Jak nám roste bříško

lobella
27. dub 2018

Ahoj tehulky🙂jsem teprve 13tt, ale premyslim, jak si dokumentovat budouci rust briska. Myslim, ze zpocatku muze rust i nenapadne, a tak 1 cm navic si ani nevsimneme. Zakladam toto vlakno a vy pridavejte sve fotky briska v ruznych fazich tehotenstvi a nezapomente pro ostatni pripisovat miry pres pupik. Zajimalo by me, s kolika cm zaciname a s kolika budeme koncit. Mne jako prvotehulce brisko jeste neroste, obcas vecer se jen vyvali a zase schova🙂 Davam fotku ve 13tt po snidani😀pres pupik cca 78 cm.

lovet5
27. dub 2018

@lobella večer pošlu svoje 🙂 ale tedy máš krásnou postavu, takovou jsem neměla ani před těhotenstvím :D

bartakova_veronika
27. dub 2018

@lovet5 souhlasím .. a po porodu ani nemluvím :D zůstalo mi 6 kg, bříško mi též zůstalo a ani po půl roce nejsem schopna to shodit ...

lobella
autor
27. dub 2018

Holky dekuju, snazim se nejak udrzovat, pred tehu jsem behala, od malicka sportovala, uz par ket se vsak musim hlidat, jim vse na co mam chut, ale musim mit vydej, uz mi neni 15 no😀 jsem zvedava, co po porodu... Hlavni je se citit skvele a mit doma chlapi, kterym se libime, kazda z nas je krasna🙂 tesim se na vase prispevky

kukulinek87
27. dub 2018

Jako prvotěhuli to asi ještě chvíli potrvá, než bude bříško viditelné...když navíc žiješ aktivní život a sportuješ, tak hned tak nevyleze. Já čekám druhé po 7 letech a když bych měla srovnat jaké bříško jsem měla tehdy a jaké teď, tak je to šílený rozdíl. Jsem v 17.tt a už teď vypadám jak min.v 7.měsíci 😊. Za poslední týden pořádně vylezlo, ale to jedno, hlavně abychom byli zdraví. Určitě bříško dokumentuj, je to hezká památka a nostalgie, když se k těm fotkám za pár let vrátíš.

dasenka25
27. dub 2018

Je to druhé těhotenství, hubenour nejsem, ale musím říct, že u prvního jsem neměla nic do 19.tydne, teď už jsem 12.tt a cítím to na kalhotech a manžel to i vidi

lobella
autor
27. dub 2018

@kukulinek87 take necekamze ted zavratne poroste, myslim, ze to bude nenapadne... Kazdopadne kamaradka take sportovala, postavu stejnou jako ja a ve 12tt uz ji byly tesne kalhoty a bunda a v 15tt uz to oznamovala a slo to videt i pres trisko, kazda jsme holt jina a to je to krasne🙂

beata.n
27. dub 2018

Ja cekam treti mimco a kupodivu mi brisko tolik neroste. U predchozich tehu jsem mela pupik vetsi. Ale nejsem zadny hubenour. Foto je z 21tt

pucmelinka
27. dub 2018

Mne bricho narostlo asi az ve 28 tt (postavu mam akorat, ani hubena, ani tlusta), mela jsem ho maly... vsichni mysleli,ze jsem 6.-7.mesic a ja byla na zacatku 9., bavily mi jejich pohledy, kdyz zjistili, ze uz mi do porodu moc nezbyva 🙂 Je to strasne individualni, co holka, to jiny prubeh

niki1107
27. dub 2018

Holky, ja cekam sve prvni dite a je to fotka z 16tt 😊. Brisko vylezlo az ted, predtim jsem furt nadavala, kdy jako vyleze 😀. Ale hodne zalezi na tom, co mam na sobe, v kalhotech a halence tak videt nejde.

pecinkaandulkova
27. dub 2018

To byl 28tt 😀

konikponik
27. dub 2018

Já jsem prvorodička a bříško mi vylezlo velmi rychle.. nyní jsem 14+2 🙏😍 .. jinak taky záleží, co mám na sobě a kolik jsem toho už za den snědla 😅

lovet5
27. dub 2018

11tt 🙂

sari_28
27. dub 2018

Ze začátku nic moc, ale u mě se prej ani nic jiného čekat nedalo. :D Míry jsem bohužel neměřila, ale aspoň takhle.. Od začátku těhu jen 5kg nahoře, ale u mě je to docela zázrak. A že jím víc než dost a hlavně všechno možný. :D Teď jsme už na konci 30tt, ale fotku nemám.

pavca1982
27. dub 2018

Čtvrtý človíček a aktuálně probíhá 10tt.

kristyna99
27. dub 2018

Fotka z 22. týdne 🙂 Jsem teď 24. a pořád stejný 😁

clementina82
29. dub 2018

Ahoj holky, ja koncim 11.tyden a zatim 2 kila nahore.Brisko mi vybehne vecer, po ranu zatim videt neni.

pavca1982
29. dub 2018

@clementina82 a kdepak máš ty 2kg 😀

clementina82
29. dub 2018

@pavca1982 Haha,no na to, jak se cely den cpu, tak se taky divim🙂 Ale za 5 tydnu se vdavam a mam normalni saty, tak se nebudu zlobit, kdyz bude brisko jeste chvili schovane;)

pavca1982
29. dub 2018

@clementina82 Tak to gratuluji a neboj já se vdávala v 15tt před dvěma lety a taky v normálních šatech.

clementina82
29. dub 2018

@pavca1982 Diky moc!🙂

oveckaluky
29. dub 2018

Holky, jinak pokud si chcete měřit bříška jinak než zaznamenat fotky, tak neměřte kolem dokola, to klame. Stačí, když na boku přibude trochu špíček a všechno je jinak. Břicho by měl měřit doktor v poradně a zapisovat do grafu v průkazce. Měří se od stydké kosti po hranu dělohy, kde ji nahmatá, jak je vysoko.

prejeta_zaba
30. dub 2018

@lobella tyjo, můžu se zeptat kolik máš zhruba na výšku? Jsem stejný týden, taky mám kolem pasu 78, nevážím ani 50kg, ale jsem jako koule, ani fotku dávat nebudu :D

lobella
autor
30. dub 2018

@prejeta_zaba jsem mrnavamam 163 cm, pred tehu 62 kg, ted 60,prvni 2 mesice mi bylo porad blbe, nevolnosti, nechutenstvi, ted uz jim tak 2 tydny normalne, ale vaha jde porad dolu, cca 200g za tyden...

snezenka123
30. dub 2018

Čtvrté těhotentsví a 11. týden, váha cca 60kg

lobella
autor
30. dub 2018

@snezenka123 pani, vy uz jste krasne kulata
Holky jak to mate s dalsimi tehu, kdyz vam brisko vyleze uz takto brzy a schovat nejde?my cekame na prvni screening a az pak to chceme oznamovat, dosud to vi jen moji rodice a nej kamaradka... To kdyz mate velka briska uz takto brzy, to se asi neutaji ne?

lobella
autor
30. dub 2018

Jinak take mate velky rozdil mezi ranem a vecerem? Ja mam vecer kolikrat uplne pupek a to jsem jinak uplne placata😀 schvalne ho sem hodim az se zase vykuli, abyste meli srovnani

snezenka123
30. dub 2018

@lobella děkuji🙂 no neutajím právě:-/ příští čt jedeme na screening, modlím se ať je všechno ok, okolí už ten pupek vnímá jako bych byla tak v 5-6 m...já měla vždycky velký bříško v těhu..hlavně na konci..ale v tomhle 4. těhu vylezlo rychle..v albu mám jak mi rostlo bříško v těhu s dětmi..a 12 tt u prvorozené..to se nedá srovnat😀

lovet5
30. dub 2018

První tehotenstvi (11tt) a večer vypadal takhle 😂

lobella
autor
2. kvě 2018

Tak pridavam ja sve vecerni,jak jsem slibila... Take prihazuji foto z rana, kdy jsem se snazila brisko co nejvic zatahnout... Nejak ty promeny tela nechapu... Jinak vse zacatek 14tt...😀😀😀

briliantka
3. kvě 2018

12tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru