Kdy jste věděly výsledky prvního placeného screeningu?

tehunehu
26. čer 2015

Ahoj holky, můžu se zeptat, kdy jste věděly výsledky těchto testů? 25-ho jsem byla na odběrech, výsledky krve mi řekli, ale na miminko a případné vady mi ještě výsledky neřekli. Neznamená to něco špatného? ☹ . Mám si zavolat v pondělí, to už by tam výsledek měl být 😎 .

kajalka
26. čer 2015

Když jsem šla na podrobný UZ. Nevyhodnocují se zvlášť výsledky krve a UZ, ale oboje dohromady.

veronika182
26. čer 2015

ahoj, já byla na krvi 12.5., týden na to na screeningu UTZ, papíry s výsledky jsem dostala po tom ultrazvuku 😉

lenosinka
26. čer 2015

Já na druhy den. Krev i utz v jeden den a druhy den odpoledne mě volali výsledek plus ještě měsíc si to mužů vytisknout na stránkách byla sem v Brně na Veveří

rainbow_x
26. čer 2015

výsledky jsem věděla za týden od odběrů ;)

lenysek1988
26. čer 2015

Ten samý den jsem našla výsledky na netu, pod svým přihlášení. 🙂 Byla jsem tam na 11 hodinu a výsleky v 17hodin na netu.

pavlakosec
26. čer 2015

Krev mi brala gynekoložka a za 2týdny jsme šli na UZ, hned po něm nám řekli výsledek. Pro nás bohužel ne zrovna dobrý. ☹

maqggienka
26. čer 2015

Krev mi brali o několik dní dřív, než byl ten UZ. Už nevím přesně. Výsledky tam poslali a když jsem byla na tom UZ, výsledky mi řekli hned po vyšetření.

majpro
26. čer 2015

Na toto vyšetření se nechystám, je velmi zastaralé, nepřesné a velmi stresující. Už asi 8 let gynekologové zvažují, že jej zruší, ale zatím jej stále dělají. No jo finance jsou finance.

karlajasmine
26. čer 2015

Ktery screening myslis? Triple testy nebo screening ve 12-14tt? Pokud myslis triple testy, jak pise @majpro, stejne bych ty vysledky moc neresila, nejsou obecne moc spolehlive. Pokud myslis screening ve 12-14tt, tak tam ti vysledek reknou az po ultrazvuku - vezmou data z krve, vyhodnoti a porovnaji s ultrazvukem a pak ti reknou vysledne riziko vyvojovych vad. Drzim palce 🙂 Urcite bude vse v poradku.

ducik
26. čer 2015

@majpro to si pletes s triple testama. Naopak screening je novější a nahrazuje původní triply

cabo
27. čer 2015

Ja byla take na Veveri v Brne a presne jak pise @lenosinka-krev i UZ v jeden den a odpo na netu vysledky s moznosti vytisknuti.
@majpro toto testovani urcite nezrusi,tocjste asi zamenila s tripl testy, ty jsou casto falesne pozitivni.

reketka
27. čer 2015

Krev a výsledky z UTZ posilal doktor na vyhodnocení nejakym programem, takze to trvalo asi 14 dni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru