8. tt a bolest na levé straně. Poradíte, prosím?

17. zář 2022

Ahojte, potrebujem poradiť. Som v 8tt, tehotenstvo v maternici a od včera ma boli na ľavej strane ako keby v oblasti vaječníku. Pýtala som sa na kontrole či náhodou nemám cystu ale vraj je všetko v poriadku a môže to byť kvôli rastúcej maternici. No mňa boli každý pohyb, či chodím, či sedím, či sa pretáčam na posteli alebo som na wc. Ešte podotknem, že pokiaľ potrebujem ísť na wc tak o to viac. Môže to byť naozaj kvôli tomu rastu, tlaku na vaječník alebo je čas navštíviť odborníka? Ďakujem za rady.

vikysek0987
17. zář 2022

Mám od začátku těhotenství různé bolesti (více, než při prvním)a vše je v pořádku....
Jsem ve 32.týdnu a bolí mě nalevo jak píšeš takže si musím kolikrát I lehnout a rozdýchat to(vše je v pořádku )
Pokud by Tě to dále znepokojovalo, nech se prohlédnout dr.

kafr
17. zář 2022

Určitě se zeptej na prohlídce, ale jak děloha roste (skokově, nikoli plynule) tak se natahují i vazy, které ji drží... Jo, bolí to.

carameels
17. zář 2022

Měla jsem to před pár dny stejně. Bolelo mě to asi dva dny a zjistila jsem, že když nejdu hned na wc, tak se to zhoršuje. Pomohlo mi chodit na záchod pravidelně, sotva jsem zacítila, že se mi chce. A srovnalo se to. Nevím, jestli to bylo tím, ale když jsem se nešla včas vyprázdnit, tak jsem nemohla skoro ani chodit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru