Jméno Kevin. Líbí se Vám?

spase
28. črc 2020

Ahojte,uvažují nad jménem pro syna ... Zatím Kevin mi sedí nejvíc .Líbí se vám toto jméno ?

bassetlady
28. črc 2020

Dost záleží na příjmení.

spase
autor
28. črc 2020

@bassetlady příjmení je Čihák

vineta
28. črc 2020

Nelíbí se mi vůbec, ale podstatné je, jestli se líbí vám.

riavais
28. črc 2020

@spase Vyberajte meno na základe Vašeho úsudku, pocitu, pripadne či sa hodí k priezvisku alebo aký bude mať meno prípadný vplyv na život miminka v budúcnosti. Ale určite nie na základe toho či sa niekomu cudziemu páči 👍

ariadna12
28. črc 2020

To spojeni mi nezni prirozene

paturik
28. črc 2020

Kevin se mi nelíbí a k příjmení by se hodilo nějaké obyčejné jméno

calvac
28. črc 2020

@spase urcite by k prijmeni sedelo obycejnejsi jmeno. Spojeni Kevin Cihak mne osobne absolutne nesedi. U nas jmeno Kevin davaji hodne Romove. Ale jako fakt hodne. Jinak prvni co me napadlo k tomuto prijmeni je jmeno Jan. Hned mi to prislo na mysl - Jan Cihak. Stejne se nakonec musite rozhodnout sami.

alcar
28. črc 2020

Tohle jmeno hodne dava nase diskriminovana mensina. Nelibi se mi a ve spojeni s prijmenim take ne.

95newmommy2020
29. črc 2020

Je to dobrý jméno. 🙂 mě se líbí Znám holcinu, která má Kevina a mají české příjmení. Nejsou to romové.
Je to rodina na dost vysoké životní úrovni.
Jmeno si musite rozhodnout sami. Tohle je něco, co jsem nikdy neřešila na webu. Řešila jsem to s rodinou, a byla to chyba. I díky nim jsme šli vlastně do pro nás nejstrizlivejsi verze jména a syn se jmenuje Ernest a příjmení Marek. Pro holku jsme měli vybrany jméno Allegra. Jinak, kdyby nás neukecali, tak se jmenuje nejspíš Maximus nebo Maxwell. Jen ten rok umřel švagrové pes Max.
Takže si nás furt dobirali, ze to je jak pro psa. I tak se mě jak tchyně tak mamá až do porodu furt ptaly, jestli to bude fakt ten Ernest. :D
Takže jméno Kevin je hezky, pokud se vám líbí a mate ho rádi, dejte ho. S nikým to nereste, protože vás zbytečně rozhodí.

ba2te
29. črc 2020

Líbí/nelíbí... Když se řekne Kevin, automaticky se mi vybaví Sám doma a dítěti bych to neudělala. Ještě k českýmu příjmení. Každopádne, konečný rozhodnutí bude stejně jen a jen na Vás. Zda se líbí nebo nelíbí to jméno nám, není podstatný.

jaja01k
29. črc 2020

Mně se nelíbí, ale důležité je, že se líbí vám. My jsme vybrali jméno, které se nikomu v okolí nelíbilo, docela mě to mrzelo, ale nenechali jsme se zviklat a nakonec si na něj všichni zvykli a říkají, jak je pěkné a jak se k synovi hodí 🙂

verrys
29. črc 2020

Nelibi se mi vubec 😉

suzyz
29. črc 2020

Kevin v tomhle s pojení mi moc nezní, ale hned mi k tomu naskočilo jméno Roman, nevím proč.

surikata131
29. črc 2020

@spase k vašemu příjmení to jméno bohužel vubec nepasuje, vybrala bych jiné.

ovin
29. črc 2020

Jméno Kevin samo o sobě nezní špatně, s cizím příjmením zní normálně. Mně osobně se hned vybaví Kevin Costner, kterého mám ráda. Bohužel s Vašim příjmením je to dost katastrofa kombinace. Máme ve školce pár dětí s exotickými jmény + českým příjmením, typu Enkidu Macharáček apod., tak to si vždycky ťukám na čelo a je mi líto dítěte. Nesouhlasím s názorem, dejte mu, co se Vám líbí. Je to jméno, které si ponese celý život a chce to opravdu dobře zvážit, aby Vám pak jednou "nepoděkoval".

codal
29. črc 2020

S typicky českým příjmením jako máte vy, se mi to nelíbí.

xxx3d
29. črc 2020

@spase ahoj,
mně se to jméno Kevin pro dítě nelíbí, protože jak už tady někdo psal - Kevin Costner - a mám stopku. Kevin je pro mě prostě on a tečka.
ALE... bude to tvoje dítě, tvůj výběr jména. Na příjmení záleží a nezáleží, nezapomínej na to, že zlo dělají dospělí skrze děti.
Já se se svým výběrem nikoho neptala a když jsem to oznámila babičce malýho, hned jsem měla na talíři tunu připomínek a co?... Líbí se ti? Dej mu ho, protože tím, že se ti líbí mu dáš i přirozenost radost z toho jména.

veruuu_kubesovic
29. črc 2020

A mě se líbí a jde i k příjmení Kevin Čihák 🍀 , zní mnohem líp než ty "tuctové jména" co má každé druhé dítko... Jen se neboj ho dát ❤
Já sama dětem vybrala netradiční jména a je mi fuk co si kdo myslí 😉 mám 5,5letou Anabel a 2letého Eliáše 🙂 a jestli mi v budoucnu poděkují? kdo ví 😅
Jen řeknu svůj názor, každé jméno se dá zostudit/zošklivit, stejně tak jako dítě se jménem František může být nešťastné, že má jméno po dědečkovi, že by se raději jmenoval tuctově (Adam, Matěj, Jakub)/může být Kevin pyšný na to, že je jediný široko daleko 😉 A děti se posmívat dítěti s netradičním jménem nebudou, to bohužel slyší u svých rodičů...

aselluska
29. črc 2020

Dej si jméno jaký chcete. Nenechala bych rozhodovat jiný lidí, jak se má jmenovat. Vždycky bude někdo komu se líbí a kdo ti to zkritizuje.

martina8084
29. črc 2020

Neřešte to, když se Vám to líbí, tak ho dejte. Znám Kevina, které má příjmení typicky české a nikdo vůbec nic neřeší. Jestli to k sobě pasuje nebo ne. Nedejte na názory jiných.

anettkah
29. črc 2020

Moje babicka vzdycky rikala, ze kazde jmeno je hezke, kdyz se hezky vyslovuje. My mame Sebastiana k typicky ceskemu prijmeni. Rejponi se nasli, ale mne je to fuk. Tchyni se jmeno taky nelibilo a ted po roce? Nikdo to neresi 😉 za me Kevin super. Libi se mi to 😉

kaja2016
29. črc 2020

@spase Kevin Cihak se blbe vyslovuje, ten prechod z N na C je narocnej. Zkus si to rict. Bude to cely zivot rikat tvuj syn. Ale i s tim, se da zit. Zalezi na vas, hodne jmen jsou krkolomna, my mame u druhe taky, nemohli jsem nic lepsiho najit.

kaja2016
29. črc 2020

@anettkah A Sebastian neni snad cesky jmeno? Jakoze neni to Zavis ani Drahos, to je jasny.-)

kristyn.g
29. črc 2020

Myslím že nezní dobře že začíná na K a příjmení končí na K. Není to příjemné na vyslovení ani poslech

anettkah
29. črc 2020

@kaja2016 ceska verze je Šebestián. Ale ono jde spis o to, ze to neni tomas, adam, petr apod. Ale on si vzdycky nekdo neco najde. A o tom to je, vsem se nemuze libit to same. Jen nekdy jsou ty jazyky zle a ne jednou jsem se setkala s tim, ze jmeno rodice nechteli do porodu rict, aby jim to nekdo nerozmlouval

spase
autor
29. črc 2020

@martina8084 Nám s manželem se to jméno hodně líbí, já osobně ani si jiné jméno nepředstavují ,spíše se obáváme aby mu pak třeba ve škole se nějak neposmívali nebo šikanovali kvůli jménu 🤔

gracinka7
29. črc 2020

Ne. Ale záleží na tom, zdá se líbí tobě.

asinehri
29. črc 2020

Ehm..lidi nechtějí tuctova jména, ale hlavně že dnes na hřišti 2 sofinky..

puhelin
29. črc 2020

My jsme dali takova jmena, ktera se nasim jmenem budou dobre pouzivat i v dospelosti. I kdyz, s ohledem na dnesni trend, budou mozna naopak s tak obycejnym jmenem divni 🙂
Kevin pro me na vzdy bude spojeny s filmem Sam doma. Ale ten film dnesni deti uz neznaji. 🙂

ruzenka95
31. črc 2020

Hmmm Kevin Čihák. Se vsi uctou to jmeno nedavejte, copak vy nevnimate jak komicky to zni? Pres pole jeden Kevin bydli a vsichni (asi krom rodiny, ktera si mysli jak ma echt netradicni jmeno) si mysli svoje. Pro me lepsi tradicni ceska jmena, ktera se treba i dedi po predcich, jmena, ktera maji nejaky smysl. No, kazdy to ma jinak. 🤗

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru