Jméno k Zuzance a Barunce. Máte tip?

elishka562
12. zář 2019

Jaké dívčí jméno byste vybrali ke jménům Zuzana a Barbora?
Aby mělo hezkou zdrobnělou (Zuzanka, Barunka) i střední (Zuzka, Bára) verzi?🙂
Napadá mi jenom Kateřina (ale Kačenka se mi moc nelíbí) a Veronika, ale ta už je zas v rodině..ikdyž na to já moc nehraju, to spíš ostatní členové rodiny..
Budu ráda, když mi nějaký váš tip nasměruje nebo bude inspirací pro výběr třeba nakonec úplně jiného jména, protože sama zatím nevím, od čeho se odpíchnout.
Díky 🙂

rychetkami
13. zář 2019

Michaela, Zuzana, Simona

trpaslicek19
13. zář 2019

@elishka562 no já jsem Lucie (kvůli tomu jsem to jméno ale nenapsala), mám sestru Barborou a znám knížku o Lucince a Barunce a moc se mi to spojení líbí. Neřekla bych že jsem neslana nemastna 🙂. Sice nejsem úplně divoká ale lidi říkají že jsem zajímavá, chlapi zase že jsem živočišná.. Nemyslím si že je to až tak o jméně spíš věřím na znamení ve kterém se člověk narodil když už na tohle koukáme.. 🙂

swan42
13. zář 2019

@elishka562 Urcite Kristyna 😉

elishka562
autor
13. zář 2019

@trpaslicek19 ja vubec nemyslim, ze by jmeno predurcilo, jaky clovek bude, to vubec nechci aby to tak vyznelo.. ale spis jak to ma clovek spojeny s konkretnimi lidmi, tak se cloveku to jmeno pak kolikrat nechce dat...

trpaslicek19
13. zář 2019

@elishka562 tak to chápu. Mít holčičku určitě by nedostala jméno Veronika kvůli jedné holce která mi zničila vztah s ex. Tak tomu úplně rozumím

terezz29
13. zář 2019

Terezka 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru