Kolik jste přibraly za celé těhotenství?

tynkaa
22. čer 2015

Ahoj maminy . Dnes jsem byla u doktora jsem v 29 týdnu a nabrala jsem 4 kg za tu dobu co jsem těhotná ale dneska jsem se u doktora vážila a zhubla jsem kilo a doktor říkal že bych měla začít jíst že nemůžu hubnout . Jak jste to měli vy ? Kolik jste přibrali za celé těhotenství ?

karolinafox
22. čer 2015

já měla před začátkem těhu sportovní postavu, při 179 cm 61 kg, jsem 39 tt a přibrala jsem 15 kg.. a to jsem se nepřežírala, jedla jsem menší porce několikrát denně,ovoce,zeleninu,ryby,drůbež...a stejně :D

tynkaa
autor
22. čer 2015

Tak já jsem nějaká divná fakt :D

jamia
22. čer 2015

@tynkaa No a jíš? 🙂 Já jsem přibrala 7 kilo, tedy nejprve 3 zhubla a pak 10 nabrala, nemám extrémní postavu ani jedním směrem a stravovala jsem se normálně.

tynkaa
autor
22. čer 2015

Jím ne nějak moc ale jím . Sním na všechno na co mám chuť i tučné jídla ale prostě nějak netloustnu .

lenuardos
22. čer 2015

Jsem na tom podobně jako "karolinafox". Jsem 35 týden a 11 kilo nahoře při původní váze 64kg/ 178 cm. Neomezuji se, ale ani nepřejídám.

apacheee
AMBASADORKA
22. čer 2015

Jedla jsem jako dřív, pohybu jsem měla mraky a ještě jsem chodila až do konce do práce - a stejně jsem přibrala šílených 17 kilo🙂 Naštěstí dost kil asi přidala zadržovaná voda v těle, protože to šlo naštěstí rychle dolů🙂

sarkoc
22. čer 2015

Já jsem v 21. týdnu a nahoře mám 4 až 5 kilo, je mi jasné, že ještě pár jich určitě naskočí, ale věřím, že třeba do 15 se celkově vejdeme...Ale já jsem hodně vysoká, takže se to na mě dost ztrácí, oblečení nosím stále stejné 🙂 Jinak jím všechno a dost, u mě je spíše problém, že jsem od 2. měsíce na rizikovém, tudíž pohybu mám opravdu minimum, už se těším na procházky s kočárkem 🙂

kacinda
22. čer 2015

Tak Já jsem celkem hubení postava, začínala jsem s váhou 55kg a za cele tehu jsem přibrala 25 kg a fakt jsem mela problém se unést. Ale jak rychle jsem to nabrala, tak jsem to i rychle shodila. Snad tři měsíce po porodu jsem byla na sve váze a ted mam ještě min když během kolem maleho

anikonyiriova
22. čer 2015

Ja som zacinala na 42 s vyskou cca158 a skoncila na 72 takze 30kg za cele tehotenstvo a chodila som jak tucniacik 🙂 ale bolo to krasne 🙂 a jak mala uz mala 8mesicu som mala zpatky 42.

tynkaa
autor
22. čer 2015

Ty jo tak z toho už mám docela strach že prostě v září mám rodit a nepřibrala jsem moc . Jako bříško docela mám ale pořád nic moc ...

anikonyiriova
22. čer 2015

Jedna moja znama pribrala za cele tehotenstvo 3kg a porodila dcerku s vahou 3.20 takze je to asi individualne u kazdeho. A omlouvam se za chyby .

ty_na
22. čer 2015

Ahoj, já jsem v 19tt a nepřibrala jsem zatím nic.

jamia
22. čer 2015

@tynkaa Tak v tom případě není co řešit 😉

hankatrdlinka
22. čer 2015

Holky, co bych dala za vaše kila navíc v těhu, já jsem byla plná voda, jedla jsem normálně, neměla jsem chutě, jak se říká....začínala jsem se 77kg a skončila jsem se 114kg, tedy o 37kg navíc....bylo to šílené, rodila jsem vloni v srpnu a psychika byla už na pokraji.....z vany jsem se nedokázala zvednout, neušla jsem delší vzdálenost, brečela jsem už jen ze zoufalství, že už to nezvládnu.....skoro jsem nechodila ven, jen abych nemusela vstát na nohy....poslední kontrola na gyndě...+7kg a vysoký tlak, tak šup se mnou do nemocnice, kde se za 4dny narodil náš chlapeček (52cm a 4225g)
Buďte rády, že máte cca 10-15kg, to je nic

janesafari
22. čer 2015

Já první těhu začínala na 47 kg ( rapidně sem zhubla díky ex,který mě psychicky týral-se divím,že sem vůbec i přes antinu otěhu a ještě při špatných podmínkách všeobecně) a rodit sem šla s váhou 63 kg...V porodce zůstalo 10 kg a do 3 měsíců sem měla ještě mín,než bývala moje normální váha,měla sem 50 kg,ale časem sem se srovnala na svou váhu 52 kg...
A u druhého těhu s nynějším už manželem,kdy sem v pohodě a štastná,sem začala na váze 55 kg a rodit sem šla ze 71 kg...Ale to už na mě bylo moc,trpěla sem asi od 6 měsíce zánětem achillovky až skoro do porodu
Taky sem jedla pořád přiměřeně,ale dost sem se zavodnovala ☹
Ted pracujem na třetím,tak snad se povede a nenaberu víc než 10kg !!!

frantiska85
22. čer 2015

Poprvé 12 kg a teď 10 kg. Měřím 162 cm. Začínala jsem na 53 kg.

maxinkaa
22. čer 2015

Já za celé těhu přibrala 6kg a z porodnice jsem odchzela s -3kg 😉

marki133
22. čer 2015

@tynkaa Nemusíš mít strach, každý to má opravdu jiné, hlavně když přibírá miminko (tak mi to alespoň, řekl doktor). Já přibrala v těhotenství necelé dvě kila a to jsem začínala na váze 52,5 kg na 160cm. Jedla jsem normálně, jak před těhotenstvím. Malá vážila po porodu 2 760g a doktor řekl, že mám prostě rychlý metabolismus. Z porodnice jsem odcházela -8kg.

pernile2003
22. čer 2015

Ja jsem zhubla 10 kilo za cele tehotenstvi a moje dcerka se narodila s 3150gr.

karinvy
22. čer 2015

ja za celé těhu přibrala 22kg

andelka
22. čer 2015

U prvního 7,5kg (přibírání až od 20tt), u druhého 11kg (od 16tt), nevolnosti jsem neměla, otoky taky ne, jedla jsem a hýbala se normálně.
Zvláštní je kilo zhubnout, ale pokud mimi vypadá v pořádku a roste, tak to neřeš. Třeba do další poradny zase něco přibereš. Já nejvíc u prvního přibírala poslední měsíc, skoro 4kg za 4 týdny.

hanik73
22. čer 2015

První těhu 12 kg,druhé 15 a teď jsem v 25.tt a mám nahoře 11kg,Bude to ted nejvíc,ale věřím,že kojením zase vše shodím na svých 58 kg při výšce 170cm.

bunny123
22. čer 2015

Je to individualni, ja byla taky hodne zavodnena, proto +23kg. Po porodu bylo vse pryc.

pav_la
22. čer 2015

Já šla rodit s +12 kg, v porodnici jsme nechala 10,5 kg a teď, 3 týdny po porodu jsem - 4 kg od původní váhy před otěhotněním. A ke konci těhotenství jsem zhubla 2,5 kg, prý se to stává.

mako2014
22. čer 2015

Já jsem v 31 tt a 10 kg nahoře. Musím se přznat, že si nic neodepírám. Poslední měsíc mám strašné chutě a to na úplně vše, co vidím 🙂. Snažím se něco dělat, ale většinou to skončí jen na domácích pracech. Takže pohybu nic moc. Obávám se zbylých 2 měsíců, ale co. Šlo to naoru, půjde to dolů 🙂

luckyne
22. čer 2015

U první dcery jsem přibrala celkem asi 6 kg, z porodnice jsem šla ještě lehčí než před otěhotněním (to jsem měla asi 68kg na 184 cm) a kojením jsem pak hubla ještě dál, až to hezké nebylo 🙂 . Teď podruhé jsem startovala na zhruba stejné váze a ve 37.tt mám nahoře 8kg, tak se snad do těch 10kg vlezu 🙂 .

sandi777
22. čer 2015

Pribrala jsem celkem 5 kg, kolik mám teď 4 týdny po porodu ještě nevím, neměla jsem odvahu stoupnout na váhu 🙂

martina260292
24. čer 2015

Já jsem přibrala za celé těhotenství 5 kilo, a dva měsíce po porodu jsem měla dole 12kg 🙂

bilkovalucie
24. čer 2015

První těhu +20kg (57kg->77kg), po porodu 68kg, po návratu domů 65kg a to mi zůstalo do 2let syna.
Druhé děhu +17kg (58kg->75kg), po porodu i při návratu domů 68kg, po dvou týdnech 65kg, po dalších dvou týdnech 63kg a nyní 60kg - bude to 5 měsíců.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru