sme tehu oznamili az po 3 mesiacoch, skor som nechcela

miriem
9. jún 2015

Ja som mala termin porodu 24.12. A vzdy dovtedy sme chodili na vianoce k nasim. Tak som rodicom niekedy v maji oznamila, ze tento rok s nami nech nerataju, lebo mame uz vlastne plany. Tak ostali zaskoceni a smutni. Veselo im bolo az o chvilku, ked som zahlasila, ze budeme v tom case v porodnici. 😀

rakywanda
9. jún 2015

ja som vošla do kuchyne a mama to na mňa okamžite vybafla, vraj sme sa s mužom tak krásne usmievali

a kto ste tehotní? snáď len ty 😀

mimiatomi
9. jún 2015

tatino oslavoval v máji narodeniny tak sme našim povedali že v decembri dostanú ešte jeden spoločný darček 🙂

hanka_april
9. jún 2015

@natalym zrejme to malo byt v uvodzovkach....

natalym
9. jún 2015

@hanka_april No veď chápem, ale keby mi to moja dcéra takto napísala, tak asi skolabujem tam kde som. 😉

zdena12345
9. jún 2015

@natalym to bolo vtipné akože v úvodzovkách...a to som jej telefonovala.
ono clovek mieni a zivot meni...nemusela som vymyslat ako oznamit taku novinu...

asocial
9. jún 2015

@manchester1987 asi len ja jedina si myslim, ze vsetko akoze vtipne je v podstate trapne?🙂..
najprv si myslim, ze muz tehotny nemoze byt, a tak oznam, ze si tehotna, alebo ze cakate dieta...

a cakala som tri mesiace...
a potom som normalne povedala, ze ak bude vsetko ok, budeme mat dieta..
ale ja som suchar velky...

ale zas musim uznat, ze napad @fabien13 je fakt dobry...

marketagt
9. jún 2015

My sme oznamovali na vianoce, takže starí rodičia dostali okrem iných darčekov aj rozprávkovú knihu aby mohli čítať vnúčatám rozprávky

jana_eyre
9. jún 2015

@asocial ja som tiez taky "suchar".. normalne sme vzdy povedali, ze cakame.. aj mužovi som to oznámila len tak bez "vtipu"

liebling98
9. jún 2015

My sme to oznámili na Vianoce, aj moja mamka aj svokrovci dostali obálku s fotkou z ultrazvuku. Niečo také, ako písala @fabien13
Môj muž, keď to dával vedieť kolegom v práci (to už som bola hádam aj v piatom mesiaci), tak poslal oskenovanú fotku z ultrazvuku (takú asi z 8tt) kolegom ako "ospravedlnenie" že prečo sa nezúčastní jednej firemnej akcie, ktorá pripadala akurát okolo dátumu pôrodu. Všetci to samozrejme hneď pochopili a gratulovali mu, len jeden kolega sa ho pýtal, či je vážne chorý a musí ísť na operáciu. On si chudák myslel, že to je nejaký nádor alebo čo. Kolega je starý mládenec.

anatalia77
9. jún 2015

Tak aj ja som suchar a povedala som to normalne,len tak medzi recou. Ale mate moj obdiv robit z toho take divadlo. Som zvedava ktora to dala vediet tehotenskym testom. Proste tu ocikanu palicku ponukla kolegovcom na zamiesanie automatovej kavy🙂

natalym
9. jún 2015

@anatalia77 Ako myslíš, že toto niekto robí?

terezka1947
9. jún 2015

tak ja som asi z inej planety,lebo bola som 2x tehotna,tesila som sa velmi,ale nejako som neriesila ako "specialne"to mam povedat
aaaale,zase...ak mate radost z toho,ze ste v "ocakavani"...preco nie-skuste to podat vtipne 😉

meggie911
9. jún 2015

@anatalia77 preco divadlo? myslim, ze pre vacsinu to je stale velka vec a zazrak zivota..a naozaj nevidim nic teatralne na tom, ked sa z toho niekto uprimne tesi a zalezi mu na to, ako ocakavanie dalsieho clena rodiny oznami svojim rodicom..preboha, niekedy nechapem vazne 😕

btw. preco by som ocikanu palicku mala pchat pred nos nejakym kolegom? 😀

janinah
9. jún 2015

@meggie911 aj mne sa zdá,že niektoré veci sa už preháňajú....sme tehotní /hádam som tehotná/...a ako oznámiť? no najlepšie by bolo po slovensky povedať,že budú mať vnúča....je to zázrak,súhlasím,ale nebudem sa na nete radiť a potom akosi strojene pripravovať situáciu kedy a ako to poviem....

uzanka16
9. jún 2015

Ja som mame ukazala pozitivny test ta kukala po mne a ze co to je.a ja jej no rozmyslaj co asi a potom jej to doslo a svokre sme tiez ukazali pozitivny test ta hned vedela o co ide.No a otcovi sme nepovedali nic lebo by mal blbe komentare a pocuvat som to nechcela.dozvedel sa to nakoniec nahodou od tetiek co to vyklekotali aj to frflal preco som tehotna.

meggie911
9. jún 2015

@janinah nechapem ale co vas to tak irituje 😀 to je uz trapne slovickarenie sme tehotni/som tehotna 😀 pozri ja som este tehu nebola, tuto temu som nezalozila, ziadne ovacie a ohnostroje nechystam..ale viem si predstavit, ze im to nepoviem len tak medzi recou 😎 sak nechajte ich nech sa tesia ako oni uznaju za vhodne..preboha, co ste take zlomyselne 😕 ved nech si to kazdy oznami ako chce..pekny den 🙂

janinah
9. jún 2015

@meggie911 nie,je mi to jedno,toto mi určite tlak nedvíha 😉 len si píšem čo si o téme myslím....ak niekto založí tému o hocičom,tak sa k tomu ostatní vyjadrujú tak i onak,je to myslím normálne,nikoho neurážam

nyusika
9. jún 2015

hlasim sa do klubu sucharov 😀 a k tym, ktorym tlak dvoha pouzivanie materského pluralu...sme tehotni ??? to uz co je ? 😀
uprimne sa z toho tesit neznamena robit z toho cirkusove predstavenie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre