Jméno Mia a ...... Jaké druhé jméno se k ní hodí?

szuzia
5. pro 2022

Ahoj ženy,
jaké jméno se podle vás hodí ke jménu Mia? Dle nás se hodí Tea. Ale čím víc nad tím člověk přemýšlí, tím více negativ nachází. Takže jaké jiné? Napadají mě pouze jména pozměněná jako třeba Sofia, ale to je špatně. Poraďte. Děkuji 🙂

xxx3d
5. pro 2022

@szuzia
Amy
nevím jestli je tvar správný, možná existují variace, nicméně syn má ve školce sestřičky, jedna je Miuška a druhá je Ejminka (píšu to foneticky) 🙂

dyechampion
5. pro 2022

@barulina 😂 ale fakt Zaru jsem uz nekde v cechach slysela to jako jo 😁😁😁

alpakovo
5. pro 2022

Kamarád má Mia a Zara

lennus
6. pro 2022

@szuzia Kamarádi mají Mia a Eva. Ale mně by se hodilo i delší, proč ne. My máme Lindu a pořád to jméno miluju a holčička ho ani nechce zdrobňovat.

amazienka
6. pro 2022

Známá má Miu a Olivii.

antoinet
6. pro 2022

@cherie24 chápu a je super, že vám se to neplete, snad to bude platit i pro učitele apod. 🙂
Zrovna sousedi naši mají oba kluky na T, moderní jména, a plete se to neskutečně.
A nedávno tu byla diskuze, kdy je jedna maminka vyloženě zoufalá, že se jména pletou úplně všem, resp. podobně zní a pak není jasné, na koho se volá.
Já mám třeba jedno dítě Karla, po něm jsme čekali holčičku a zavrhla jsem původně plánovanou Kláru, to by bylo fakt zbytečně podobné...

mizumys
7. pro 2022

@szuzia Ria?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru