Chutě. Jaké byly, když jste čekaly holčičku nebo chlapečka?

19. únor 2021

Ahojky holky, jen tak pro zajímavost bych se vás chtěla zeptat na vaše chutě v těhu, když jste čekali holčičku a nebo chlapečka. Jaké byly či jsou?

klokanka31
19. únor 2021

Mám holčičku, chutě byly až asi od 7.měsíce. Mohla jsem se utlouct po melounu, jahodách, a po točené zmrzlině - tu opravdu ve velkém ☺

jakreb
19. únor 2021

Ziadne. 😀 Teda normálne ako aj ked som nebola tehu.

mamikry
19. únor 2021

Ja mela pokazde jine a pokazde stejne pohlavi. 😉

maaaadlaaaaa
19. únor 2021

Čekám holčičku a chutě jsem měla spíš zdravé. Neměla jsem moc chuť na sladké, ale každý den na něco jiného. První tři měsíce jsem hodně jedla mléčné výrobky a vajíčka na všechny způsoby, což normálně nejím. Každý den jsem podstatě měla výlet do obchodu, protože jednou jsem měla chuť na kukuřici na másle, napodruhé zase na džus s mrkví a řepou, pak zase na meloun, borůvky, jahody atd. 😄 Tak dva poslední měsíce si zase naopak dávám pizzu, burgery, knedlíky a hodně kořeněná jídla. Už jí asi podvědomě chci vypudit. 😁

tynka9
19. únor 2021

Žádné extra... ani na sladké, ani na kyselé, ani na maso... ani u kluka ani u holky

jako_mala_holka
19. únor 2021

Mám holčičku a na začátku chutě žádné, jen neconosti a zvracení, pak hlavne hovězí maso, guláš a svíčkovou jsem mohla mít každý den 🤣 ještě langoše a mandarinky v plechovce, sladkoslany popcorn... Víc si asi nevzpomenu 😆

jako_mala_holka
19. únor 2021

*nevolnosti

biciklissie
19. únor 2021

Ke konci těhotenství jsem každý den musela mít jedno jablko. Jinak jsem nemohla myslet na nic jiného. Holčička a k jablkum má neutrální vztah🙂.

lenatko91
19. únor 2021

Měla jsem chuť na nektarinky, pak gumídky a pak perlivou vodu. Jo a papír 😂 A naopak mi přestalo chutnat víno. Narodila se mi holčička 🙂

keksik002
20. únor 2021

Mám syna a mohla jsem cherry rajčata a okurky po kilech :D
Ale pokud chces srovnání tak moje mamka v tehu se mnou: kyselé okurky a maso. Druhé těhotenství chutě na sladké, maso nemohla - opet holka

mirrkag
25. únor 2021

Čekám chlapečka a v podstatě od začátku těhotenství mám averzi na maso 🙈. A to jsem bývala masožravka 😃.. teď se cpu ve velkém ovocem, zeleninou a hlavně sladkým 😁.. PS: s každým soustem funím a vykuluju oči, jak si to jídlo užívám 😅😅

lachtanice86
25. únor 2021

2 stejná pohlaví, uplne jiné chutě

baraskaska
25. únor 2021

Pri kazdem tehotenstvi jine. U prvni jogurty ovoce houby a kafe u druhe salaty ostra korenena jidla, voneli mi uzeniny a to jsem vegetarianka, a jogurty, houby kafe nee, spis naopak vubec mi zo nechutnalo a delalo se mi zle z toho.. A mam dve holky. 🙂

petulkadodo
25. únor 2021

Mám chlapečka a celé těhotenství chuť na maso a kořeněné věci - klobásy, utopenci, asijská jídla, grilovaná masa. Sladké mě vůbec nelákalo, až na konci těhu ovoce.

jasemin26
25. únor 2021

Čekám chlapečka a největší chuť na kyselé a slané a kořeněné 🤣

penny87
25. únor 2021

Mam chlapecka a od zacatku se mi delalo zle z masa, nemohla jsem ani v krame projit kolem mrazaku s masem a chladaku se salamy 🙈 na nevolnost mi pomahal banan a ac jsem sladke predtim nemusela, tak jsem tlaskala jedno sladky za druhym. A uplne stejny chute ma ted muj syn 😁 jo a jako vinarka jsem vino nemohla ani citit, ale cely tehu jsem bojovala s chuti na pivo, naucila jsem se jist ryby.. proste vsechno jinak

netopejr
25. únor 2021

To nema vliv. U jednoho z kliku jsem mela chute uplbe jinak, mezi holkama a kiukama jibajk rozdíl nebyl. A ted jeste vliv ročního obdobi.

popelkajurasek
21. bře 2021

Mam kluka... Muj jídelníček... Chleba s máslem, zelené jablka, vepřová panenka a zmrzlina 😄Mívala jsem šílenou chuť na pivo. 🍏🍞🍺🍦

treasurka
21. bře 2021

U me to bylo stejne, kdyz jsem cekala kluka nebo holky - vzdycky sutry a omitka 🤷🏻‍♀️

adelafri
22. bře 2021

@biciklissie jablka a hrušky, mam to samé, denně musím sníst alespoň 3 jablka, díky tomu nemám celé těhotenství zácpu :D a takhle se živím od poloviny těhotenství, ale pohlaví neznáme 🙂

ninive211
22. bře 2021

U holky, sladký hruškový džus a zmrzlina, hlavně tvarohový Míša...opravdu každý den jsem musela mít nanuka! Nevyhledávala jsem úplně maso (hlavně ze začátku se mi z něco dělalo i zle, nesnesla jsem pohled na šunku). U kluka jsem se naopak naučila jíst poprvé v dospělosti věci jako kyselý okurky, tvarůžky, hořčice a slanina (teda ne že bych tyto věci najednou jedla ve velkém, ale předtím jsem je prostě vůbec nejedla a najednou jsem na mě měla chuť je ochutnat). Jo a jogurty! Jedla jsem je ve velkém.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru