Hledám respektujícího gynekologa Praha, Praha-východ

urtica
3. srp 2018

Dobrý den, hledám empatického gynekologa v Praze či Praze-východ, který bere pacientky a respektuje individuální přání (např. odmítnutí vnitřního vyšetření). Jsem už v rozjetém vlaku "těhotenství", o to je hledání náročnější - dr. bych potřebovala změnit kvůli změně bydliště. Prosím jen konkrétní tipy na lékaře, díky za zdržení se nesouhlasných či napadajících příspěvků. Děkuji.

linee
3. srp 2018

Ja ti chci jenom pri hledani poprat hodne stesti (doopravdy). Ono je obecne v Pze sileny problem najit gyndare, ktery bere pacientky, jeste k tomu tehotne. A pokud mas jeste dalsi pozadavky, prijde mi to jako temer nemozne...Takze opravdu preji, at brzy najdes🙂

urtica
autor
3. srp 2018

@linee děkuji, v nejhorším budu dojíždět ke staré lékařce - ale je to 100 km, takže žádná slast...

linee
3. srp 2018

@urtica tak to si uprimne ve vyssim stadiu tehotenstvi nedokazu predstavit🙄 snad bude mit nekdo tip🙂

pajita
3. srp 2018

Nepises v jakym tydnu, ale muzes se od ty svy gyndarky poslat uz do porodnice kde chces rodit a tu gyndarku si nechat/nemenit, 2x rocne 100km neni narocny jet na kontrolu 😉

urtica
autor
3. srp 2018

@pajita 15 tt, tj. na dojíždění do nemocnice opravdu brzy

pajita
3. srp 2018

@urtica tak to je jeste brzy, myslela jsem ze uz 25tt a vic

pajita
3. srp 2018

@urtica Mela jsem bezvadnyho, ale odstehovala jsem se, bohuzel je pro tebe daleko Praha 13 - Velka Ohrada

anve77
3. srp 2018

můžu nabídnout kontakt na svou sestřenici v Praze. Ale netuším zda respektuje individuální přání pacientek. Teď však 14 dní na dovolené.

urtica
autor
3. srp 2018

@anve77 Děkuji. To respektování je pro mě důležité, jinak by nebyl problém někoho sehnat...

anve77
3. srp 2018

Rozumím... je to mladá lékařka, která se neustále vzdělává. Myslím, že by mohla být pro tyto pacientky otevřená. Ale opravdu netuším. A teď ani nezjistím, je na dovči....

urtica
autor
3. srp 2018

@anve77 Děkuji, 14 dní je bohužel dost dlouhá doba, ale i tak budu ráda za kontakt - třeba se bude do budoucna hodit.

anve77
3. srp 2018

Dobře, posílám do sz....

ivuska1986
3. srp 2018

Ahojky, asi nejrychlejší zpusob registrace a objednani je v Gyncentru - chodim do Hloubetina - kousek od metra. Příjemné prostředí, vse na místě-odběry, velky ultrazvuk, 4 D ultra, maji i svou internu, kdyz jsem objednana tak jdu přesně na čas, na vsem se s nima da domluvit. Poplatek je necela tisícovka za rok.

urtica
autor
3. srp 2018

@ivuska1986 V Gyncentru mě právě odmítli kvůli tomu, že jsem odmítla vaginální vyšetření...na všem se opravdu domluvit nedá, takovou aroganci jako dnes jsem dlouho nezažila.

cuuza
3. srp 2018

@urtica Fakt? Mne ho za cele těhotenství dělali dvakrát, z toho jednou kvůli cytologii. U koho jsi byla?

urtica
autor
3. srp 2018

@cuuza Jandejsek a pak jsem ještě měla pohovor s Holbou. Cytologii už mám za sebou u své původní lékařky, Holba mě přesvědčoval, že ji musím podstoupit znova, protože výsledkům jiných lékařů nevěří...🙂.

lafejfi
8. srp 2018

@urtica Zkuste MUDr. Galambošovou, je skvělá! A je v Líbeznicích, zde odkaz na její webové stránky - http://www.gynekologie-libeznice.cz/

urtica
autor
8. srp 2018

@lafejfi Děkuji, snad už jsem našla, ale pokud by to nevyšlo, určitě na ni mrknu...

hani1234
8. srp 2018

@urtica Zkus MUDr.Renatu Kavanovou, já jsem u ni spokojená, zatím nebyl problém .

urtica
autor
8. srp 2018

@hani1234 Děkuji - jak už jsem psala výše, už jsem snad našla, ale pokud by to neklaplo, využiji...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru